Породи деревини

Деревина Макоре

Древесина Макоре – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Деревина Макоре

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити на взаємовигідних умовах: шпон, кромку та дошку з породи деревини – Макоре. Це різновид екзотичної деревини, характеристики якої добре збалансовані між собою. Не кажучи вже про привабливий зовнішній вигляд, який подобається поціновувачам мистецтва та виробникам ексклюзивних меблів.

 

Макоре – рідкісне екзотичне дерево, яке росте у вологих лісах Західної Африки. Зовні деревина віддалено схожа на вишню. Тому дерево нерідко називають “Черрі Махагоні” або “Африканська Вишня”. Середня висота Макоре – 50-60 метрів, діаметр ствола – до 3-х метрів. Тут важливо відзначити, що дерева з такою товщиною ствола не цікаві деревопереробним комбінатам. Так як при валці дерева, стволи великої товщини часто розколюються. Тому цінність мають дерева з діаметром стволів від 1.2 до 1.8 метра.

 

Деревина Макоре – характеристики та переваги

 

Забарвлення, фактура і фізико-хімічні властивості деревини дуже схожі на характеристики Червоного Дерева. Цим користувалися посередники минулого століття, які постачали деревину Макоре з Африки до країн Європи на дуже вигідних умовах. На початку 21-го століття, через інтенсивний експорт, дерево Макоре знаходиться на межі зникнення. Популярність набирають штучно висаджені рослини, характеристики деревини яких максимально наближені до оригіналу.

Древесина Макоре – характеристики и преимущества

Головна перевага деревини Макоре – висока стійкість до комах, грибків та паразитів. Причому на дуже високому рівні. Коли немає потреби піддавати просоченню пиломатеріали, які планується використовувати у вуличних умовах.

 

Серцевина Макоре рожевого або червоно-коричневого кольору. Існують прожилки та фігурні візерунки, які не сильно виділяються за забарвленням на рівній текстурі з природним блиском. Заболонь жовта, добре відрізняється від забарвлення ядра.

 

Особливість деревини Макоре в достатку потрібних технічних параметрів, які зовсім не заважають один одному. Матеріал має високий показник в’язкості та міцності. Не схильний до агресивних умов навколишнього середовища і добре обробляється будь-яким різальним інструментом. Піддається лакофарбовим матеріалам, просоченням і полірується.

 

До недоліків можна віднести ламкість деревини за недотримання технології усушки. Плюс, при контакті із залізом, деревина знебарвлюється. Тому важливо дотримуватися технологічного процесу переробки деревини. А також виконувати додаткову обробку Макоре спеціальними складами, що захищають кінцевий виріб від окислення, при контакті із залізом.

 

Властивості деревини Макоре

 

Ботанічна назва Tieghemella heckelii, T. africana
Популярні назви Черрі Махагоні, Африканська Вишня
Виростання Західна Африка
Щільність 685 кг/м3
Твердість по Брінеллю 2.9-3.1 (залежить від місця зростання)
Стабільність Середня
Ступень усушки Низька
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Дуже висока

 

Застосування деревини Макоре

 

Основний напрямок, куди йде більшість деревини Макоре – це виробництво натурального шпону. Завдяки привабливому зовнішньому вигляду та стійкості матеріалу до умов зовнішнього середовища, купити шпон Макоре дуже вигідно для будь-яких завдань. Як правило, використовується струганий шпон, який має доступну ціну і має гарні експлуатаційні характеристики.

Древесина Макоре – характеристики и преимущества

Деревина Макоре має попит у:

 

  • Меблевій справі. Найчастіше з цієї породи деревини створюють ексклюзивні рішення для приватних осіб, музеїв, ресторанів, закритих клубів. Ціна дошки Макоре не залишає шансів звичайним покупцям отримати меблі з цієї найціннішої та рідкісної породи деревини.
  • Оздобленні яхт, автомобілів, літаків. Виготовляються приладові дошки та оздоблення для салонів.
  • Виробництві клавішних та струнних музичних інструментів.
  • Виготовленні предметів декору та ексклюзивних предметів побуту (шахи, кій, рукоятки для ножів, приклади).

 

Купити Макоре – найкраща ціна в Україні

 

У розрізі виробів з деревини Макоре, асортимент продукції здивує навіть найвибагливішого покупця. Купити шпон, кромку або дошку можна за вартістю та прийнятною якістю:

 

  • Сортування за довжиною. Матеріал Макоре буває меблевий (до 2050 мм), дверний (2100-2750 мм) та панельний (довше 2800 мм). Виходячи з потреби, зручно підібрати матеріал, що цікавить, під будь-які потреби.
  • Сортамент за якістю. A, B, C та проміжні варіанти – AB та BC. Зручність вибору у гнучкості між якістю та ціною.

 

Приємний момент для покупця в тому, що будь-якої миті можна познайомитися із зразками продукції. Весь асортимент товарів, що є в інтернет-магазині «Єврошпон-Трейд» у вигляді фотографій, дублюється зразками продукції в офісі або на складі. Це зручно для оптових покупців, які планують замовити дошку чи шпон у більших обсягах. Можна підібрати матеріал за фактом, принагідно обговоривши ціну, умови оплати та доставки.

 

Крім готових рішень в магазині, компанія має багато актуальних каталогів деревопереробних комбінатів, розташованих по всьому світу. Працюючи безпосередньо з виробником, без посередників, компанія «Єврошпон-Трейд» гарантує заявлену якість продукції та мінімальну ціну на всі види пиломатеріалів в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *