Породи деревини

Деревина Лауро Прето

Древесина Лауро Прето – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Лауро Прето

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити на взаємовигідних умовах: шпон, кромку та дошку з деревини – Лауро Прето. Такої породи дерева немає. Це торгова назва кількох видів дерев – Ocotea, Nectandra, Cordia. У різних країнах продавці використовують комерційні назви для деревини – Лауро (або Лоро) Прето (або Прадо), Кордіа.

 

Лауро Прето – має унікальну та дуже привабливу текстуру. Тому користується попитом для виготовлення елітних меблів, музичних інструментів, елементів декору. Деревина дуже дорога. Тому більшість пиломатеріалів йде на виготовлення шпону.

 

Лоро Прето – це екзотичні дерева, що виростають у Південній та Центральній Америці. Трапляються в Мексиці, Колумбії та інших країнах Америки з тропічним кліматом. Дерева мають довжину до 40 метрів та діаметр стовбура – ​​1.2-1.5 метрів. Це досить м’які породи, які піддаються будь-яким видам обробки та мають високу стійкість до зовнішніх факторів.

 

Деревина Лауро Прето – характеристики та переваги

 

Фактура Лауро Прето більше нагадує картини відомих художників, виставлених у Ермітажі. На дошку та шпон із деревини хочеться дивитися вічно, не відриваючи погляду. Складні малюнки зачаровують і заспокоюють. Серцевина має коричнево-жовте забарвлення, яке може відхилятися до червоних або зелених тонів. Заболонь світла, добре відмінна. Волокна можуть бути прямими та хвилястими. Текстура має яскраво-виражений природний блиск завдяки високому вмісту олій у породі. При спілі деревина приємно пахне.

Древесина Лауро Прето – характеристики и преимущества

Переваги Лауро Прето у зручності обробки та експлуатації. Деревина піддається будь-яким різальним інструментам, приймає елементи кріплення, склеюється. Навіть високий вміст кремнію у породі не призводить до частого затуплення ріжучої кромки ручного інструменту. При механічній обробці деревини слід використовувати засоби захисту органів дихання. Оскільки дерев’яний пил викликає алергію. Лауро Прето стійка до перепадів температур та вологи, не гниє, не приваблює комах.

 

Властивості деревини Лауро Прето

 

Ботанічна назва Ocotea, Nectandra, Cordia
Популярні назви Лоро Прадо, Кордіа
Виростання Південна та Центральна Америка
Щільність 845 кг/м3
Твердість за шкалою Янка 8.950-9.790 Н
Стабільність Висока
Ступень усушки Низька
Стійкість к фізичного зносу Висока
Довговічність Висока

 

Використання деревини Лауро Прето

 

Відносно висока ціна деревини призвела до того, що в Україні попит на неї змістився у бік натурального шпону. Дійсно, зручно виготовити меблі, оздоблювальні матеріали або елементи декору з дешевих порід деревини. А потім виконати декоративне оздоблення шпоном. Будь-який виріб виглядатиме багато і ексклюзивно.

 

Застосовується деревина Лауро Прето:

 

  • Меблеве виробництво.
  • Виготовлення елементів декору для яхт, літаків, автомобілів.
  • Оздоблення токарних виробів.
  • Виробництво терасної дошки, паркету, перил.
  • Виготовлення музичних інструментів.

Древесина Лауро Прето – характеристики и преимущества

Купити Лауро Прето – краща ціна в Україні

 

Дорожнеча матеріалу та його ексклюзивність призводить до того, що на ринку є безліч підробок деревини Лауро Прето. Щоб цього уникнути, краще звернутися до офіційних постачальників пиломатеріалів до України. Компанія “Єврошпон-Трейд” працює безпосередньо з деревопереробними комбінатами. Отже, завжди забезпечить оригінальними видами деревини роздрібних та оптових покупців. Порадує споживача й ціна Лауро Прето. Працюючи без посередників, можна отримати продукцію правильної вартості.

 

До переваг компанії можна додати наявність сортаменту за європейськими стандартами. Є сорти А, В, С та проміжні варіанти – АВ та ВС. Що дуже зручно для покупців, які згодні на значне зниження ціни шпону, дошки Лауро Прето або кромки через незначні дефекти деревини.

 

В офісі або на складі компанії можна познайомитись із зразками всіх товарів, виставлених на сайті. Багато актуальних каталогів деревопереробних підприємств дають можливість привезти кромку, дошку або шпон Лауро Прето на замовлення. Це вигідна пропозиція як за асортиментом, так і за ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *