Породи деревини

Деревина Береза ​​Карельська

Опис і характеристики – Деревина Береза ​​Карельська

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити за найкращою ціною висококласний шпон, дошку і кромку з породи дерева – карельської берези. Деревина вважається недорогим і зручним рішенням для меблевої справи і оздоблювальних робіт в будівництві.

Береза ​​карельська – це деревина з неповторним візерунком і цікавою текстурою. На ринку оздоблювальних матеріалів вважається доступним рішенням. А в столярній справі вільно конкурує з будь-якими аналогами з бюджетного сегменту. Родина деревини – Карелія. Але завдяки відмінній адаптації в умовах помірного клімату, зустрічається у всіх лісових масивах Євразії.

На український ринок, карельська береза ​​потрапляє з усіх куточків планети. Компанія «Єврошпон-Трейд» працює безпосередньо з деревообробними компаніями і ввозить в країну кращі сорти цієї деревної породи. Покупця порадує бездоганна якість пиломатеріалів і їх ціна. Купити карельську березу вигідно в роздріб і оптом.

Деревина береза ​​карельська – характеристики і переваги

Карельська береза ​​- це найпопулярніший вид деревини в меблевій промисловості. Маючи невисоку вартість, матеріал привертає увагу своїми технічними характеристиками і естетикою.

Колірна гамма карельської берези має світлі тони і легко відрізняється між іншими породами деревини . В обробці, окрас деревини берези може варіюватися від світло-жовтого відтінку до світло-коричневого з темними включеннями.

 width=

Головна особливість карельської берези в теплих тонах текстури, які залишаються незмінними при зміні освітлення. Цей ефект створює затишок в приміщенні, де використовуються пиломатеріали з карельської берези. Меблі, конструкційні елементи приміщення або елементи декору. Текстура деревини унікальна – створюється враження, що по основі матеріалу якийсь художник завдав зрозумілий тільки йому малюнок.

Конструкційні матеріали з карельської берези, для виготовлення меблів, часто піддають випалу. Процес призводить до появи блиску основи, а малюнок стає більш вираженим і привабливим.

Деревина карельська береза ​​орієнтована на виробництво оздоблювальних матеріалів, шпону і меблів, які будуть використовуватися всередині сухого приміщення, яке провітрюється. Справа в тому, що деревина схильна вбирати в себе воду і не здатна протистояти грибку або бактеріям. Ця особливість не дозволяє застосування берези карельської в зовнішніх роботах і в будівництві вуличних конструкцій.

Особливість всіх видів деревини з берези в змісті високої кількості дубильних речовин. По міцності, пиломатеріал порівнюється з буком. Ця властивість позитивно впливає на стійкість карельської берези до високих навантажень і до фізичних ударів. У меблевій справі саме карельську березу прийнято використовувати для виготовлення фурнітури.

Властивості деревини карельська береза

Ботанічна назва деревини Betula pendula var. carelica
Звичайна популярна назва Карельська береза
Виростання в Україні Південна частина Карпат
Щільність карельської берези 750-770 кг/м3
В’язкість по Брінеллю 3.5 одиниць
Стабільність матеріалу Середня
Ступінь усушки Висока, схильність до розтріскування і викривлення
Опірність статичному вигину Низька
Межа міцності вздовж волокон 265 кг/см2

Застосування деревини карельська береза

Карельська береза ​​- це універсальна деревина, яка цікава в виробництві, меблевій справі і будівництві. Навіть з урахуванням низької стійкості до вологи, матеріал користується попитом у багатьох галузях. Більший сегмент ринку відбирає на себе будівництво, де карельська береза ​​використовується для виготовлення оздоблювальних матеріалів під внутрішні роботи. Шпон, кромка, дошка, меблевий щит – низька ціна і зовнішня привабливість цінуються перш за все споживачем. У меблевій справі з карельської берези виготовляють ручки для дверей, ніжки для ліжок, журнальні столики і стільці.

Окремим напрямком йде виробництво декоративних елементів. Годинники, шкатулки, статуетки, іграшки, спортивний інвентар. Особливість виробів з карельської берези в підвищенні естетичних властивостей виробів при використанні випалу, тонування або нанесення лакофарбових матеріалів. Предмети інтер’єру з деревини виготовляють не тільки промислові комбінати. Купити карельську березу воліють представники малого бізнесу, які позиціонуються на ринку сувенірної продукції. Низька ціна і ексклюзивний зовнішній вигляд цінуються покупцями в першу чергу.

Деревина карельська береза ​​погано піддається механічній обробці. Один необережний рух – і заготівля відразу ж розколюється. Через це, конструкції для будівництва частіше склеюються – металовироби майже не застосовуються. Покупець повинен розуміти, що все сувеніри та елементи декору з карельської берези – це величезна і копітка праця справжніх майстрів по роботі з деревом. Тому ціна подібних виробів точно не завищена.

Купити карельську березу – найкраща ціна

Затіяли будівництво або виготовлення меблів – карельська береза ​​стане вигідним рішенням. Цікавить мінімальна ціна і великий асортимент – звертайтеся в компанію «Єврошпон-Трейд». Підприємство пропонує сотні варіантів по місцю зростання деревини. Підібрати матеріали легко по окрасу, текстурі і технічним характеристикам. Якість деревини та оздоблювальних матеріалів висока. Є сертифікати відповідності та дотримані всі умови доставки зі зберіганням.

Маючи партнерські відносини з багатьма деревопереробної комбінатами по всьому світу, компанія «Єврошпон-Трейд» може привезти матеріали під замовлення. Є каталоги продукції і зразки, з якими можна познайомитися на представництвах продавця. Досвідчені менеджери компанії нададуть детальні характеристики на всі матеріали і допоможуть вибрати найбільш підходяще рішення. Довіряйте свій вибір професіоналам – задовольняйтеся кращими оздоблювальними матеріалами в Україні і заощаджуйте свої фінанси.