Про підприємство Єврошпон-Трейд

Шпон – це оздоблювальний матеріал з натуральної деревини, який використовується в будівництві і виробництві. Купити шпон в Сумах вигідно і зручно. Завдяки технічним характеристикам, які не поступаються іншим виробам з дерева, матеріал отримав широке поширення в таких сферах, як:

 

  • Меблева справа.
  • Виготовлення декоративних елементів.
  • Виробництво музичних інструментів та спортивного інвентарю.
  • Виготовлення оздоблювальних матеріалів для будівництва.

 

Чому краще купити шпон в Сумах

 

На ринку України, шпон вважається дорогим матеріалом, але інтерес до нього настільки великий, що критерій «ціна» відходить на задній план. Адже у шпону безліч таких переваг, які не зможе повторити жоден інший матеріал:

 

  • Естетична цінність. Відтінок, текстура, тип покриття – презентабельний зовнішній вигляд.
  • Екологічна безпека для навколишнього середовища і людини.
  • Стійкість до агресивного впливу. Волога, температура, мікроорганізми, фізичні ушкодження.
  • Простота монтажу. Треба правильно розрізати і приклеїти.
  • Довговічність. Оздоблювальний матеріал розрахований на десятиліття експлуатації.
  • Зручна ціна. У порівнянні з виробами з деревини, це дуже привабливе рішення.

 

Натуральний шпон хороший у всьому. Для роботи з оздоблювальним матеріалом потрібен тільки досвід в роботі. Ніякого додаткового обладнання не потрібно. Монтаж або виготовлення продукції можна виконувати в будь-яких зручних умовах.

 

У чому вигода замовити шпон в Сумах – ціна-якість

 

Вартість оздоблювального матеріалу на основі деревини варіюється в межах цінності порід дерева. Це цілком природно. Адже є дорогі і дешеві види деревини. Ціна шпону, в порівнянні з іншими матеріалами, вище. Але якщо потрібно якість та ексклюзивність рішення, то вигідно купити в Сумах шпон, а не використовувати цільні дерев’яні плити.

 

Повертаючись до продукції з целюлози і полімерів, натуральний шпон перевершує всі матеріали по стійкості до зношування. Навіть найменші пошкодження не руйнують основу і легко усуваються механічної обробкою або лаковим покриттям. Чого не можна сказати про матеріали-конкуренти, які потрібно повністю міняти.

 

Де краще купити натуральний шпон в Сумах

 

Покупцеві завжди потрібен вибір. Асортимент товарів. Звичайні будівельні магазини пропонують купити в невеликому асортименті шпон. Ціна (Суми або інший регіон України) на всі товари оптимальна, розрахована на більшість споживачів. Якщо потрібен вибір, краще відразу звернутися до професіоналів. Компанія Єврошпон-трейд готова зробити пропозицію, від якої важко відмовитися.

 

Працюючи безпосередньо з деревообробними комбінатами, продавець має доступ до будь-якого виду деревини. Асортимент продукції включає тисячі позицій. Підібрати шпон за зовнішнім виглядом, типом деревини та ціною дуже просто. Порадує і ціна шпону. Роздрібних і оптових покупців чекають цікаві пропозиції на взаємовигідних умовах. Не витрачайте свій час даремно – довіряйте тільки профільним фахівцям в промисловій сфері.