Sherwin Williams

Лакофарбові матеріали

papaermax

Клей для паперу

woodmax - henkel - kuper - unimelt

Клей для деревини

Про підприємство

"Єврошпон-Трейд"

Компанія “Єврошпон-Трейд” пропонує товари для виробників меблів та дверей а саме  — струганий шпон різних видів деревини, кромку меблеву, шпон для окутування профілю, пиломатеріали, клей для деревини, клей для паперу, лакофарбові матеріали та багато інших супутніх товарів за доступними цінами. Ми гарантуємо найкращу якість продукції.

Компанія “Єврошпон-Трейд” має чудову репутацію, як серед партнерів в Україні, так і за її межами.

Нас знають і цінують співпрацю з нами, а все завдяки тому, що ми пропонуємо тільки якісну продукцію, маємо власне виробництво та велику команду професіоналів.

Ми пишаємося величезною базою наших партнерів і прагнемо до співпраці з новими клієнтами, пропонуючи вигідні та зручні умови роботи, великий асортимент товарів та гнучку систему знижок.

Працюючи з нами, ви економите свої кошти і час, а також отримуєте гарантовано якісну продукцію для виробників меблів та дверей.

Ми працюємо для вас! Завдяки вам бренд “Єврошпон-Трейд” став впізнаваною маркою якості. Ми пишаємося результатами пройденого шляху та продовжуємо прагнути до нових вершин!

Запрошуємо до співпраці,
Ми будемо раді бачити вас нашим партнером!

Каталог шпону і товарів для меблів Луцьк

Шпон – це універсальний обробний матеріал, який знайшов своє застосування в ремонтно-будівельних роботах. Крім цього, матеріал активно використовується при обробці меблів і внутрішнього простору транспортних засобів. Купити шпон в Луцьку за вигідною ціною можна навіть для виготовлення інструментів музичного призначення. Адже матеріал володіє хорошими акустичними властивостями.

Чому краще купити шпон – в чому особливості

Матеріал виготовляється з натуральної деревини (брусків) шляхом стругання, лущення, розрізання. І у кожного типу обробки заготовок є свої вимоги. Шпон буває першого і другого сортів (згідно якості деревини і розмірних характеристик). Для 1 сорту характерні: відсутність подряпин, рисок, залишків фарби від металу. Для 2 сорту – є обмеження по довжині і глибині заготовки. Текстура шару безпосередньо залежить від сорту дерева і наявності річних шарів. А також серцевинних променів на поверхні сировинної заготовки. До речі, чим елегантніше і непотворніша текстура, тим вище ціна шпону. Характеристики вологості для шпону – 8% (плюс / мінус 2% допускаються відхилення). Більш детальну інформацію можна отримати з технічної документації, якою супроводжується шпон при покупці. Магазини завжди видають покупцям документи на пиломатеріали та інші вироби з натуральної деревини.

Натуральний шпон: ціна, якість, переваги

Оздоблювальний матеріал позиціонується не в бюджетному сегменті. А ціна залежить від багатьох факторів, пов’язаних з типом деревини, умовами її обробки і зберігання. Але це не знижує інтерес покупця до шпону. Адже кожна людина, що має відношення до виробництва або будівництва знає, що за якістю у шпону конкурентів немає. Як по довговічності, так і по стійкості до зношування. Будівельники запевняють, що варто тільки один раз поклеїти шпон і побачити результат своєї праці, як відразу відпадає бажання використовувати дешеві синтетичні матеріали. Для споживачів важливо, щоб шпон задовольняв певні запити, а саме за:
  • Текстурою, структурою, кольором;
  • Оброблюваністю і можливостю проклейки;
  • Вологістю і температурним характеристикам;
  • Опору ударам і тертю.

Де краще замовити шпон в Луцьку

Найбільший плюс шпону в тому, що він має всі ті ж фізико-механічні властивості деревини, які є базою для його виготовлення. А дерево, як відомо, завжди відноситься до цінних матеріалів. Але щоб досягти досконалості в якості, потрібно витримати всі умови у виробництві, зберіганні та транспортуванні. Вирішили купити шпон в Луцьку за найкращою ціною – звертайтеся в компанію Єврошпон-Трейд. Магазин безпосередньо працює з деревообробними комбінатами по всьому світу. Минаючи посередників, компанія дає кращу ціну на всі види натуральних деревних матеріалів. Величезний асортимент, бездоганна якість продукції, правильне зберігання – кращий сервіс в Україні гарантований оптовому і роздрібному покупцеві. Довіряйте свій вибір професіоналам – ніколи не прогадаєте.
EUROSHPON TRADE

Все для виробництва меблів та дверей

EUROSHPON TRADE

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Кваліфіковані фахівці в команді підприємства — це запорука успіху, тому ми ретельно підбираємо співробітників. На нашому підприємстві працюють тільки майстри з великим досвідом роботи в своїй справі. Менеджери компанії з високим рівнем знання продукції та виробництва готові проконсультувати вас з будь-яких питань. Єврошпон-Трейд — це команда професіоналів.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Єврошпон-Смига виробляє продукцію з найкращими характеристиками відповідно до міжнародних стандартів якості. Власне виробництво дає можливість компанії Єврошпон-Трейд, як представнику, пропонувати продукцію за доступною ціною від виробника. Ми виробляємо струганий шпон, дубльований шпон та меблеву кромку, використовуючи тільки передові технології.

ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК

Для нас важливо, щоб наші покупці залишалися задоволені та продовжували з нами співпрацювати, тому ми пропонуємо, як для нових клієнтів, так і для довгострокових партнерів гнучку систему знижок. Працюючи з нами, ви отримуєте індивідуальний підхід, роботу з професіоналами своєї справи, якісну продукцію і, головне, приємні ціни. Співпрацювати з компанією
Єврошпон-Трейд вигідно та зручно!

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ми співпрацюємо з багатьма підприємствами і цінуємо кожного нашого клієнта. Для того, щоб ви отримали найкраще обслуговування, у нас працюють професійні менеджери, які завжди готові провести індивідуальну консультацію, допомогти з оформленням замовлення. Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання що до продукції та виробництва, а також врахувати ваші побажання.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

Компанія Єврошпон-Трейд стрімко розвивається та збільшує асортимент пропонованої продукції. У нас ви можете придбати шпон струганий, кромку, а також клей, лаки та фарби. У нас є все, як для невеликого столярного цеху, так і для найбільших підприємств галузі. Вся продукція сертифікована та відповідає міжнародним стандартам якості.

НАЙКРАЩІ ЦІНИ

Компанія Єврошпон-Трейд довгий період працює на ринку продукції для виробників меблів і дверей, наші клієнти цінують нас, як за високу якість продукції, так і за доступні ціни. Ми маємо власне виробництво, що дозволяє нам самостійно регулювати вартість наших товарів. Вибравши нас, ви отримуєте професійне обслуговування і високоякісний сертифікований продукт за приємною ціною.

EUROSPON TRADE

Нащі публікації

Нащі партнери