Породи деревини

Деревина Венге

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити за вигідними цінами високоякісний струганий шпон і дошку з цінної породи дерева – венге.

Венге є дорогою і елітною породою дерева, так як володіє унікальними властивостями, з деревини венге отримують високоякісний струганий шпон та меблеву дошку.

Деревина венге має дезінфікуючі властивості — самостійно пручається комах та грибків, тому вироби з неї не тільки естетично прекрасні, але і довговічні, не піддаються впливу навколишнього середовища.

Деревина венге має благородний шоколадний колір, з витонченими візерунками, відтінки можуть бути різні, від світло-коричневого до бордово-чорного.

У нас ви можете придбати шпон струганий венге, товщиною 0,54 мм, а також меблеву дошку високої якості з тієї ж породи дерева – венге. Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує якісну продукцію, яка відповідає всім міжнародним стандартам і вимогам. Ми працюємо тільки з перевіреними і надійними виробниками струганого шпону та меблевої дошки з екзотичних порід деревини.

Деревина венге – особливості та переваги

Екзотична деревина венге родом з Африки, саме тому її унікальний декоративний малюнок асоціюється з африканськими мотивами, немов дика тварина залишила малюнок своїми кігтями.

Венге згадується з 1904 року, саме тоді виявили високі якісні властивості і красу цієї породи дерева. Ще можна зустріти інші назви дерева венге, це рожеве дерево з Конго, дикела, боконге, авонг, палісандр.

Колір деревини може варіювати від світло-коричневого до темного шоколаду, що дозволяє виробляти струганий шпон унікального відтінку і візерунка.

Венге має антибактеріальні властивості, тому виробам з цієї деревини не варто боятися грибка, процесу гниття, паразитів і цвілі, довговічність виробів з венге забезпечена.

Основні властивості деревини венге

Ботанічна назва Millettia laurentii De Wild
Інші назви дерева Jambire, mpande, awoung, panga-panga
Місце зростання Африка
Щільність, кг/м3 840-950
Твердість (коефіцієнт Брінелля) 4,2
Волокнистість Пряма
Основний колір Темно-коричневий
Текстура Груба
Схильність до всихання Мало схильна
Схильність до обробки Важко піддається поліруванню
Зносостійкість Вищий клас
Запах Солодкий
Довговічність Вищий клас

Деревина венге вимагає гідротермічної обробки і розпилюється в гарячому стані. При розпилі чітко видно кільця зростання, але немає променів.

Деревина венге досить міцна, має твердість більше, ніж у дуба та ясена, що надає їй додаткову позитивну характеристику, а струганий шпон і дошку з венге відносять до матеріалів з високими якісними властивостями.

У деревині венге знаходиться велика кількість маслянистих речовин, тому вона важко піддається обробці. Найбільш правильний і безпечний варіант обробки вощіння. Сушка деревини проходить повільно.

У сухій дошці венге вміст вологи не перевищує 12%. При використанні деревини породи венге в меблевій промисловості, її нерідко поєднують з іншими породами дерева, що покращує характеристики і зовнішній вигляд продукції.

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує якісний струганий шпон венге, а також дошку венге за вигідними цінами і найвищої якості. А також у нас є великий асортимент продукції для виробництва меблів та дверей з різних порід дерева з кращими характеристиками.

Застосування деревини венге

У всьому світі обробка приміщень з деревини венге вважається цікавою і дорогою.

Натуральне дерево венге не тільки зробить інтер’єр досконалим, але і підкреслить високий статус і тонкий смак господаря помешкання.

З часом деревина венге змінює свій колір, стає більш темним, що додає їй нотку екзотики і популярність серед відомих дизайнерів. Венге часто використовують для складання мозаїки, паркету, для декоративних елементів меблів, дверей і т.п.

Деревина венге використовується для створення дорогих і елітних виробів, як великих, так і малих форм. Вартість таких меблів значно вище, ніж з інших порід дерева, але зовнішній вигляд ніколи не змусить пошкодувати про вибір пиломатеріалів з дерева венге.

Купити пиломатеріали з венге

Компанія «Єврошпон-Трейд» працює на ринку матеріалів для меблів та дверей вже довгий час, ми співпрацюємо з компаніями меблевого і дверного виробництва в Україні та Європі, є відомими постачальниками матеріалів деревообробки з деревини венге. Пропонуємо купити струганий шпон венге, дошку меблеву з екзотичної деревини венге.

Ми працюємо з кращими виробниками шпону та кромки з цінних порід дерева, наші матеріали мають найкращі якісні та естетичні характеристики.

Професійний підхід, акуратність в поводженні, знання властивостей кожного виду деревини, це робить нас кращими на ринку матеріалів з екзотичних порід деревини. Пропонуємо співпрацю, якісну продукцію та вигідні умови, компанії «Єврошпон-Трейд» можна довіряти!