ПРО ПІДПРИЄМСТВО

«Єврошпон-Трейд»

є торговельним підрозділом та офіційним представником у групі компаній «Єврошпон-Смига», провідного виробника струганого шпону та меблевої кромки в Україні. Також ми реалізуємо супутні матеріали: пиломатеріали, клеї, лаки, фарби тощо.

Наша місія

Забезпечення виробників меблів та дверей, в Україні та в усьому світі, товарами найвищої якості за доступними цінами.

Завдяки такому підходу наша компанія створила партнерські відносини з тисячами підприємств в Україні та всьому світі.

Ми відкриті до співпраці з усіма, будь це велика фабрика чи невеликий столярний цех!

Наші цілі

  • «Єврошпон-Трейд» робить деревину та супутні матеріали доступними, спрощує їх вибір та застосування у подальшому виробництві. 
  • Ми орієнтовані на B2B ринок, тому надаємо все необхідне для задоволення потреб клієнта: широкий асортимент товарів та послуг, кваліфіковані команди технічних спеціалістів та спеціалістів відділу продажу, мережу торгівельних представництв та складів.

Про підприємство «Єврошпон-Смига»

Майже столітній досвід поколінь, сучасне високотехнологічне обладнання, висока кваліфікація персоналу та сувора система контролю якості — запорука професійності та найвищої якості.

Продукція «Єврошпон-Смига» відзначена такими міжнародними сертифікатами:

 

  • Сертифікат системи управління якістю ISO 9001:2009
  • Міжнародний сертифікат FSC щодо відповідності стандартам екологічності, безпеки, соціальної відповідальності та високої якості сировини, з якої виготовлена продукції
  • Сертифікація IWAY від компанії IKEA на відповідність деклараціям ООН та ВОП (Всесвітня Організація Праці) щодо соціальних умов, безпеки праці, розвитку соціального пакету.

Наш асортимент

У нас ви можете придбати гуртом та в роздріб все необхідно для виробництва меблів та дверей:

Де і як можна придбати нашу продукцію

Безпосередньо у нашій мережі спеціалізованих торговельних майданчиків ви можете купити гуртом шпон та інші товари. Фахівці з питань продукції та продажу надають консультації за всіма питаннями, допоможуть із вибором продукції та оформленням документації. Весь товар знаходиться на складах, звідки ми можемо організувати доставку його до вас!

Торговельні представництва та склади знаходяться: м. Київ, Львів, Дніпро, Харків.