Породи деревини

Деревина Бубінго

Древесина Бубинго – характеристики и преимущества

Опис і характеристики – Деревина Бубінго

 

Купити шпон, дошку або кромки з деревини Бубінго пропонує компанія «Єврошпон-Трейд». Працюючи безпосередньо з виробниками, підприємство гарантує оригінальність походження всіх виробів. Тропічний вид деревини має привабливий зовнішній вигляд і має багато цікавих технічних характеристик.

 

Бубінго – це унікальна деревина. При першому знайомстві з виробами з бубінго створюється відчутний букет приємних емоцій. Виникає бажання відмовитися від всіх інших видів пиломатеріалів і присвятити своє життя тільки роботі з цим чудовим видом деревини.

 

Привабливість Бубінго забезпечує багата палітра відтінків між червоним і коричневим кольором. Темні прожилки додають точності і строгості кінцевим виробам. Поряд з красою, деревина дуже міцна і тверда. Але, при всьому цьому, добре піддається різним видам обробки. Маючи досвід в роботі з лакофарбовими матеріалами можна домогтися ексклюзивного результату. Напевно, саме ця особливість так сильно привертає до Бубінго майстрів по дереву.

 

Деревина Бубінго – характеристики і переваги

 

Африканський палісандр (саме так називають Бубінго в Європі) родом з екваторіальної Африки. Дерево дуже вибагливе до умов зростання. Зростає тільки в поблизу річок і озер, а також в тропічних лісах, які рясно поливаються дощами. Ця особливість не дає позитивних результатів рослинникам вирощувати Бубінго за межами Африки.

 

Вічнозелене дерево виростає до 40-50 метрів у висоту. Прямий циліндричний стовбур сягає діаметра до 2 метрів. Заболонь кремового кольору має товщину 60-80 мм. Ядерна частина може варіюватися від рожево-червоного до червоно-коричневого відтінку. По зрізу чітко проглядаються тонкі чорні смуги. Текстура злегка хвиляста, слабко виражена, володіє природним блиском. Свіж спиляна деревина Бубінго видає смердючий яскраво-виражений запах. Але при всиханні всі сторонні запахи випаровуються.

Древесина Бубинго – характеристики и преимущества

Володіючи підвищеною щільністю і твердістю, деревина піддається механічній обробці. Навіть не забиває ріжучу кромку ручного інструменту. Бубінго має високий показник адгезії, тому дуже легко склеюється будь-якими складами. Добре полірується і приймає лакофарбові матеріали. При роботі з елементами кріплення (гвинти, шурупи, саморізи) краще виконувати попереднє висвердлювання отворів. А цвяхи для роботи з Бубінго взагалі не треба використовувати.

 

Відносно висока ціна Бубінго, на світовому ринку, знижує інтерес до деревини виробників меблів. Зате активно використовується кромка і шпон. А ось в інших сферах діяльності, де мова йде про багатство і ексклюзивность, матеріал користується підвищеним попитом.

 

Властивості деревини Бубінго

 

Ботанічна назва Guibourtia tessmannii або Guibourtia demeusei
Популярні назви Бубінга, африканське рожеве дерево, африканський палісандр, уака, ебана, акуме
Виростання Екваторіальна Африка (Ангола, Габон, Камерун)
Щільність 800-960 кг/м3
Твердість по Брінеллю 4.8
Стабільність Висока
Ступень усушки Низька
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Вищий клас
Природна вологість 78-80%

 

Застосування деревини Бубінго

 

Найцікавіше напрямок, де деревина Бубінга користується попитом, це виготовлення музичних інструментів. І це не масове, і навіть не серійне виробництво. Йдеться про дорогі ексклюзивні інструменти: гітари Warwick Bass, піаніно Steinway, барабани Tama Drums. Так, ті самі, з якими зірки виступають на музичних сценах, збираючи багатомільйонну юрбу.

 

Декоративне оздоблення салонів автомобілів таких брендів, як BMW, Lexus – це Бубінго. Виробник сонцезахисних окулярів Cartier теж віддає перевагу цій чудовій деревині. З Бубінго роблять луки, арбалети, рукоятки для ножів і іншої зброї.

 

Окремим напрямок йде виробництво елементів декору і аксесуарів. Ігрові столи для настільних ігор, кухонні обробні дошки. До речі, суддівські молотки в багатьох країнах виготовляють саме з деревини Бубінго. З Африканського палісандра роблять вироби і сувеніри, які десятками тон вивозяться туристами з Америки, Європи і Азії.

Древесина Бубинго – характеристики и преимущества

У розрізі меблевої справи, деревина Бубінга використовується для виготовлення ексклюзивних меблів. Найчастіше, це музейні експонати, які виставляються на огляд публіці. Віддають перевагу Бубінго заможні люди, які люблять розкіш і вважають за краще індивідуальність. І що цікаво, з віком, такі меблі не втрачають своєї первісної цінності. Навпаки, тільки зростають в ціні і обростають легендами.

 

Купити породу деревини Бубінго – найкраща ціна

 

На ринку України знайти деревину бубінга оригінального походження складно. Найчастіше можна зустріти підробку, не підтверджену сертифікатами якості. І якщо ви зважилися купити шпон або дошку Бубінго, то потрібно звертатися тільки до офіційного представника деревообробного комбінату. На українському ринку – це компанія «Єврошпон-Трейд». Покупцеві запропонують не тільки вивчити фотографії і зробити попереднє замовлення. Є можливість відвідати склад або офіс компанії і познайомиться наживо зі зразками продукції з Бубінго.

 

Приділити увагу потрібно і сортаменту. Класифікацію за якістю ніхто не відміняв. І в компанії «Єврошпон-Трейд» завжди дотримуються міжнародних норм. Легко підібрати матеріали по сортам А, В, С, АВ, ВС – адже кожен сорт Бубінго має свою ціну. Чим нижче якість – тим дешевше продукція. І тут тільки покупцеві вирішувати, чому віддати перевагу.

 

Приємний момент – це цінова політика компанії. Є чіткий поділ за вартістю продукції для роздробу, малого, середнього або великого опту. Ціна варіюється від обсягів і умов постачання. Плануєте купити шпон, кромку, дошку на взаємовигідних умовах – робіть крок в сторону компанії «Єврошпон-Трейд».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *