Про підприємство Єврошпон-Трейд

Чому вигідно купити шпон в Чернігові – переваги

Натуральний шпон отримують з дерев’яних брусків, шляхом стругання, лущення або розрізання. Відповідно, матеріал отримує ті ж властивості, що й основа. Ці якості цінуються покупцем, так як в сукупності, у конкуруючих виробів на ринку України немає подібних переваг:

  • Міцність і довговічність. Шпон розрахований на довгострокову експлуатацію. Його особливість в тому, що він не псується з часом.
  • Простота обробки. Оздоблювальний матеріал склеюється, ріжеться, обробляється будь-якими лакофарбовими матеріалами.
  • Зручна ціна. Враховується термін і умови експлуатації. Вироби з дерева цим і цінуються у покупців.
  • Естетичний зовнішній вигляд. Колір, відтінки, текстура, блиск – шпон унікальний. Оздоблювальний матеріал простіше підібрати під виріб, приміщення, навколишнє оточення. Цей природний матеріал легше вибрати під потреби покупця.
  • Екологічна чистота. Шпон безпечний для людини і навколишнього середовища.

Висока стійкість до зовнішніх умов. Температура, вологість, мікроорганізми, фізичні ушкодження. Натуральний шпон – це цінний обробний матеріал, який користується попитом у багатьох сферах діяльності людини. При гідних технічних характеристиках, виріб має привабливий зовнішній вигляд, чим і цінується у покупця.

Купити шпон в Чернігові зручно для:

  • Виготовлення та ремонту меблів. Каркасні конструкції, стільці, крісла, фурнітура, елементи декору.
  • Будівництва. Двері, вікна, простінки, перила, сходи, підлоги – натуральному шпону завжди знайдеться застосування.
  • Легкої промисловості. Виготовлення музичних інструментів, спортивного інвентарю, іграшок, акустики.
  • Важкої промисловості. Елементи для обробки салонів літаків, яхт, автомобілів.
  • Характеристики безпосередньо залежать від типу деревини, з якої виготовляється оздоблювальний матеріал.

У чому вигода замовити шпон в Чернігові – ціна-якість

Конкурентами на ринку оздоблювальних матеріалів виступають вироби з полімерів і целюлози. Так, шпон виходить дорожче. Але і переваг у нього набагато більше. Навіть у самого міцного полімеру будуть проблеми з дизайном. При порівнянні, неозброєним поглядом, шпон буде більш вираженим і природним, ніж пластики. Точна передача натурального забарвлення і текстури говорить про бездоганну якість шпону.

Вартість оздоблювальних матеріалів безпосередньо залежить від деревини, з яких вони виготовлені. Можна замовити шпон в Чернігові з недорогих українських порід дерева. Або купити вироби з цінної імпортної деревини. Вибір тільки за покупцем.

Де купити шпон в Чернігові – найкраща ціна

Десятки магазинів – сотні пропозицій. Слабке місце таких торгових майданчиків – малий асортимент. Купити шпон в Чернігові пропонують частіше в бюджетному сегменті. Продавці, намагаючись догодити в вартості, забувають про призначення натурального шпону. Але його завдання – додати ексклюзивність і витонченість. Допоможе в цьому питанні компанія «Єврошпон-трейд». Працюючи з деревообробними комбінатами, продавець готовий запропонувати кращий в світі асортимент продукції.

Мрієте про вишуканість – вибирайте шпон. Ціна (Чернігів і інші регіони України) буде залежати тільки від цінності породи деревини. І будьте впевнені, ви отримаєте очікуваний результат. Відмінний вибір, зручна вартість, консультації по вибору, доставка під замовлення – найкращий сервіс гарантовано роздрібним і оптовим покупцям.