Породи деревини

Деревина Мербау

Древесина Мербау – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Деревина Мербау

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити шпон, кромку та дошку з породи деревини – Мербау. Ця порода дерева має низку затребуваних характеристик, які цінуються у виробників меблів, оздоблювальних та будівельних матеріалів. Поряд із ціновою доступністю, матеріал вважається ексклюзивним у плані текстури та стійкості до зовнішніх факторів.

 

Мербау – це деревина родом із Південно-Східної Азії та островів Тихого океану. Листяне дерево з широкою кроною виростає до 30-35 метрів. Діаметр масивного та дуже міцного ствола становить 1.5 метра. Деревина Мербау буває двох видів: Intsia bijuga та Intsia palembanica. За технічними характеристиками відмінностей великих немає, відмінності зачіпають лише біологію (кількість листків на гілках).

 

Важливо відзначити, що порода дерева Мербау (Intsia Bijuga) занесена до Червоної книги і заборонена до вирубки в промислових цілях. Але цей факт не заважає країнам-експортерам займатися вирубуванням. Просто Мербау представляється світовому ринку як сертифікований комерційний сорт дерева. Ці самі обмеження на вирубку збільшують ціну всім видам пиломатеріалів з Мербау.

 

Деревина Мербау – характеристики та переваги

 

Найголовніша перевага деревини – це естетична цінність поряд із гарною стійкістю до різних умов експлуатації. Колір деревини варіюється від темно-бордового до бронзового відтінку. Віддалено нагадує червоне дерево, має яскраво-виражені золоті вкраплення по всій текстурі. Деревині у світлих тонах властиво темніти під впливом сонячного світла. Навіть спеціальні лаки та просочення не рятують від цього. З іншого боку, у темних відтінках вироби з Мербау виглядають благородніше та багатіше.

Древесина Мербау – характеристики и преимущества

Текстура велика, однорідна, шорстка. Волокна деревини утворюють ексклюзивні малюнки у вигляді кіл або петель. Серцеві промені дуже вузькі, непомітні. Заболонь практично не відрізняється за забарвленням з ядерною частиною.

 

Деревина Мербау має дуже високий показник густини. Це зручно для виготовлення підлог, оздоблювальних та будівельних матеріалів у плані довговічності. Але висока щільність погіршує процес обробки деревини різальним інструментом. При роботі з металовиробами, в ролі елементів кріплення, є необхідність висвердлювати попередньо отвори.

 

Мербау відмінно приймає лаки, фарби, просочення, добре склеюється, полірується, піддається обробці парою. І, що найважливіше – деревина Мербау стійка до будь-якої біологічної активності. Не приваблює грибки, термітів та інші мікроорганізми, які здатні зруйнувати деревину.

 

Властивості деревини Мербау

 

Ботанічна назва Intsia
Популярні назви Іпіл, тат-талун, лумпа, лумфо, квила, весі.
Виростання Індонезія, Малайзія, Таїланд, Китай, Австралія
Щільність 640-650 кг/м3
Твердість по Брінеллю 4.1
Стабільність Дуже висока
Ступень усушки Низька
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Дуже висока

 

Застосування деревини Мербау

 

Враховуючи високу стійкість до зношування, деревина користується попитом у виробництві паркету та терасної дошки. Це основний напрямок, де матеріал застосовується у промислових масштабах у всьому світі. З Мербау виготовляють меблі, двері, вікна, будівельні матеріали.

 

Купити шпон Мербау воліють меблеві фабрики, що позиціонують свою продукцію в середньому та низькому ціновому сегменті. Використовуючи недорогі пиломатеріали та шпон з унікальною текстурою, легко досягти будь-якого результату у виробництві побутових та офісних меблів.

Древесина Мербау – характеристики и преимущества

Деревина Мербау застосовується для обробки музичних інструментів та виготовлення предметів декору. Естетична цінність тут грає головну роль. Адже споживач завжди бажає отримати ексклюзивне та недороге рішення. З деревини виготовляють ручки для ножів, приклади, шахи, кій, подарункові вироби.

 

Мербау – краща ціна в Україні

 

Вартість пиломатеріалів на українському ринку залежить від кількох факторів. Насамперед, на ціноутворення впливає кількість посередників між виробником та продавцем. Як правило, ціна шпону, кромки та дошки виходить у рази дорожче, коли в цьому ланцюжку бере участь кілька імпортерів. Цікавить мінімальна вартість деревини Мербау – звертайтесь до компанії «Єврошпон-Трейд». Працюючи безпосередньо з деревопереробним комбінатом, продавець готовий зробити пропозицію, від якої неможливо відмовитись.

 

У порівнянні з іншими продавцями на ринку України компанія «Єврошпон-Трейд» має безліч переваг:

 

  • Всі товари, представлені в магазині, можна побачити на власні очі або познайомитися зі зразками в офісі. Це зручно, тому що жодна картинка на комп’ютері або смартфоні не передає точно забарвлення або текстуру пиломатеріалів.
  • Є можливість замовити шпон, кромку та дошку за актуальними каталогами продукції різних комбінатів. Така пропозиція зацікавить оптових покупців, яким потрібні пиломатеріали з однієї партії.
  • Передбачено сортамент продукції. Специфікація зачіпає фізичні розміри та клас деревини. Крім стандартного сортаменту A, B та C, є суміжні сорти AB та BC. Ціна шпону, дошки, кромки за сортаментом дуже відрізняється, що дуже зручно для покупця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *