Про підприємство Єврошпон-Трейд

Шпон – це універсальний обробний матеріал, який знайшов своє застосування в ремонтно-будівельних роботах. Крім цього, матеріал активно використовується при обробці меблів і внутрішнього простору транспортних засобів. Купити шпон в Луцьку за вигідною ціною можна навіть для виготовлення інструментів музичного призначення. Адже матеріал володіє хорошими акустичними властивостями.

Чому краще купити шпон – в чому особливості

Матеріал виготовляється з натуральної деревини (брусків) шляхом стругання, лущення, розрізання. І у кожного типу обробки заготовок є свої вимоги. Шпон буває першого і другого сортів (згідно якості деревини і розмірних характеристик). Для 1 сорту характерні: відсутність подряпин, рисок, залишків фарби від металу. Для 2 сорту – є обмеження по довжині і глибині заготовки.

Текстура шару безпосередньо залежить від сорту дерева і наявності річних шарів. А також серцевинних променів на поверхні сировинної заготовки. До речі, чим елегантніше і непотворніша текстура, тим вище ціна шпону. Характеристики вологості для шпону – 8% (плюс / мінус 2% допускаються відхилення).

Більш детальну інформацію можна отримати з технічної документації, якою супроводжується шпон при покупці. Магазини завжди видають покупцям документи на пиломатеріали та інші вироби з натуральної деревини.

Натуральний шпон: ціна, якість, переваги

Оздоблювальний матеріал позиціонується не в бюджетному сегменті. А ціна залежить від багатьох факторів, пов’язаних з типом деревини, умовами її обробки і зберігання. Але це не знижує інтерес покупця до шпону. Адже кожна людина, що має відношення до виробництва або будівництва знає, що за якістю у шпону конкурентів немає. Як по довговічності, так і по стійкості до зношування. Будівельники запевняють, що варто тільки один раз поклеїти шпон і побачити результат своєї праці, як відразу відпадає бажання використовувати дешеві синтетичні матеріали.

Для споживачів важливо, щоб шпон задовольняв певні запити, а саме за:

  • Текстурою, структурою, кольором;
  • Оброблюваністю і можливостю проклейки;
  • Вологістю і температурним характеристикам;
  • Опору ударам і тертю.

Де краще замовити шпон в Луцьку

Найбільший плюс шпону в тому, що він має всі ті ж фізико-механічні властивості деревини, які є базою для його виготовлення. А дерево, як відомо, завжди відноситься до цінних матеріалів. Але щоб досягти досконалості в якості, потрібно витримати всі умови у виробництві, зберіганні та транспортуванні. Вирішили купити шпон в Луцьку за найкращою ціною – звертайтеся в компанію Єврошпон-Трейд.

Магазин безпосередньо працює з деревообробними комбінатами по всьому світу. Минаючи посередників, компанія дає кращу ціну на всі види натуральних деревних матеріалів. Величезний асортимент, бездоганна якість продукції, правильне зберігання – кращий сервіс в Україні гарантований оптовому і роздрібному покупцеві. Довіряйте свій вибір професіоналам – ніколи не прогадаєте.