Породи деревини

Деревина Дуб Морений

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити шпон, дошку і кромку за найкращою ціною з породи дерева – дуб морений. В першу чергу, пиломатеріал застосовується для виготовлення довговічних меблів. Цікавий у виготовленні елементів декору і предметів інтер’єру.

Дуб морений – це благородний і цінний вид деревини який порівнюють з ексклюзивністю і багатством. Зовнішній вигляд мореного дубу дійсно заворожує. Деревина в темних тонах може мати сірі і чорні відтінки. Малюнок волокнистий, красиво переливається при будь-якому освітленні.

Не можна сказати, що деревина з мореного дубу має оптимальну ціну, так як це ексклюзивний пиломатеріал. Але охочим купити дошку, кромку або шпон з дубу мореного в Україні, компанія «Єврошпон-Трейд» гарантує доступну вартість. Працюючи безпосередньо з деревообробними комбінатами, підприємство зможе здивувати покупців ціною.

Деревина дуб морений – характеристики і переваги

Морений дуб – це унікальний вид деревини, який має привабливий зовнішній вигляд і має високі показники міцності. Процес обробки деревини (вплив дубильними речовинами і солями металів без доступу кисню), прямо-таки металізує породу. Тобто, робить її стійкою до зовнішніх чинників і фізичних навантажень.

 width=

Колірна гамма мореного дубу унікальна. Колір, текстуру і натуральний блиск неможливо повторити. Щільна структура, яскраво виражені серцевинні промені. Ядро має більш темний відтінок, ніж заболонь. Деревина не розтріскується і не жолобиться. А після усушки набуває дуже шляхетний відтінок.

Морений дуб відносять до екологічно чистих матеріалів. Справа в тому, що така деревина видобувається вельми цікавим способом. Дерева не рубаються, а витягуються з озер або річок. Колоди там можуть знаходиться десятки або сотні років. Чим довше дуб лежав під водою, тим світліший у нього відтінок. Природно, на породу, без доступу кисню, не впливають згубні умови навколишнього середовища.

На світовому ринку є рішення у вигляді штучного мореного дубу. Виходить він шляхом обробки деревини в хімічно активному середовищі. Ціна такої деревини в рази менше натурального мореного дубу. І тут уже споживачеві вирішувати, якому варіанту віддати перевагу. Компанія «Єврошпон-Трейд» ніколи не допустить обману покупців та завжди наддасть ті види матеріалів, які побажає замовник.

Деревина морений дуб відрізняється середньою щільністю, але при цьому, має хороші показники міцності. Матеріал добре обробляється різними способами. Піддається обробці лакофарбовими матеріалами. Не приваблює бактерії і комах, може використовуватися у вологому середовищі.

Властивості деревини дуб морений

Ботанічна назва Quércus
Звичайна популярна назва Дуб морений натуральний, штучний
Виростання Західна Європа
Щільність 600-690 кг/м3
Твердість по Брінеллю 4 одиниці
Стабільність Висока
Ступінь усушки Середня
Стійкість до фізичного зносу Гранично висока
Межа міцності 60-87 МПа

Застосування деревини мореного дубу

Морений дуб – це ексклюзивний матеріал обробки. Велика частина деревини йде на виготовлення струганого шпону. З чорного дубу виготовляють елітні меблі, музичні інструменти і елементи декору. Деревина мореного дубу коштує досить дорого, але це не зупиняє покупців, які мріють про бездоганність, довговічність і ексклюзивність. Шафи, столи, стільці, ліжка – в меблевій справі деревина користується попитом.

 width=

З мореного дубу роблять статуетки, шкатулки, пенали та іншу атрибутику, що підкреслює статус власника. Нарди, шахи, шашки, ручки, кій для більярду. Є навіть ціле ремесло, де над обробкою деревини з мореного дубу працюють майстри поколіннями. Передаючи досвід від батька синові. Зрозуміло, що ціна ексклюзивної продукції значно висока, але це ніколи не зупиняє покупця, який розуміється на цьому напрямку.

Деревина користується попитом у виготовленні рушниць (приклади), холодної зброї (рукоятки і піхви). З мореного дубу роблять приладові дошки і панелі для елітних яхт і автомобілів. Шпон з мореного дубу прикрашає дорогу акустику, елементи побутової та музичної техніки. У будівництві, деревину мореного дубу використовують для виготовлення паркетної або терасної дошки. Обробляють вікна, двері, сходи.

Купити породу деревини морений дуб – найкраща ціна

З огляду на той факт, що пиломатеріали можуть мати натуральне або штучне походження, краще відразу визначитися з постачальником деревини. Довіряти краще перевіреним брендам, які працюють з деревообробними комбінатами без посередників. Купити морений дуб в Україні краще в компанії «Єврошпон-Трейд». Авторитет продавця бездоганний на ринку, тому покупець гарантовано отримає саме той тип деревини, який бажає.

До переваг компанії можна віднести той факт, що на представництвах або складах завжди є готові зразки продукції. Адже цифрова картинка не здатна передати той блиск і відтінок, яким володіє ексклюзивний матеріал обробки. Спростити підбір деревини за ціною допоможе сортамент. Особливість продавця в тому, що крім класичних сортів А і В, є суміжні сорти, які допомагають знайти компроміс покупцеві між зовнішнім виглядом деревини і її ціною. Це дуже зручно і практично.

Перед покупкою краще проконсультуватися з менеджерами компанії, уточнивши, для яких цілей купуються дошка, кромка або шпон з мореного дубу. Купити за вигідною ціною матеріал можна в будь-яких обсягах. Оптових покупців чекають цікаві пропозиції у вигляді знижок і умов доставки. Будьте впевнені, ви завжди отримаєте тільки якісні матеріали. Представники компанії «Єврошпон-Трейд» контролюють всі процеси по доставці, навантаженню та розвантаженню, зберіганню і сортуванню будь-яких видів пиломатеріалів. У продавця є сертифікати якості і вся супровідна документація для продукції з деревини.