Про підприємство Єврошпон-Трейд

Шпон – це оздоблювальний матеріал з натуральної деревини. Цінується він за збереження технічних характеристик, які притаманні дерев’яному брусу, з якого він отриманий.

Купити шпон в Чернівцях вигідно для:

  • Мебельної справи. Оздоблювальний матеріал використовується для виготовлення фурнітури, шаф, ліжок, стільців, крісел і інших конструкцій.
  • Промислового виробництва. Шпон ідеально підходить для виготовлення музичних інструментів. Користується попитом у виробництві спортивного інвентарю, декоративних виробів, конструкцій для дизайнерського оформлення автомобілів, яхт, літаків.
  • Будівництва. Оздоблювальний матеріал зручний у виробництві дверей, вікон, арок, поручнів, підлог.

Чому краще купити шпон в Чернівцях

Головна гідність оздоблювального матеріалу в особливих фізико-хімічних властивостях. Переваг у шпону багато. Ось базові характеристики, які цікаві покупцям в Україні:

  • Ексклюзивний зовнішній вигляд. Це текстура, окрас, блиск, цікаві варіанти по переходах в відтінках.
  • Опірність зовнішнім чинникам. Це стійкість до температур, вологи, мікроорганізмів. Важливо розуміти, що властивості шпону нерозривно пов’язані з деревиною, з якого він виготовлений. Адже є породи дерев, які можуть не відповідати заявленим вимогам покупців.
  • Висока міцність і довговічність. Найтонші зрізи дерев’яного бруска стійкі до стирання, подряпин і фізичних пошкоджень. А за довгий термін експлуатації, навіть не лакована поверхня шпону не втратить свого первісного забарвлення або блиску.
  • Зручна ціна. Порівняння зачіпає конструкції з натурального дерева. Однозначно, дешевше обробити той же ДСП шпоном, ніж купити меблевий щит.

У чому вигода замовити шпон в Чернівцях – найкраща ціна

Основні конкуренти пиломатеріалів на ринку – це вироби з полімерів і целюлози. За ціною, шпон виходить дорожче. Але повторити естетичну цінність і довговічність не зможе жоден інший оздоблювальний матеріал. Купити шпон в Чернівцях вигідно з мрією про майбутнє.

Пройдуть десятиліття, а оздоблювальний матеріал збереже свій первісний вигляд. В цьому і полягає особливість – де якість відіграє велику роль для споживача, ніж ціна. Шпон (Чернівці або інше місто України) потрібно купувати в спеціальних магазинах, щоб отримати вигідну вартість. Перевагу краще віддавати деревообробним комбінатам з власною дилерською мережею.

Де купити шпон в Чернівцях за вигідною ціною

Вартість і асортимент – два нерозлучних критерії, які переслідують покупця на українському ринку. Більшість магазинів пропонують купити шпон в Чернівцях найбільш популярний в бюджетному сегменті. 10-20 відтінків, 5-10 порід дерева. Такий стан справ не влаштовує потенційного покупця. Адже всі хочуть отримати ексклюзивний шпон.

Але вихід є. Компанія «Єврошпон-трейд» пропонує краще в Україні рішення. Працюючи безпосередньо з виробниками, продавець надає величезний асортимент товарів. Порадує покупця і вартість за шпон. Ціна (Чернівці) мінімальна для роздрібних і оптових відвідувачів. Якість – бездоганна. Умови доставки та зберігання дотримані, є сертифікати якості. Товар є в наявності. Потрібно тільки вибрати цікавий вид шпону і зробити замовлення.