Про підприємство Єврошпон-Трейд

Шпон – це оздоблювальний матеріал, який виготовляється з натуральної деревини. Виріб може бути отримано шляхом стругання, різання або лущення бруса. Отриманий матеріал використовують для обшивки різних конструкцій. Купити шпон (Кам’янське) вигідно для будівництва, меблевої справи, виробництва музичних інструментів і елементів декору. Оздоблювальний матеріал здатний вирішувати відразу кілька важливих завдань:

 

 • Захищати основу, яка оброблюється від зовнішніх факторів.
 • Покращувати зовнішній вигляд конструкції.
 • Блокувати випаровування шкідливих речовин (пари лаків і смол в пиломатеріалах).

 

Як правильно вибрати і купити шпон (Кам’янське)

 

Величезний асортимент оздоблювальних матеріалів на ринку України ускладнює підбір необхідного товару за характеристиками і ціною. Щоб спростити пошук, краще почати з результату – що покупець планує отримати в результаті. Шпон з натуральної деревини підбирається одночасно за кількома критеріями:

 

 • Технічні можливості матеріалу. Як буде готуватися, оброблятися і кріпитися шпон. Залежно від типу і породи деревини, матеріал може мати різні властивості. І покупцеві потрібно знайти відповідність.
 • Хіміко-фізичні властивості. Як і дерево, шпон може мати обмеження по вологості, температурі, динамічним навантаженням і так далі. Потрібно точно знати, в яких умовах буде експлуатуватися виріб, оброблений шпоном.
 • Дизайн. Текстура, колір, малюнки, структура – зовнішній вигляд лицьової частини шпону теж важливий покупцеві.

 

Чому краще замовити натуральний шпон: ціна-якість

 

Оздоблювальний матеріал знаходиться далеко не в бюджетному сегменті. Однак популярність на ринку України у натурального шпону дуже висока. Пояснюється це тим, що вироби набагато привабливіше і довговічніше будь-яких інших матеріалів. А якщо говорити про виробництво, наприклад, музичних інструментів, то шпон просто не чим замінити. До переваг вироби з натуральної деревини відносяться:

 

 • Унікальність і неповторність фактури.
 • Мала вага шпону.
 • Простота в підготовці та оздоблення конструкції будь-якої складності.
 • Природний блиск деревного матеріалу.
 • Екологічна безпека.
 • Стійкість до зношування і зовнішнім факторам.

 

Замовити натуральний шпон в Кам’янському легко. Адже завдяки великому асортименту товарів можна підібрати обробний матеріал за ціною під будь-який бюджет.

 

Де краще купити шпон в Україні

 

Спеціалізованих магазинів, що пропонують купити шпон в Україні, багато. Однак не кожен продавець готовий надати мінімальну ціну і величезний асортимент. Якщо потрібен справжній європейський сервіс, краще відвідати магазин Єврошпон-Трейд. Компанія пропонує купити шпон. Кам’янське, Одеса, Маріуполь або Львів. Будь-який житель України гарантовано отримає бажаний товар за вигідною ціною.

 

Компанія працює з заводами безпосередньо, минаючи посередників. Крім шпону, в асортименті магазину є інші вироби з натуральної деревини. Матеріали орієнтовані на роздрібних і оптових покупців. Завжди знайдуться рішення для будівництва, ремонту, виробництва і інших задач. Краща ціна на шпон та інші товари гарантована кожному покупцеві.