Sherwin Williams

Лакофарбові матеріали

papaermax

Клей для паперу

woodmax - henkel - kuper - unimelt

Клей для деревини

Про підприємство

"Єврошпон-Трейд"

Компанія “Єврошпон-Трейд” пропонує товари для виробників меблів та дверей а саме  — струганий шпон різних видів деревини, кромку меблеву, шпон для окутування профілю, пиломатеріали, клей для деревини, клей для паперу, лакофарбові матеріали та багато інших супутніх товарів за доступними цінами. Ми гарантуємо найкращу якість продукції.

Компанія “Єврошпон-Трейд” має чудову репутацію, як серед партнерів в Україні, так і за її межами.

Нас знають і цінують співпрацю з нами, а все завдяки тому, що ми пропонуємо тільки якісну продукцію, маємо власне виробництво та велику команду професіоналів.

Ми пишаємося величезною базою наших партнерів і прагнемо до співпраці з новими клієнтами, пропонуючи вигідні та зручні умови роботи, великий асортимент товарів та гнучку систему знижок.

Працюючи з нами, ви економите свої кошти і час, а також отримуєте гарантовано якісну продукцію для виробників меблів та дверей.

Ми працюємо для вас! Завдяки вам бренд “Єврошпон-Трейд” став впізнаваною маркою якості. Ми пишаємося результатами пройденого шляху та продовжуємо прагнути до нових вершин!

Запрошуємо до співпраці,
Ми будемо раді бачити вас нашим партнером!

Каталог шпону і товарів для меблів Тернопіль

Шпон – це відмінний будівельний матеріал, що використовується для проведення оздоблювальних робіт. Виготовлений він з натуральної деревини. Матеріал вважається кращим рішенням, коли потрібна бездоганна якість і ексклюзивна зовнішня обробка деталей або конструкцій. Купити шпон в Тернополі воліють споживачі з різних сфер діяльності:  
 • Будівництво.
 • Виробництво транспортних засобів.
 • Меблева справа.
 • Виготовлення спортивного приладдя або музичних інструментом.
 

Чому краще купити шпон в Тернополі

  Особливість оздоблювального матеріалу в технічних характеристиках. Виріб повністю повторює властивості деревини, з якої вона виготовлена. Передаються найменші деталі, які впливають на експлуатаційні якості виробу. Переваги натурального шпону:  
 • Висока довговічність.
 • Шикарна текстура, колір, відтінок лицьовій поверхні.
 • Повна відсутність дефектів.
 • Зручна ціна для заявлених якостей.
 • Хороша твердість і міцність.
 • Стійкість до умов навколишнього середовища (залежить від типу деревини).
 • Екологічна безпека для людини.
 • Величезний асортимент продукції.
 

Вигідно замовити шпон в Тернополі – ціна-якість

  Матеріал з натуральної деревини добре підходить для будівництва і виробництва. Так як повністю задовольняє всі запити споживача. Але з боку покупця часто виникають питання до ціни і якості. У цьому напрямку треба розуміти, як планується використовувати шпон. Для цього, потрібно отримати відповіді на головні питання:  
 • В яких умовах і як буде використовуватися шпон.
 • Які навантаження будуть застосовуватися до оздоблювального матеріалу при експлуатації.
 • Як має виглядати шпон – дизайнерське оформлення.
  Отримавши відповіді, задані самому собі, можна легко підібрати і купити шпон в Тернополі. Ціна оздоблювального матеріалу нерозривно пов’язана з усіма критеріями пошуку. Треба завжди пам’ятати про властивості різних порід деревини. Їх температурних режимах, стійкості до вологи і здатності оброблятися ручним інструментом.  

Де вигідно купити шпон в Тернополі – найкраща ціна

  Професіонали і любителі, що зв’язують свою діяльність з виробництвом і будівництвом, знають, в чому вигідність купити шпон. Ціна матеріалу завжди відходить на задній план, коли потрібно отримати бездоганність в зовнішньому вигляді. Тільки для цього треба знайти матеріал, що підходить під запити покупця. А за це відповідає асортимент продукції, пропонований магазином.   На цьому етапі краще довірити вибір компанії, що позиціонує на реалізації продукції деревообробних комбінатів. Тільки такі продавці здатні надати великий асортимент товарів за зручною ціною. Купити шпон в Тернополі краще в магазині «Єврошпон-трейд». Компанія – офіційний дистриб’ютор відомих заводів-виробників, що знаходяться у всіх куточках світу. Завдяки чому, легко отримати доступ до будь-яких виробів з натуральної деревини.   Відвідавши магазин Єврошпон-трейд, можна помацати і протестувати сотні зразків шпону. Завдяки наявності каталогів, вибрати забарвлення, тип матеріалу, відтінок. Компанія привезе під замовлення шпон, який вибере покупець. Навіть з найцінніших порід дерева, які просто відсутні на ринку в Україні.
EUROSHPON TRADE

Все для виробництва меблів та дверей

EUROSHPON TRADE

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Кваліфіковані фахівці в команді підприємства — це запорука успіху, тому ми ретельно підбираємо співробітників. На нашому підприємстві працюють тільки майстри з великим досвідом роботи в своїй справі. Менеджери компанії з високим рівнем знання продукції та виробництва готові проконсультувати вас з будь-яких питань. Єврошпон-Трейд — це команда професіоналів.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Єврошпон-Смига виробляє продукцію з найкращими характеристиками відповідно до міжнародних стандартів якості. Власне виробництво дає можливість компанії Єврошпон-Трейд, як представнику, пропонувати продукцію за доступною ціною від виробника. Ми виробляємо струганий шпон, дубльований шпон та меблеву кромку, використовуючи тільки передові технології.

ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК

Для нас важливо, щоб наші покупці залишалися задоволені та продовжували з нами співпрацювати, тому ми пропонуємо, як для нових клієнтів, так і для довгострокових партнерів гнучку систему знижок. Працюючи з нами, ви отримуєте індивідуальний підхід, роботу з професіоналами своєї справи, якісну продукцію і, головне, приємні ціни. Співпрацювати з компанією
Єврошпон-Трейд вигідно та зручно!

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ми співпрацюємо з багатьма підприємствами і цінуємо кожного нашого клієнта. Для того, щоб ви отримали найкраще обслуговування, у нас працюють професійні менеджери, які завжди готові провести індивідуальну консультацію, допомогти з оформленням замовлення. Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання що до продукції та виробництва, а також врахувати ваші побажання.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

Компанія Єврошпон-Трейд стрімко розвивається та збільшує асортимент пропонованої продукції. У нас ви можете придбати шпон струганий, кромку, а також клей, лаки та фарби. У нас є все, як для невеликого столярного цеху, так і для найбільших підприємств галузі. Вся продукція сертифікована та відповідає міжнародним стандартам якості.

НАЙКРАЩІ ЦІНИ

Компанія Єврошпон-Трейд довгий період працює на ринку продукції для виробників меблів і дверей, наші клієнти цінують нас, як за високу якість продукції, так і за доступні ціни. Ми маємо власне виробництво, що дозволяє нам самостійно регулювати вартість наших товарів. Вибравши нас, ви отримуєте професійне обслуговування і високоякісний сертифікований продукт за приємною ціною.

EUROSPON TRADE

Нащі публікації

Нащі партнери