Про підприємство Єврошпон-Трейд

Шпон – це універсальний обробний матеріал, який користується попитом в різних сферах діяльності людини. Виготовляється він з натуральної деревини за спеціальними технологіями. Особливість шпону в збереженні фізико-хімічних властивостей матеріалу, з якого він виготовляється. Купити шпон в Харкові вигідно для:

 

  • Мебельної справи – виготовлення меблевої кромки.
  • Будівництва – підлогові накриття, перила, виготовлення перекриття, вікон, дверей.
  • Виробництва музичних інструментів та спортивного інвентарю.
  • Виробництва оздоблювальних матеріалів для яхт, автомобілів, авіації.

 

У чому вигода купити шпон в Харкові

 

Завдяки своїм технічним характеристикам, шпон здатний задовольнити попит споживача в будь-яких питаннях, пов’язаних з якісною обробкою виробів і конструкцій. Крім фізичних властивостей, матеріал має естетичну цінність. Колір, текстура, відтінок, блиск – характеристики, що відповідають за дизайн обробки. Шпон, в своєму роді, неповторний і привабливо виглядає. Матеріал має такі привабливі гідності:

 

  • Висока міцність. Це стійкість до впливу зовнішніх факторів. Відколи, подряпини, удари, температурні перепади, вологість. Стійкість залежить від породи деревини.
  • Простота в монтажі. Матеріал легко обробляється будь-яким інструментом і кріпиться до будь-якого типу поверхні складами, що клеять.
  • Відмінна ціна для таких характеристик.
  • Величезний асортимент пропозицій на ринку України.

 

Замовити шпон в Харкові – ціна-якість

 

У оздоблювального матеріалу багато конкурентів на ринку. Вироби з полімерів, пластика або целюлози мають меншу ціну. Але надати естетичну цінність і високу стійкість до зовнішніх чинників, таку як у шпону, практично неможливо. У порівнянні з виробами з цільної деревини, яка шикарно виглядає і дуже міцна, шпон виходить набагато дешевше за ціною.

 

У поєднанні ціна-якість, вироби з натуральної деревини завжди будуть в пріоритеті у споживача. Особливо, коли мова йде про бездоганне дизайнерське оформлення, де треба підібрати відтінок з текстурою. Саме ці якості змушують представників будівництва і виробництва купити шпон в Харкові. Ціна йде на дальній план, так як аналогів просто немає на ринку України. Тут, безперечно, лідером буде тільки шпон з натуральної деревини.

 

Де купити шпон в Харкові за вигідною ціною

 

Ринок України багатий пропозиціями. Тільки більшість спеціалізованих магазинів орієнтуються на нижній ціновий сегмент. Через що, асортимент зводиться до найбільш популярних матеріалів в світлих і темних тонах з класичною деревною текстурою. Потрібен вибір – звертайтеся до професіоналів. Купити шпон в Харкові краще в компанії «Єврошпон-трейд». Продавець безпосередньо працює з виробниками, забезпечуючи український ринок величезним асортиментом продукції деревообробних комбінатів.

 

Вирішивши замовити шпон, ціна (Харків і інший регіон України) не повинна стати чільним критерієм. Краще подивитися на фізико-хімічні властивості і на зовнішній вигляд. Саме в такому напрямку працюють фахівці в меблевій справі, виробництві або будівництві. Оздоблювальний матеріал з деревини цим і цінується у споживача.