Породи деревини

Деревина Берест

Древесина берест – характеристики и преимущества

Опис і характеристики – Деревина Берест

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити за вигідною ціною гідний за якістю шпон, дошку і кромку з породи дерева – Берест. Деревина володіє привабливими технічними характеристиками і легкою доступністю, в ролі будівельного і оздоблювального матеріалу, на ринку України. Звідси і низька вартість, яка привертає увагу покупців.

 

Берест – це деревина в світлих і темних жовтих тонах. Завдяки безлічі відтінків, можна легко підібрати матеріал під будь-які потреби споживача. Родина береста – Європа. Дерево волого любляче, стійке до суворого зимового і жаркого літнього клімату. Тому зустріти берест можна в Данії та Іспанії, Греції та Литві. Активна вирубка цієї деревини відбувається на території Польщі, ї, України, .

 

Порода деревини Берест відноситься до сімейства в’язових. Тому у деревини безліч назв – в’яз лістоватий, карагач, ільм. У кожній країні, яка пропонує купити пиломатеріали з береста, свої історичні назви. Це не заважає, ні дистриб’юторам, ні покупцям. Компанія «Єврошпон-Трейд» безпосередньо працює з відомими деревопереробними комбінатами і може запропонувати деревину берест з будь-якої країни зростання.

 

Деревина берест – характеристики і переваги

 

Берест – це універсальний будівельний і оздоблювальний матеріал. Він має низьку ціну і привабливо виглядає. Має добрі фізико-хімічні властивості і піддається обробці механічним способом.

Древесина берест – характеристики и преимущества

Колірна гамма береста не різноманітна, але інтерес представляє. Заболонь – світло-жовта. Ядерна частина темніша. Дуже часто зустрічаються екземпляри деревини, в якій ядро ​​має червонувато-коричневе і навіть буре забарвлення.

 

Цікаві малюнки текстури можна побачити при різних зрізах, в процесі обробки деревини. При поперечному зрізі судини яскраво-виражені і є багато білих точок по всій основі. При тангенціальному зрізі, малюнок інший – білі звивисті смужки під кутом до кордону річних шарів. Радіальний зріз теж демонструє цікаві звивисті лінії по всій основі.

 

Цікаво, що деревина берест, доставлена ​​з різних місць Європи, може відрізнятися за відтінками, але текстура залишається незмінною. Це властиво всім породам деревини сімейства в’язових. Причому, текстура при будь-якому зрізі шорстка і нерівномірна.

 

Деревина берест міцна і має дуже високий показник стійкості до зношування. Але, на ряду з цим, пиломатеріали приваблюють комах, швидко вбирають вологу і гниють. Тому берест призначений тільки для внутрішніх робіт і вимагає додаткового просочення захисними складами. Оброблюваність пиломатеріалів середня – найчастіше використовуються верстати для роботи з деревиною. Переплетені волокна береста призводять до швидкого зносу різальних крайок ручного інструменту, тому ускладнюють процес обробки.

 

З іншого боку, ця в’язкість зручна для роботи з елементами кріплення. Якісна збірка меблів гарантує власнику цілісність і довговічність конструкції на 100 років вперед. Шпон та крайка з береста добре склеюється, полірується, піддається лакофарбовим матеріалам. А ще не розтріскується і не жолобиться.

 

Властивості деревини берест

 

Ботанічна назва Ulmus pumila, Ulmus foliacea Gilib
Звичайна популярна назва Берест, в’яз лістоватий
Виростання Європа
Щільність 565 кг/м3
Твердість Середня
Стабільність Висока
Ступінь усушки Дуже низька
Опірність статичному вигину Висока
Стійкість до зношування Дуже висока

 

Застосування деревини береста

 

Берест – це дешева і легкодоступна деревина, яка користується попитом у виробництві і будівництві. У застосуванні не має ніяких обмежень, якщо мова йде про внутрішні роботи і виготовлення будівельних матеріалів для сухих приміщень. Застосовується берест в таких сферах діяльності:

 

  • Виробництво меблів і кімнатних дверей, які встановлюються всередині будинку.
  • В виробництві оздоблювальних матеріалів.
  • Виробництво музичних інструментів, спортивних снарядів, елементів декору.
  • У суднобудуванні і будові автомобілів використовується для внутрішньої обробки салонів, приладової дошки.

Древесина берест – характеристики и преимущества

Це унікальний матеріал, який може імітувати навіть цінні породи деревини. Правда, для цього використовуються лакофарбові матеріали, які здатні змінювати кольорову гаму береста. Завдяки світлому тону текстури, вироби з деревини добре відбивають світло, тому залучають дизайнерів в будівництві. При правильному підборі оздоблювальних матеріалів можна домогтися вишуканості в оформленні приміщення, при мінімальних фінансових витратах.

 

Купити шпон, кромку, дошку з береста – найкраща ціна

 

Деревина береста легкодоступна на українському ринку, але асортимент у продавців частіше обмежений товарами вітчизняного виробництва. Бажаєте купити оздоблювальні матеріали з береста, орієнтуючись на смакові переваги – звертайтеся в компанію «Єврошпон-Трейд». У підприємства багато бізнес-партнерів по всьому світу, які зможуть доставити товар, в будь-якому обсязі. І ціна пиломатеріалів буде мінімальною в Україні. Заощадити фінанси можна ще на сортаменті. На складах компанії всі види виробів відсортовані за якістю. Це зручно, якщо покупець згоден з невеликими дефектами і бажає купити дошку, наприклад, за гранично низькою ціною. Цією пропозицією користуються все меблеві фабрики.

Древесина берест – характеристики и преимущества

Відвідавши представництво або склад компанії «Єврошпон-Трейд» можна ознайомитися зі зразками готової продукції. Десятки каталогів різних деревообробних комбінатів допоможуть розширити кругозір по пиломатеріалам, доступним до замовлення. Роздріб, опт, разова закупівля або довгострокове партнерство. Компанія завжди готова до співпраці. Не соромтеся задавати питання менеджерам – консультації безкоштовні. Користуйтеся будь-якими послугами підприємства, задовольняйтеся тільки кращим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *