Породи деревини

Деревина Бук

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити за найкращою ціною шпон, дошку і кромку з породи дерева – бук. Натуральний і екологічно чистий матеріал визнаний відмінним рішенням для виготовлення меблів і елементів інтер’єру.

Бук – це деревина з рівномірною текстурою в дуже світлих тонах. У меблевій справі вважається універсальним рішенням для виготовлення конструкцій різного ступеня складності. Деревина бук відноситься до найпоширеніших порід листяних дерев в Європі. Завдяки чому, пиломатеріали з бука мають доступну ціну на ринках усіх європейських країн.

Найнижча вартість на деревину з бука в Німеччині. Бажаєте купити кромку, дошку або шпон з бука по мінімальної ціні – звертайтеся в «Єврошпон-Трейд». Компанія безпосередньо, без посередників, працює з німецькими деревообробними комбінатами і може доставити будь-які пиломатеріали за найкращою ціною в Україні.

Деревина бук – характеристики і переваги

Бук – це один з найпопулярніших видів деревини, який користується попитом в меблевій промисловості. Не можна сказати, що в інших сферах діяльності аналогічна ситуація, але інтерес до бука проявляють будівельники та виробники дитячих іграшок.

Колірна гамма бука невиражена, однотонна. Забарвлення може варіюватися від жовтих до рожевих відтінків. У рідкісних випадках зустрічається червонуватий окрас – це говорить про те, що у деревини дуже солідний вік.

 width=

Теплі світлі тони бука відмінно підходять для приміщень з будь-яким видом освітлення. При мінімальному поглинанні світла, меблі і декоративні елементи здатні наповнювати приміщення теплом і затишком. Ця особливість також привертає будівельників, які з бука роблять покриття для підлоги, сходи, арки, двері, віконні прорізи та інші конструкційні елементи.

Деревина бук має чудові технічні характеристики, які цінуються в меблевій справі. При високій міцності і щільності, матеріал не втрачає своєї еластичності. Бук добре піддається різним видам обробки – склеюється, гнеться паром, обробляється лакофарбовими матеріалами.

Всі види пиломатеріалів з бука мають один неприємний недолік – структура виробів привертає бактерії. Зокрема, грибок. Через що, бук не можна використовувати у вуличних умовах, у вологих приміщеннях або там, де можуть спостерігатися різкі перепади температур. З іншого боку, якщо обробити деревину захисними складами, ці недоліки легко усунути. А ще, бук не рекомендується використовувати для виготовлення несучих елементів під важкі конструкції. Під навантаженням, вироби з бука схильні до вигину.

Властивості деревини бук

Ботанічна назва Fagus sylvatica
Звичайна популярна назва Бук, лісовий бук
Виростання Східна і Західна Європа
Щільність 720 кг/м3
Твердість по Брінеллю 3.8 одиниць
Стабільність Середня
Ступінь усушки Висока, схильність до викривлення
Опірність статичному вигину Низька
Межа міцності 135 Н/мм²

Застосування деревини бука

Бук – унікальний вид деревини, який, на ряду з гідними технічними характеристиками, має доступну на ринку ціну. У меблевій справі матеріал користується найбільшим попитом, так як зовні привабливий і не створює проблем в обробці будь-якими способами. З бука виготовляють всі види побутових і офісних меблів. У будівництві буком облаштовують дитячі кімнати, вносячи суттєві зміни в інтер’єр приміщення.

У будівництві, бук використовують для створення ламінату, паркету, сходів і поручнів. Низька ціна оздоблювального матеріалу дозволяє застосовувати бук для створення цілісних листів для виготовлення стін, перегородок. Навіть можна купити фанеру з бука.

 width=

Деревина користується популярністю у виробництві кухонного інвентарю. Обробні дошки, ручки для ножів, рукоятки для інструменту, підноси. При розломі виробів з бука немає гострих трісок. Цю властивість оцінили виробники іграшок для дітей. З бука роблять прищіпки, лінійки, щітки та іншу побутову атрибутику для будинку або виробничих потреб.

У країнах Європи, завдяки ціновій доступності та міцності, деревина бук користується попитом в автомобілебудуванні. З бука роблять каркаси кузовів автомобілів, автобусів, причіпних пристроїв. Іноді виготовляють приладові панелі, обшиваючи їх шпоном з більш дорогих деревних порід.

А ще з деревини бука отримують технічний спирт (метиловий). Порода багата цінними хімічними речовинами, чим приваблює відповідну галузь промисловості. У Європі, з бука, шляхом сухої перегонки, отримують дьоготь, оцет, креозот.

Купити породу деревини бук – найкраща ціна

Бажаєте виготовити під замовлення меблі з мінімальними фінансовими витратами – придивіться до такого цікавого матеріалу, як бук. Світла текстура виглядає ненав’язливо і допоможе створити затишок у будь-якій кімнаті. Та й оздоблювальні матеріали з бука дуже привабливі. І не хвилюйтеся щодо вартості. Компанія «Єврошпон-Трейд» зробить вигідну пропозицію за ціною і якістю пиломатеріалів з бука. В офісі компанії десятки каталогів від різних деревообробних комбінатів – вибрати завжди є з чого.

Не треба хвилюватися з приводу якості деревини з бука. Починаючи з закупівлі і транспортування пиломатеріалів в Україні, закінчуючи сортуванням на складі зберігання і реалізацією – на всіх етапах ведеться контроль якості деревини. У цьому легко переконатися, поглянувши на сортамент продавця. У розрізі бука, дотримана градація по сортам деревини (A, B, C). А також є суміжні рішення, які задовольняють запити найвимогливіших покупців (AB, BC).

Підібрати конструкційні та оздоблювальні матеріали з деревини бука можна на сайті продавця або на представництві компанії «Єврошпон-Трейд». Другий варіант дозволяє навіть ознайомитися з наявними зразками. Адже ніяка фотографія не зможе передати точність відтінків і текстури. Скористайтеся консультаціями менеджерів, якщо є сумніви. Точно вкажіть, для яких потреб потрібна деревина і де буде експлуатуватися.