Про підприємство Єврошпон-Трейд

Шпон – це тонкі листи з натуральної деревини, які отримують шляхом стругання, різання або лущення бруса. Відноситься виріб до обробних матеріалів і використовується для виготовлення або обшивки простих і складних конструкцій. Купити шпон (Вінниця) вважають за краще будівельники, компанії з виробництва меблі, декоративних виробів і музичних інструментів.

 

Оздоблювальний матеріал підбирається за різними ознаками, які характеризують його технічні характеристики, фізичні та естетичні властивості. Ось базовий перелік умов для покупця:

 

  • Тип деревини (порода дерева).
  • Забарвлення і текстура.
  • Технічні характеристики (щільність, твердість, стійкість до вологи і так далі).

 

Купити шпон (Вінниця): найкраща ціна

 

До особливостей шпону можна додати непристосованість оздоблювального матеріалу до обробки ЛФМ. Точніше, шпон можна фарбувати, лакувати і просочувати хімічними складами. Але через це втрачається сенс обробки поверхні натуральним шпоном. Адже, крім захисних властивостей, виріб з натуральної деревини цінується своїм естетичним зовнішнім виглядом. По суті, шпон повністю дублює всі характеристики деревини, з якої він виготовляється.

 

У бюджетному сегменті, на одній полиці з виробами з полімерів, не вдасться знайти шпон. Ціна (Вінниця) оздоблювального матеріалу класу Premium вважається недоліком серед покупців. Але і це завдання вирішується. Адже купити шпон в Україні за найкращою ціною можна в компанії «Єврошпон-трейд». Працюючи безпосередньо з виробником (без посередників) магазин встановлює демократичну вартість на всі види пиломатеріалів.

 

Чому для обробки краще купити шпон

 

Шикарний зовнішній вигляд (під натуральну деревину), довговічність і екологічна безпека – 3 переваги, на які орієнтується будь-який покупець. У синтетичних матеріалів ніколи не буде такого переліку достоїнств, як у натурального шпону. Наприклад, для будівництва, оздоблювальний матеріал підбирають за такими ознаками:

 

  • Унікальна і неповторна фактура.
  • Природний колір і блиск матеріалу.
  • Мала вага і простота в обробці конструкцій будь-якої складності.
  • Стійкість до зношування, зовнішнім факторам і екологічна безпека.

 

Тільки спираючись на ці характеристики, вже виникає бажання купити натуральний шпон. Ціна (Вінниця) відходить на другий план. Шпон купується не на один рік експлуатації, а на кілька десятиліть. І він обов’язково збереже всі свої якості. Головне витримати відповідність матеріалу умовам експлуатації.

 

Для чого можна купити натуральний шпон

 

На ринку України, шпон з натуральної деревини користується попитом в меблевій промисловості. Шпоном обшивають столи, ліжка, шафи, виготовляють меблеву фурнітуру. Купити шпон (Вінниця) вважають за краще будівельники. Оздоблювальним матеріалом обшивають лутки, двері, вікна, арки, декоративні елементи.

 

З натурального шпону роблять музичні інструменти, акустичні системи, обшивають панелі в яхтах і автомобілях. Натуральний шпон – це такий універсальний матеріал, який можна застосувати де-завгодно. Головне – правильно підібрати обробний матеріал за технічними характеристиками.