Про підприємство Єврошпон-Трейд

Шпон – це найтонші листи з натурального дерева, які використовуються для зовнішньої обробки. Виготовляється шпон з дерев’яного бруса шляхом різання, стругання або лущення. Купити шпон (Дніпро) можна під будь-які завдання. Наприклад, оздоблювальний матеріал користується попитом в будівництві, виробництві і ремонті меблів, легкої та важкої промисловості. До натурального шпону пред’являється багато вимог. Ось базові критерії вибору:

 

  • Порода деревини та її технічні характеристики.
  • Дизайн шпону (окрас, текстура, структура).
  • Фізичні властивості – твердість, стійкість до зовнішніх чинників, можливість обробки.

 

Купити шпон (Дніпро): найкраща ціна

 

У порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами (на полімерній основі), вартість – слабка ланка, якою володіє шпон. Ціна (Дніпро) у продукції завжди буде вище конкурентів за призначенням. Це єдиний недолік, з яким доводиться стикатися власникам бізнесу, будівельникам і покупцям. Зате переваг у шпону набагато більше:

 

  • Естетичний зовнішній вигляд, який нічим не відрізняється від справжніх пиломатеріалів з натурального дерева.
  • Повна екологічна безпека. Цей критерій дуже важливий для батьків, які оформляють дитячу кімнату, наприклад.
  • Природний блиск. Якщо унікальність текстури і привабливе забарвлення під силу синтетичним матеріалам. То зробити точну копію шпону під натуральне дерево неможливо.

 

Купити шпон в Дніпрі за найкращою ціною можна в магазині «Єврошпон-трейд». Компанія безпосередньо працює з виробником, минаючи посередників. Тому мінімальна ціна на шпон в Україні гарантована оптовим і роздрібним покупцям. У цьому легко переконатися – досить порівняти ціни на шпон.

 

Чому для обробки краще купити шпон

 

Досить поглянути на музейні експонати, музичні інструменти і дорогу акустичну систему, щоб зрозуміти, наскільки прекрасний шпон. Адже саме листовою деревиною користувалися майстри до появи полімерів. Через десятиліття, шпон зберіг свою привабливість. Адже це – натуральна деревина. Коли мова заходить про шпон, майстри завжди з’ясовують, які у матеріалу фізичні властивості. А ціна шпону в Дніпрі йде на задній план. Чим гарний шпон:

 

  • Унікальна текстура і живий, природний колірний забарвлення з блиском.
  • Мала вага, зручність і простота в обробці виробів.
  • Стійкість до зовнішніх природних факторів.

 

Для чого краще купити натуральний шпон в Україні

 

Меблева промисловість і будівництво – головні покупці шпону на світовому ринку. Але є десятки інших сфер діяльності людини, де натуральний оздоблювальний матеріал теж користується попитом. Наприклад, зі шпону виготовляють акустичні музичні інструменти. Купити шпон (Дніпро) вважають за краще виробники яхт і автомобілів бізнес-класу. З шпону роблять навіть атлетичні снаряди.

 

Як і інші пиломатеріали, шпон з натуральної деревини має великий попит на ринку. Завдяки компанії «Єврошпон-трейд», покупець завжди отримує бажаний оздоблювальний матеріал. В асортименті продавця сотні готових рішень з різних деревопереробних комбінатів. Не кажучи вже про тисячі варіантів, які можна привезти з будь-якої країни під замовлення. І ціна шпону, при всьому цьому, буде мінімальною в Україні.