Породи деревини

Деревина Кумару

Древесина кумару – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Деревина Кумару

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує вигідно купити шпон, кромку та дошку із породи деревини – Кумару. Це універсальний у використанні матеріал, який має великий попит у споживача. Адже деревина має відмінні фізико-хімічні властивості і дуже привабливу текстуру.

 

Кумару – це тропічна деревина, яка росте в Південній та Центральній Америці. Дерево може досягати висоти 45-50 метрів, при діаметрі до 2-х метрів. Особливість цієї породи в тому, що колір набуває червоно-коричневого забарвлення завдяки ґрунту, на якому він росте. Завдяки великому вмісту в землі заліза, деревина кумару фарбується.

 

Деревина кумару – характеристики та переваги

 

Особливість цієї породи дерева у дуже високих показниках міцності та твердості. Завдяки великому вмісту заліза в деревині, матеріал взагалі не приваблює комах та мікроорганізми. Навіть в умовах абсолютної вологості вироби збережуть цю здатність – протистояти біологічній атаці організмів.

 

У деревині міститься кумарин, який використовується в медицині та кулінарії. Як відомо, речовина – сильний афродизиак з яскраво вираженим запахом, який складно з чимось сплутати. До речі, цей же кумарин використовують для створення ароматів у алкогольних напоях та тютюні. При усиханні деревина втрачає враженість запахів і повністю нешкідлива в експлуатації.

Древесина кумару – характеристики и преимущества

Деревина кумару має темно-коричневий відтінок із червоними, чітко видними, вкрапленнями. Колір текстури може змінюватись від коричневого до червоного. Серцеві промені розсіяні, добре видно вкраплення смоли. Відмінності спостерігаються у порід деревини, спиляних у різних регіонах Америки. На ринку можна купити «золоту» та «червону» деревину кумару. Цінність обох порід ідентична, оскільки відмінність лише у забарвленні.

 

Наявність заліза та смол у деревині кумару негативно позначається на механічній обробці породи. Ручним інструментом працювати незручно – різці швидко втрачають заточення. А ось на верстатах деревина піддається обробці. Висока щільність і завилькуватість породи дерева створюють перешкоди майстрам по дереву в роботі з елементами кріплення. Кумару дуже погано приймає металовироби – потрібно висвердлювати отвори під них. Виникнуть проблеми і зі склеюванням деревини через велику кількість у породі масла.

 

Властивості деревини кумару

 

Ботанічна назва Dipteryx odorata
Популярні назви Шампаньє, Бразильський тик
Виростання Центральна та Південна Америка
Щільність 1000-1100 кг/м3
Твердість по Брінеллю 5.9-6.0
Стабільність Висока
Ступень усушки Середня
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Дуже висока

 

Застосування деревини кумару

 

Незважаючи на складність механічної обробки, деревина дуже популярна у багатьох сферах людської діяльності. Матеріал, у своєму роді, універсальний. Шикарна текстура та незвичайне забарвлення цінуються у виробництві шпону. Ціна кумару цілком доступна, чим викликає інтерес споживача.

 

Деревина активно використовується у виробництві підлогових покриттів, для внутрішнього та зовнішнього застосування. Паркетна та терасна дошка кумару користується попитом повсюдно. Особливість породи в тому, що її складно імітувати іншою деревиною. У будівництві з кумару виготовляють перила, сходи, арки, двері, інтер’єрні панель. Причому інтерес більше представляють конструкції для вуличного монтажу.

Древесина кумару – характеристики и преимущества

Виробники музичних інструментів використовують деревину кумару як базовий матеріал для виготовлення клавішних інструментів. У Південній Америці на потік поставлено цілий асортимент музичного приладдя для експорту в інші країни світу. На батьківщині зростання, кумару використовується для виготовлення виробів і сувенірів. З деревини роблять рукоятки ножів, приклади для вогнепальних та пневматичних гвинтівок.

 

Купити кумару – краща ціна в Україні

 

Специфіка кумару в достатку відтінків породи деревини, здобутої в різних місцях Південної та Центральної Америки. Величезний асортимент продукції (шпон, дошки, кромки) під однією комерційною назвою викликає сумніви у покупців. Бажаєте купити оригінальні оздоблювальні та будівельні матеріали із деревини кумару – звертайтесь до компанії «Єврошпон-трейд». Підприємство безпосередньо працює з деревопереробними комбінатами та гарантовано наддасть якісну продукцію.

 

Приділіть увагу сортаменту. Адже замовити деревину кумару можна в різній якості та за різною ціною. Сорти А, В, С, АВ, ВС дозволяють індивідуально підійти до вибору та непогано заощадити фінанси. Наприклад, якщо планується використовувати шпон або крайку, немає потреби купувати дошку з деревини вищого ґатунку. На кінцевому виробі це не позначиться, адже технічні характеристики залишаться ті ж.

 

До переваг компанії «Єврошпон-трейд» можна додати можливість познайомитись із зразками деревини наживо. Відвідавши офіси або склади, завжди зручно помацати заготовки та побачити природний відтінок кромки, дошки, шпону. Замовити в Україні деревину дуже легко, а от отримати якісні матеріали можна не у всіх продавців. Довіряйте свій вибір професіоналам, які вважають за краще працювати з виробниками без посередників. Це вигідно та зручно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *