Породи деревини

Деревина Меранті

Древесина Меранти – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Деревина Меранті

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити шпон, кромку та дошку з породи деревини – Меранті. Це унікальне, свого роду, дерево, яке здивує споживача своїми технічними характеристиками та особливостями. Маючи хорошу доступність, помірну вартість і презентабельний зовнішній вигляд, у деревини дуже багато шансів привернути увагу покупців до себе.

 

Меранті – це комерційна назва деревини, яка представлена ​​кількома десятками варіацій дерев із різними ботанічними назвами. Особливість породи в тому, що вона виростає в різних регіонах і має разючі відмінності за забарвленням текстури. А ось технічні характеристики ідентичні. В результаті, світ отримав безліч порід деревини, де найчастіше назва збігається з країною зростання. Щоб унеможливити всі нерозуміння, прийнято було класифікувати на експорт деревину під єдиною назвою – Меранті.

 

Дерево меранті (Shorea pauciflora) – це екзотична порода, яка часто зустрічається в Малайзії, Брунеї, Індонезії. Дерево виростає до 40-45 метрів, діаметр стовбура становить – 1-1.2 метра. Меранті може бути білим, жовтим, світло-рожевим, червоним чи темно-червоним. Примітне, що забарвлення деревини незмінне для кожного дерева. Порода не містить тінін, завдяки чому не змінює свій колір під впливом зовнішніх факторів.

 

Деревина Меранті – характеристики та переваги

 

Як було згадано вище, ядерна частина деревини має безліч відтінків від світлих до темних тонів, більше з червоним відливом. Заболонь Меранті виразно проглядається на всіх варіаціях деревини за кольором. Деревина щільна, однорідна текстура, велика, є природний блиск, на дотик – бархатиста. Волокна звивисті, пори добре проглядаються при радіальному зрізі.

 

Деревина Меранті має дуже спірні характеристики, через що у покупців виникає багато питань до пиломатеріалів. З одного боку, це одна з найлегших дерев у світі. Усихання дуже високе (майже в 6 разів). Поряд із цим, Меранті досить міцний та щільний матеріал. Вироби з деревини легко приймають різні елементи кріплення та клеючі склади. При цьому утруднена обробка пиломатеріалів різальним інструментом. Плюс, деревина Меранті має низьку стійкість до мікробів та шкідників.

Древесина Меранти – характеристики и преимущества

Меранті – це деревина з відмінними теплоізоляційними властивостями. І при нагріванні не виділяє смолу. При правильній обробці деревини це відмінний матеріал для будівництва саун, альтанок, терас та інших легких будівель для вуличного використання.

 

Всі ці диваки з технічними характеристиками більше хвилюють виробників, які вважають за краще придбати Меранті у вигляді напівфабрикату для подальшої переробки. Кінцевого покупця цікавить зовнішній вигляд виробів. І тут цій породі дерева є чимось здивувати. Шпон, дошку, кромку з деревини Меранті легко впізнати. Будь-який готовий виріб, будь то меблі, елемент декору, двері або музичний інструмент, своїм зовнішнім виглядом зачарує будь-яку людину на планеті.

 

Меранті – це розкішно, красиво, незвично, зухвало, дорого. Незважаючи на цінову доступність і велику кількість пиломатеріалів на світовому ринку, деревина користується величезним попитом у деревопереробних комбінатів, магазинів і покупців.

 

Властивості деревини Меранті

 

Ботанічна назва Shorea
Популярні назви Dark Red Meranti, Малайзійське червоне дерево
Виростання Індонезія, Малайзія, Бруней
Щільність 535 кг/м3
Твердість по Брінеллю 3.7
Стабільність Висока
Ступень усушки Висока
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Висока

 

Застосування деревини Меранті

 

Маючи естетичну цінність, Меранті належить до доступних видів деревини. Незважаючи навіть на те, що зростає в одному регіоні на всій планеті. Все це сильно відбивається на застосуванні. Виробництво меблів з деревини Меранті забирає на себе більшість всіх пиломатеріалів. Не можна сказати, що ціна меблів у бюджетній категорії, але попит на неї є як в Європі, так в Азії та Америці.

Древесина Меранти – характеристики и преимущества

Відтінок текстури Меранті позначається застосування деревини у різних сферах людської діяльності. Ось для прикладу:

 

  • Біла деревина Меранті популярна у виробників натурального шпону та оздоблювальних матеріалів. Підлога, обшивка вікон, дверей, сходів, арок. Матеріал вважається ексклюзивним у багатьох державах.
  • Жовта деревина Меранті вважається найбільш ходовою у будівництві. З неї виготовляють дошку, фанеру, предмети інтер’єру та будівельно-оздоблювальні матеріали.
  • Світло-червона Меранті популярна у виробництві дверей та вікон. Деревина використовується для обшивальних робіт, виготовлення стінових панелей.
  • Темно-червоний Меранті відрізняється від інших видів деревини підвищеною стійкістю до зношування. Використовується для виготовлення покриттів для підлоги (паркету, терасної дошки).

 

Меранті – краща ціна в Україні

 

Оригінальність пиломатеріалів та їхня цінова доступність на ринку залежить більше від продавця. Чим менше посередників між магазином та деревопереробним комбінатом, тим краще. А якщо виключити всіх посередників, як це зробила компанія «Єврошпон-Трейд». Працюючи безпосередньо з виробником, продавець пропонує купити шпон, дошку та кромку за найнижчою ціною в Україні.

 

У порівнянні з іншими продавцями компанія має в наявності зразки всіх товарів на своїх складах і офісах. Є можливість привезти будь-який вид деревини, вибраний із актуальних каталогів деревопереробних комбінатів. Сортування шпону, дошки, кромки виконується за специфікацією та сортаментом. Легко підібрати матеріал, що цікавить, за технічними характеристиками і ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *