Породи деревини

Деревина Липа

У компанії «Єврошпон-Трейд» завжди вигідно купити за найкращою ціною якісний шпон, кромку і дошку породи дерева – липа. Оздоблювальні матеріали з натуральної деревини ідеально підходять для застосування в будівельно-ремонтних роботах.

Липа – це улюблений матеріал у виробництві скульптур і в різьбі по дереву. Деревина відмінно обробляється механічним способом і має дуже високу естетичну цінність. Особливість липи в збереженні відтінку між ядром і заболонню. Забарвлення частіше світле, від білувато-жовтого до червонуватого або світло-коричневого відтінку. Трапляються породи в менш світлих тонах в тих же палітрах квітів. Іноді зустрічаються унікальні екземпляри липи, що мають зелені плями або смуги по основі. Всі види деревини об’єднує чітко виражений матовий блиск.

 width=

Деревина – часте явище в лісах Європи. У північній частині материка липа має середній розмір листя, а в південній частині, ближче до Чорного і Середземного морів, росте липа з крупними листями. Завдяки зростанню деревини в європейських регіонах, ціна пиломатеріалів з липи має доступну ціну в Україні. Компанія «Єврошпон-Трейд» працює з відомими деревообробними комбінатами по всій Європі. І завжди може надати якісні та недорогі оздоблювальні матеріали своїм покупцям.

Деревина липа – характеристики і переваги

Липа – це легкодоступний і недорогий вид деревини, який користується великою популярністю в різних сферах діяльності людини. Завдяки відмінним технічним характеристикам, липа зручна в легкій і важкій промисловості, будівництві.

Колірна гамма липи привертає людей різних професій, що вважають за краще працювати з деревиною. Завдяки відсутності перепаду відтінків між заболонню і ядром, немає гострої необхідності підбирати пиломатеріали за текстурою. Це зручно для споживача, який бажає отримати гранично однотонний візерунок.

Якщо придивитися до текстурі липи, можна помітити дрібні волокна, які розташовані рівномірно по всій основі. Деревні промені, як і волокна, при поперечному зрізі практично не побачити. При радіальному зрізі промені видно чітко. А ось річні кільця розгледіти складно. Ще цікава особливість деревини – навіть під мікроскопом неможливо відрізнити між собою різні види липи.

Деревина липи має великий інтерес серед токарів, що виготовляють скульптури і елементи декору. До речі, саме липа використовувалася кілька століть назад у виробництві ікон і вважалася священним деревом у Європі. У наші дні, нічого не змінилося – деревина досі популярна в столярних майстерень.

Ще одна особливість липи – при виборі матеріалу слід ретельно поставитися до якості. Справа в тому, що при неправильному зберіганні або виробництві, є ймовірність отримати непридатний для будівництва матеріал. Якщо деревина сушилася без дотримання технології, або довго зберігалася у вологому приміщенні, на неї чекає подальше викривлення і розтріскування по основі. По суті, це брак, з яким нічого вже не зробити. Бажаєте купити високоякісні оздоблювальні матеріали з деревини липи – довіряйте компанії «Єврошпон-Трейд». Представники підприємства відмінно розбираються в якості пиломатеріалів і гарантують покупцеві цілісність і довговічність всіх матеріалів.

Властивості деревини липи

Ботанічна назва Tilia
Звичайна популярна назва Липа
Інші назви Липа європейська, липа серцеподібна, липа широколиста
Середня щільність 490–530 кг/м³
Межа щільності 320–600 кг/м³
Поздовжня усадка 0.3%
Радіальна усадка 5.5%
Тангенціальна усадка 9.1%
Міцність на вигин 90-106 Н/мм²
Міцність на стиск 44-52 N/mm²
Твердість 38.5 МПа

Застосування деревини липи

У меблевій справі з липи виготовляють всілякі конструкції і оздоблювальні матеріали. Завдяки доступній ціні і привабливості, деревина частіше застосовується у виробництві натурального струганого шпону і меблевого щита. Попитом користується кромка, дошки та інші види оздоблювальних компонентів, що застосовуються при проведенні будівельно-ремонтних робіт. У будівництві житлових приватних будинків пиломатеріали з липи часто застосовують в ролі утеплювача – деревина має низьку теплопровідність, сміливо конкуруючи з виробами з полімерів.

 width=

У липи є акустичні можливості, завдяки яким, деревина має великий попит у виробництві музичних інструментів. Професіонали завжди вгадають звучання гітари, виготовленої з липи. Взагалі, в гуманітарній сфері, деревина дуже популярна. На токарних верстатах з липи роблять посуд та інше кухонне начиння.

Низька щільність деревини дозволяє використовувати пиломатеріали з липи при високих показниках вологи і температури. Як правило, саме липа вибирається для внутрішньої обробки саун і лазень. При нагріванні, деревина виснажує приємний запах, ніж тільки доповнює перелік своїх достоїнств в будівельній справі.

Купити липу – найкраща ціна

Доступна вартість, великий асортимент товарів і бездоганна якість – це три «кити», якими пишається компанія «Єврошпон-Трейд». Маючи взаємовигідне партнерство з відомими світовими виробниками, підприємство відстежує якість всіх матеріалів і надає кінцевому покупцеві тільки кращі зразки. Минаючи посередників, компанія встановлює мінімальні ціни на всю продукцію. А оптових покупців чекають привабливі, взаємовигідні умови.

Є питання – адресуйте їх менеджерам компанії «Єврошпон-Трейд». Професіонали своєї справи відмінно розбираються в породах деревини, меблевій справі і будівництві. Не витрачайте свій час на вивчення «підводних каменів» – нехай всі ці дрібниці надає продавець. Компанія завжди готова до діалогу з видів оздоблювальних матеріалів і їх ціною, умовами доставки та оплати. Задовольняйтеся кращим – довіряйте професіоналам.