Про підприємство Єврошпон-Трейд

Шпон – це оздоблювальний матеріал, що виготовляється на основі натуральної деревини. Зовні, шпон являє собою тонкий лист з дерева з щільною структурою. Виготовляється оздоблювальний матеріал на деревообробних підприємствах. Виходить шляхом лущення, стругання або розпилювання деревного бруса. Вирішили купити шпон (Житомир) – відвідайте перевагу магазину Єврошпон-Трейд. Величезний асортимент продукції і мінімальні ціни швидко допоможуть зробити правильний вибір.

 

Чому приділяти увагу, щоб правильно купити шпон (Житомир)

 

Головна особливість виробів з натуральної деревини в тому, що вибір матеріалу вимагає комплексного підходу. Не можна орієнтуватися тільки на ціну або зовнішню привабливість. Потрібно шукати компроміс між базовими технічними характеристиками:

 

  • Фізико-хімічні властивості шпону. Головний критерій, який визначає експлуатаційні характеристики оздоблювального матеріалу. Шпон повністю повторює властивості деревини – стійкість до вологи, температурних режимів, тертю, ударам. Для себе, покупець повинен відповісти на питання – в яких умовах (де) буде використовуватися шпон.
  • Технічні характеристики деревного матеріалу. Цей критерій визначає спосіб підготовки та монтажу шпону на оброблювану поверхню. Розпил, фігурне різання, проклейка, нанесення лаку.
  • Дизайн. Забарвлення, текстура, малюнок, природний блиск. Визначившись з базовими критеріями можна перейти до вибору шпону за зовнішнім виглядом.

 

Які переваги у натурального шпону: ціна-якість

 

На ринку оздоблювальних матеріалів сотні пропозицій. Покупцеві пропонують на вибір продукцію на основі полімерів, целюлози і деревини. Побачивши велику кількість таких пропозицій, може здатися, що це невигідно –  замовити шпон в Житомирі. Ціна матеріалу далеко не в бюджетному сегменті. Але попит на шпон і наявність величезного асортименту говорить про зворотне. Таких переваг як у натурального шпону, немає в жодного іншого матеріалу:

 

  • Висока стійкість до зношування.
  • Екологічна безпека в експлуатації.
  • Естетична цінність.
  • Неповторність текстури.
  • Легка вага шпону.

 

Всі перераховані критерії говорять про бездоганну якість оздоблювального матеріалу. Такі характеристики цікаві кожному покупцеві, який планує виконати будівництво або ремонт на десятиліття вперед.

 

Чому шпон замовити в магазині Єврошпон-Трейд краще

 

На ринку України шпон користується великим попитом. Тому і кількість пропозицій у оздоблювального матеріалу відповідна. Але коли мова заходить про асортимент і ціни, краще віддати перевагу компанії Єврошпон-Трейд. Особливість магазину в тому, що працює він безпосередньо з деревообробними компаніями. Минаючи посередників, в будь-якому місті легко купити шпон. Житомир, Київ, Львів – для всіх регіонів єдина ціна.

 

Погано розбираєтеся в оздоблювальних матеріалах – немає проблем. Перед покупкою проконсультуйтеся з менеджерами магазину. Продавці відмінно розбираються в будівництві, інструменті, натуральному шпоні та інших матеріалах. Поспілкувавшись з менеджерами, можна стати технічним фахівцем у всіх перерахованих питаннях.