Породи деревини

Деревина Афрормозія

Деревина Афрормозія - характеристики і переваги

Опис і характеристики – Деревина Афрормозія

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити за вигідною ціною шпон, дошку і кромку з екзотичної породи дерева – Афрормозія. Цей вид деревини дуже часто плутають з тиком, так як зовні матеріали дуже схожі. Але за технічними характеристиками Афрормозія стоїть на рівень вище, цим і залучає потенційного покупця. Ця унікальна деревина користується попитом в абсолютно різних сферах діяльності. І що цікаво, для кожного напрямку вона ідеальна.

 

Афрормозія – це екзотична порода дерева, яка має безліч затребуваних характеристик. Міцність, довговічність, стійкість до зовнішніх чинників, легкість в обробці. Вироби з деревини мають багатий і презентабельний зовнішній вигляд. Цінна порода дерева – це словосполучення найкраще підходить до Афрормозії.

 

Деревина Афрормозія – характеристики і переваги

 

З технічної точки зору, ця порода дерева вважається вигідною для деревообробних підприємств. Афрормозія відноситься до сімейства бобових, а зростання дерева досягає 50-60 метрів у висоту. Діаметр стовбура, при цьому, становить від 1 до 2 метрів. Заболонь забирає 10-15 мм. В результаті, вихід чистої деревини, для подальшої обробки, має дуже високий відсоток.

 

Свіжспиляне дерево має жовто-коричневу ядрову частину і світло-жовту заболонь. При зберіганні колод і процесі усушки, жовтий окрас набуває більш темні відтінки. Текстура Афрормозії дрібна, волокна більше прямі, іноді переплетені. При зберіганні, не можна щоб пиломатеріали доторкалися до металоконструкцій – деревина піддається окисленню залізом, темніє в місці зіткнення.

Деревина Афрормозія - характеристики і переваги

Афрормозія – це дуже міцна і тверда деревина. Її особливість в гарантованої стійкості до мікроорганізмів, цвілі і грибка. На ринку пиломатеріалів, вважається найбільш стабільною деревиною. При високій твердості, афрормозія відмінно піддається обробці механічним способом. Легко склеюється і приймає будь-які елементи кріплення. Але потрібно бути акуратніше з цвяхами, які можуть розколоти основу дошки. При поліруванні не потрібно виконувати зачистку поверхні.

 

Деревина ідеально підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт. Чим і привертає будівельників. Розумна ціна Афрормозії створює кращі умови для майстрів по дереву, в плані виготовлення будь-яких будівельних та оздоблювальних матеріалів. А щоб деревина не піддавалася окислювання залізом, її попередньо просочують захисними складами.

 

Властивості деревини Афрормозія

 

Ботанічна назва Alnus incana
Популярні назви Kokrudua, Assamela, Obang
Виростання Західна Африка (Гана, Нігерія, Камерун, Уганда, Берег Слонової Кістки)
Щільність 710 кг/м3
Твердість по Брінеллю 4.2
Стабільність Висока
Ступень усушки Мінімальна
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Гранично висока
Природна вологість 100%

 

Головна особливість Афрормозії в правильності проведення процесу сушіння. При швидкої усушці деревина отримує низькоякісні технічні характеристики. Тут все залежить від деревопереробних комбінатів. Тільки при повному дотриманні технологій можна домогтися заявлених якостей деревини. Вирішили купити пиломатеріали з Афрормозії – зробите вибір на користь гідного продавця. Компанія «Єврошпон-Трейд» стежить за якістю всіх видів продукції. І гарантовано забезпечить покупця високосортним товаром.

 

Застосування деревини Афрормозія

 

Не дивлячись на екзотичність, деревина користується попитом практично у всіх сферах діяльності людини. Завдяки технічним характеристикам, матеріал цікавий в:

 

  • Суднобудуванні. Їм не просто обшивають приладові дошки і елементи декору на яхтах. Цей матеріал використовують за цільовим призначенням. Виготовляють несучі конструкції, внутрішні і зовнішні панелі, обшивають палубу, роблять трапи.
  • Меблевої справі. Більша кількість матеріалу йде на виготовлення фурнітури та оздоблювальних матеріалів. Високим попитом користується шпон. Афрормозія має прекрасний зовнішній вигляд і не псується через десятки років. З деревини роблять столи, стільці, крісла, тумби. Сюди можна додати і садові меблі.
  • Будівництві і ремонті. Двері, стінові панелі, перегородки, підлоги, перекриття. За рахунок високої щільності, деревина афрормозія володіє низьким коефіцієнтом теплопровідності. Цієї якості будівельники швидко знайшли застосування.
  • Виробництві струнного і клавішного музичного інструменту.
  • Виготовленні предметів декору і аксесуарів. Шахи, статуетки, рукоятки холодної зброї і так далі.

 

Купити породу деревини Афрормозія – найкраща ціна

 

Однозначно, екзотичні породи деревини мають завищену вартість в Україні. Адже цей вид матеріалу експортується з Африки. Але і тут є зручне рішення. Бажаєте купити шпон, дошку або кромку Афрормозія – звертайтеся в компанію «Єврошпон-Трейд». Працюючи безпосередньо з деревопереробними комбінатами, підприємство готове запропонувати дуже привабливу ціну. Причому, на всі види імпортної деревини.

Деревина Афрормозія - характеристики і переваги

Зауважте, що українські магазини та супермаркети продають вироби з деревини, в розрізі одного виду, за однаковою вартості. Але ж є сортамент, який регулюється міжнародними стандартами. І компанія «Єврошпон-трейд» дотримується всіх нормативів. Купити продукцію з деревини Афрормозія можна сортів: А, В, С, АВ і ВС. Для кожного виду пиломатеріалів вказуються технічні характеристики, за якими можна підібрати товар, що цікавить.

 

Кому з покупців недостатньо фотографій продукції, можна відвідати склад або офіс компанії, щоб побачити зразки наживо. Це дуже зручно, так як картинка ніколи не зможе передати природний колір, блиск або продемонструвати текстуру. Мрієте про якість і низькі ціни – звертайтеся в компанію «Єврошпон-трейд». Тільки так ви отримаєте бажану продукцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *