Породи деревини

Деревина Евкаліпт

Древесина эвкалипта – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Деревина Евкаліпт

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує на вигідних умовах купити шпон, крайку та дошку із породи деревини – евкаліпт. Ця порода дерева має привабливу текстуру та технічні характеристики.

 

Евкаліпт – це одне із найвищих дерев на планеті. Конкуренцію може становити лише секвоя. Батьківщиною евкаліпта вважається Австралія. Але завдяки своїй пристосованості евкаліпт чудово прижився в Африці, Америці та Європі. Дерева евкаліпта мають одну особливість – вони вміють осушувати болота. Саме ця властивість і призвела до рясного поширення евкаліпту по всій планеті.

 

Деревина евкаліпта – характеристики та переваги

 

Пиломатеріали з евкаліпту складно назвати найбільш популярними та унікальними. Деревина має складності в обробці, і не має особливої ​​зовнішньої привабливості. Але зручна ціна, хитромудрі візерунки на зрізі та відмінні експлуатаційні характеристики, зробили евкаліпт привабливим на ринку України.

Древесина эвкалипта – характеристики и преимущества

Розсіяна-судинна порода деревини має світлу заболонь та темну ядерну частину. Велику роль колірному забарвленні деревини евкаліпта грає місце проростання. Наприклад, австралійські евкаліпти мають ядро ​​з рожевим і навіть червонуватим відтінком. А європейська деревина більш стримана у кольоровій гамі – має світло-коричневий тон.

 

Текстура евкаліпта більша однорідна, дрібні судини заповнені ядровими речовинами. Серцеві промені однорідні, у величезній кількості. Іноді зустрічається свиливість та прожилки у вигляді смоляних відкладень.

 

Головна перевага деревини евкаліпта у високій біологічній стійкості до будь-яких мікроорганізмів та погодних умов. Цінова доступність деревини та ця чудова особливість роблять евкаліпт найпривабливішим матеріалом для будівництва. Виготовлення вуличних меблів або будівель, зовнішнє оздоблення будівель тощо.

 

Деревина з евкаліпту похваляється високими показниками міцності та статичної твердості. Ці властивості впливають на довговічність пиломатеріалів. Але через свиливу структуру, заготівлі з евкаліпту створюють проблеми в механічній обробці. Зокрема, деревину складно різати і працювати з металовиробами в ролі елементів кріплення. З іншого боку, евкаліпт шліфується, полірується, гнеться, склеюється, приймає лакофарбові матеріали.

 

Властивості деревини евкаліпту

 

Ботанічна назва Eucalyptus grandis
Популярні назви Eucalyptus sibiricus, дивное дерево
Виростання Австралія, Америка, Європа
Щільність 700-900 кг/м3
Твердість по Брінеллю 6
Стабільність Середня
Ступень усушки Висока
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Дуже висока

 

Застосування деревини евкаліпту

 

Цінова доступність і різноманітність деревини на європейському та американському ринку зробили евкаліпт універсальним будівельним пиломатеріалом. Для будівельних та оздоблювальних робіт виробники пропонують купити шпон, дошку, крайку. Більшість пиломатеріалів йде на виготовлення паркетної дошки.

 

Деревина евкаліпта активно використовується в суднобудуванні та автомобільній промисловості. Причому з доступного за ціною матеріалу роблять не предмети декору, а базові деталі та виконують зовнішнє оздоблення. Дешевизна та висока міцність матеріалу привертають увагу виробників ручного інструменту та спортивного інвентарю. З евкаліпту роблять підставки, рукоятки, інші частини для різноманітних конструкцій.

Древесина эвкалипта – характеристики и преимущества

Деревина евкаліпта має одну цікаву особливість – безвідходне виробництво на деревопереробних комбінатах. Навіть дрібні гілки із листям евкаліпта йдуть на переробку. Масла, що містяться в пиломатеріалах, використовуються у фармацевтичній галузі. Деревина, яка не підходить для подальшого використання, йде на виготовлення палива. Гілки з листям мають попит у виготовленні банних віників.

 

Купити евкаліпт – найкраща ціна

 

Доступна вартість деревини для пиломатеріалів з евкаліпту відіграє головну роль на ринку України. Нехай порода дерева не така прекрасна на зовнішній вигляд, зате вона міцна і дуже довговічна. І всі ці критерії позначаються на купівельній спроможності. Де майбутній власник прагне отримати якісний та недорогий матеріал. Бажаєте купити шпон, дошку або крайку з евкаліпту – звертайтесь до компанії «Єврошпон-Трейд». Найкраща ціна та величезний асортимент товарів гарантуються роздрібним та оптовим покупцям.

 

Зверніть увагу на той факт, що всі види продукції доступні у вигляді пробних матеріалів на складі. Тобто легко побачити реальну якість виробу, а не орієнтуватися на фотографію. Усі види пиломатеріалів представлені у вигляді сортаменту за європейськими нормативами. За кожен сорт товару своя ціна. Деревина евкаліпта має навіть проміжний сортамент АВ та ПС, роблячи асортимент продукції різноманітнішим для споживача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *