Про підприємство Єврошпон-Трейд

Найтонші аркуші натуральної деревини – відмінний обробний матеріал для проведення ремонтно-будівельних робіт. Натуральний шпон покликаний не тільки забезпечити високоякісну збірку меблевих конструкцій. Цей матеріал можна назвати безцінним в різних сферах виробництва, де потрібна міцність, довговічність і зовнішня привабливість обробки. Купити шпон в Одесі вигідно для:

 

  • Оздоблення або ремонту меблів.
  • Виготовлення будівельних матеріалів – дверей, вікон, підлог, перил.
  • Виробництва музичних інструментів та спортивного інвентарю.
  • Створення панелей в яхтах або автомобілях.

 

Чому вигідно купити шпон в Одесі – переваги

 

Оздоблювальні матеріали на різній основі будуть популярні завжди. Так як більшість покупців ганяються за мінімальною ціною і презентабельним зовнішнім виглядом. Шпон з натуральної деревини здатний вирішити всі проблеми споживача. Адже він обходить своїх бюджетних конкурентів за всіма технічними характеристиками:

 

  • Висока надійність. Це захист від будь-яких зовнішніх факторів.
  • Естетична цінність. Текстура, окрас, природний блиск – ці властивості неповторні іншими матеріалами.
  • Повна безпека для користувача та навколишнього середовища.
  • Легка вага і простота монтажу.

 

Бажаєте купити якісні оздоблювальні матеріали – зробіть вибір на користь натурального шпону. Замовити в Одесі за вигідною ціною можна виріб будь-якої породи дерева. Асортимент настільки величезний, що багато покупців відразу не можуть визначитися у виборі.

 

Якісний шпон в Одесі – найкраща ціна

 

У розрізі вартості, покупці завжди шукають більш вигідні пропозиції, забуваючи про якість оздоблювальних матеріалів. Меблева справа, виробництво або будівництво – в кожній сфері є нормативи, що стосуються довговічності. І тут шпон з натуральної деревини буде на першому місці. Адже матеріал повністю повторює характеристики дерева, з якого він виготовлений. Перевагу краще віддавати шпону, якщо потрібна:

 

  • Стійкість до зовнішніх чинників. Перепади температур, вологість, можливість фізичних ушкоджень.
  • Неповторний дизайн. Вироби на основі полімерів часто роблять під шпон, але візуально, всім матеріалам ніколи не досягти аналогічної естетичності.

 

Як замовити шпон в Одесі за вигідною ціною

 

Рішень на ринку більш ніж достатньо. Магазини будівельних матеріалів, фурнітури і продавці меблів пропонують купити шпон. Ціна в Одесі може сильно різнитися. Якщо покупець бажає отримати товар за мінімальною вартістю, то вибір краще відразу довірити виробнику. Компанія Єврошпон-Трейд офіційний представник деревообробних комбінатів в Україні. Відсутність посередників дає можливість купити шпон по дилерській ціні.

 

Крім економії на фінансах, покупець отримує доступ до повного асортименту продукції виробників. Десятки каталогів містять тисячі позицій. Вибирайте забарвлення, текстуру, породу деревини, розміри. І будьте впевнені, що отримаєте оздоблювальний матеріал вищої якості. Вся продукція не тільки сертифікована, а правильно транспортується і зберігається на складі.