Породи деревини

Деревина Зебрано

Древесина Зебрано– характеристики и преимущества

Опис і характеристики – Деревина Зебрано

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити за найкращою ціною якісний шпон, дошку і кромку з породи дерева – Зебрано. Деревина відноситься до екзотичних пиломатеріалів і має відповідну ціну. Але це не зупиняє покупця, так як текстура дуже приваблива і несе в собі естетичну цінність.

Древесина Зебрано– характеристики и преимущества

Зебрано – це тропічний вид деревини, який росте тільки в лісах Західної Африки. Текстуру породи ні з чим не можна порівняти – вона унікальна і легко впізнавала за зовнішнім виглядом. Нагадує віддалено зебру – такі ж рівні чорні смуги по світлої основі. Звідси і міжнародна назва – зебрано.

 

Це високе прямостояче дерево висотою до 40-45 метрів. Діаметр стовбура може досягати 1 метра. Особливість дерева в товстому шарі кори, яка забирає у діаметра до 40% розміру. З огляду на складність у транспортуванні деревини по всіх континентах, ціна зебрано далеко за межами бюджетного сегмента. Але знайти зручне рішення по вартості в Україні реально. Компанія «Єврошпон-Трейд» безпосередньо працює з деревообробними підприємствами. Це партнерство допомагає отримати зручну для покупця ціну на всі види продукції.

 

Деревина Зебрано- характеристики і переваги

 

Зебрано – це більше оздоблювальний матеріал. З деревини виготовляють шпон і кромку, рідше – дошку. Матеріал цінується у виробництві ексклюзивних меблів, клавішних і струнних музичних інструментів, елементів декору.

 

Колірна гамма зебрано дуже приваблива. Ядро може мати золотисто-жовтий, ніжний кремовий або світло-коричневий відтінок. Серцевина легко відрізняється від більш світлої заболоні. Текстура дуже груба, присутні безліч довгих волокон. Зустрічаються навіть відкритті пори. По зрізу, основа нагадує спину зебри – темні смуги по світлій основі. Іноді зустрічаються коричневі плями – це знижує цінність деревини.

 

Оздоблювальні матеріали з зебрано мають високу стійкість до впливу вологи і взагалі не приваблюють комах. Але, якщо планується використовувати деревину для зовнішніх робіт, матеріал все одно піддається просоченню захисними складами. Це потрібно, щоб надійно закупорити всі відкриті пори, яких за текстурою безліч.

 

Деревина зебрано погано піддається обробці ріжучими інструментами. А ще, при механічній обробці, порода виділяє пароподібний склад з характерним запахом, який викликає сльозливість і може привести до подразнення шкірних покривів. Як при нарізці лука – явище короткочасне і швидко проходить.

 

Оздоблювальні та будівельні матеріали на основі деревини зебрано, за рахунок в’язкої структури, добре піддаються будь-яким видам кріплення. Основу можна полірувати і покривати лаком. Фарбу використовувати не можна, так як вона порушить цінність текстури. Адже зебрано, цім і цінується, своїм природним зовнішнім виглядом.

 

Властивості деревини зебрано

 

Ботанічна назва Microberlinia brazzavillensis роду Microberlinia
Звичайна популярна назва Зебрано, Zingana
Виростання Західна Африка
Щільність 790-870 кг/м3
Твердість Висока
Стабільність Середня
Ступінь усушки Низька
Опірність статичному вигину Дуже висока
Стійкість до зношування Дуже висока

 

Застосування деревини зебрано

 

Зебрано – це вузькоспеціалізований вид пиломатеріалів, який через високу ціну не користується великим попитом в різних сферах діяльності людини. Але інтерес до деревини є:

 

  • Меблева промисловість. Декоративне оздоблення меблів і дверей, виготовлення панелей.
  • Виробництво музичних інструментів. Відомі бренди люблять цей цінний матеріал.
  • Предмети декору. Найчастіше – це вироби ручної роботи для цінителів мистецтва.

 

Купити струганий шпон з зебрано воліють поціновувачі і любителі. Адже за ціною це вийде в десятки разів дешевше для обробки меблів з недорогих пиломатеріалів, ніж виготовити ту ж конструкцію з дошки зебрано. Спільне використання виробів з деревини з фінішними оздоблювальними матеріалами дозволяє ввести ексклюзивність в бажаний результат своєї роботи. Ті ж полірування або покриття лаком додають вишуканості і об’ємності текстурі. Побачити цю красу простіше на музичних інструментах, які проходять всі етапи фінішної обробки.

 

Купити шпон, кромку з зебрано – найкраща ціна

 

На ринку України ексклюзивні пиломатеріали знайти складно. Адже більшість продавців, орієнтуючись на попит, пропонують купити оздоблювальні матеріали за низькою ціною, в бюджетному сегменті. А зебрано – це еліта, на яку не так багато покупців. Але вихід є – компанія «Єврошпон-Трейд» має в наявності продукцію з деревини зебрано. І це не просто каталоги з картинками. Ознайомитися із зразками товарів можна на представництві компанії або на складах підприємства. І будьте впевнені, різниця між фото і реальним матеріалом, присутня. Взявши в руки зразок, покупець вже не побажає щось інше. Зебрано – це бездоганність.

Древесина Зебрано– характеристики и преимущества

І не бійтеся захмарних цін на шпон з зебрано. Є сортамент. І в компанії «Єврошпон-Трейд», згідно зі світовими стандартами, є безліч варіантів по співвідношенню ціна-якість. Сорти А, В, С і проміжні рішення – АВ і ВС. Експерти компанії розбираються в сортаменті і допоможуть знайти компроміс для всіх покупців. Можна навіть визначити цілі, як планується використовувати оздоблювальні матеріали. А менеджери компанії зможуть підібрати продукцію кількох сортів, щоб ціна зебрано була не така висока.

 

Не соромтеся задавати питання. Консультації безкоштовні і менеджери зацікавлені в залученні уваги покупця до продукції. Перш, ніж замовити шпон в магазині оздоблювальних матеріалів, уточніть його технічні характеристики. Як склеюється, чи можна обробляти ЛФМ, полірувати, просочувати. Потрібно чітко розуміти, що зовнішня краса матеріалу повинна відповідати умовам застосування. І в цьому питанні вам допоможуть консультанти компанії «Єврошпон-Трейд».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *