Породи деревини

Деревина Груша Європейська

Древесина Груша Европейская – характеристики и преимущества

Опис і характеристики – Груша Європейська

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити за найкращою ціною шпон, дошку і кромку з породи дерева – Груша Європейська. Це доступний вид деревини, який користується великим попитом в різних сферах виробництва. Груша має привабливий зовнішній вигляд, відмінно піддається обробці і має затребувані технічні характеристики.

 

Груша Європейська – це порода деревини, яка порівнянна, по характеристикам, з такими «зірками» як Дуб, Вільха або Ясень. Хороша твердість і стійкість до зношування. Відмінна пристосованість до просочення і лакофарбових матеріалів. А ще, це фруктове дерево, яке повністю безпечно для людського організму. Ця особливість привела до того, що, наприклад, з груші виготовляють курильні трубки. При високій температурі, пари деревини не токсичні і не шкідливі для людей.

 

Деревина з Європейської Груші має привабливий ніжний відтінок. Який дуже цінується в виробництві меблів та оздоблювальних матеріалів для будівництва. Вироби з Груші здатні вносити поправки в освітлення приміщення, роблячи його затемненим або освітленим.

 

Деревина Груша Європейська – характеристики і переваги

 

Назва «Європейська» говорить про те, що батьківщина виростання Груші – Європа. Є груша азіатська, американська і так далі. За фактом, сильних відмінностей немає, між деревиною з різними назвами. Різницю видно лише в ціні. Деревина Груша українського виробництва матиме меншу вартість, ніж імпортна азіатська або американська.

Древесина Груша Европейская – характеристики и преимущества

Колірна гамма груші дуже різноманітна. Починаючи з жовтих і рожево-жовтих тонів, закінчуючи червоним, і навіть червоно-бурим відтінком. Заболонь повністю повторює колір ядрової частини. На радіальному зрізі, чітко видно бурі точки по основі. Річні кільця і ​​серцевинні промені чітко проглядаються у вигляді дрібних переривчастих смужок. Текстура однорідна. У виробництві, сильно освітлену деревину груші часто обробляють паром, щоб надати основі більш рожевий відтінок.

 

Щільність і міцність Груші мають високий показник. Завдяки чому, деревину активно використовують в будівництві. Низька ціна і легка доступність привели до того, що пиломатеріали використовують повсюдно. Починаючи з виготовлення несучих конструкцій, закінчуючи оздоблювальними матеріалами. В процесі експлуатації, Груша не розтріскується, не деформується і не жолобиться. Але всі ці заявлені характеристики застосовні тільки до правильно висушеної деревини.

 

Властивості деревини Груша Європейська

 

Ботанічна назва Pyrus
Популярні назви Груша азіатська, американська, японська и т.д.
Виростання Азія, Америка, Європа
Щільність 730 кг/м3
Твердість по Брінеллю 2.4
Стабільність Середня
Ступень усушки Висока
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Дуже висока
Природна вологість 95%

 

Заявлені властивості стосуються деревини, яка пройшла правильний процес усушки на деревопереробних комбінаті. Тільки з дотриманням технологічного процесу можна отримати якісний продукт.

 

Ручним ріжучим інструментом деревина з груші обробляється складно. З іншого боку, матеріали добре склеюються і приймають будь-які елементи кріплення. Це зручно в роботі з меблями та оздоблювальними матеріалами, де прийнято використовувати шуруповерт для швидкої збірки конструкції.

 

Застосування деревини Груша Європейська

 

Основний напрямок, де використовується деревина груші – це виробництво оздоблювальних матеріалів для внутрішнього застосування. Найбільшим попитом Груша користується у виготовленні паркетних дошок і стінових панелей. Деревина, без обробки лакофарбовими матеріалами, здатна вбирати вологу. Тому, використовувати її краще в сухих провітрюваних приміщеннях. З груші створюють сходи, поручні, перегородки, двері.

 

Меблева справа – другий напрямок, де Груша користується великим попитом. Завдяки м’якому відтінку, деревину часто використовують спільно з кольоровими металами або сплавами – латунню, бронзою, міддю і так далі. Низька ціна деревини груша привертає малий бізнес і величезні підприємства з виготовлення меблевої продукції. З неї роблять шафи, крісла, тумби та інші конструкції. Тут важливо відзначити, що деревина добре приймає просочення, фарбу і лаки. При бажанні, завжди можна змінити відтінок меблів, наприклад, під предмети декору, підлогу або шпалери.

Древесина Груша Европейская – характеристики и преимущества

Виробників музичних інструментів груша цікавить в ролі імітації чорного дерева. Є ціла наука по глибокому фарбуванню виробів з груші аніліновим барвником під назвою «нігрозин». Крім музичних інструментів, цей спосіб «перетворення» бюджетної груші в екзотичне чорне дерево використовують виробники предметів декору, ножів, шахових дошок і інших елементів.

 

У курортних містах, що приймають мільйони туристів на рік, деревина груші користується попитом у народних умільців різьби по дереву. Статуетки, амулети, тарілки, ложки, шпильки, курильні трубки, мундштуки, значки. Груша – дуже дешевий вид деревини, тому інтерес до неї відповідний у малого бізнесу.

 

Купити породу деревини Груша Європейська – найкраща ціна

 

Велика кількість пропозицій на ринку України зробила цей вид деревини зручним за асортиментом і вартостю. Але навіть тут можна добитися значного зниження ціни, якщо звернутися до виробника, а не задовольнятися ланцюжком перекупників. Бажаєте купити дошку, кромку або шпон з груші європейської – звертайтеся в компанію «Єврошпон-Трейд». Працюючи безпосередньо з деревопереробним комбінатом, підприємство встановлює мінімальні ціни в Україні на всі види пиломатеріалів. А якщо врахувати спеціальні пропозиції для оптових покупців, то за вартістю конкурентів точно не буде.

 

Вплинути на ціноутворення може і сортамент – А, В, С, АВ і ВС. На кожен клас деревини своя ціна. У цьому плані, компанія «Єврошпон-Трейд» поводиться чесно з покупцями. І сортує всі товари за якістю, відповідно до міжнародних норм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *