Породи деревини

Деревина Дуб «Рустік»

Древесина Дуб «Рустик» - характеристики и преимущества

Опис і характеристики – Деревина Дуб «Рустік»

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити за вигідною ціною шпон, дошку і кромку з породи дерева – дуб «Рустік». Це доступний за асортиментом і вартості матеріал, який користується великим попитом у багатьох сферах діяльності людини. Деревина приємна на зовнішній вигляд і має відмінні технічні характеристики.

 

Чому дуб називається «Рустік»? З французької мови, слово Rustic перекладається дослівно, як «сільський». Саме позначення застосовується у французів, як синонім слову «грубий». Так ось, дуб «Рустік» має грубі тони, де при змішаному розпилі спостерігаються перепади тону і зустрічаються сучки розміром до 5 мм. Але це не вважається браком. Навпаки. Текстура має презентабельний зовнішній вигляд і активно використовується у виробництві.

 

Дуб «Рустік» похвалиться високою міцністю і твердістю основи. Деревина добре гнеться і не всихає. Її зручно обробляти будь-яким інструментам і піддавати декоративній обробці лакофарбовими матеріалами. Завдяки чому, цей вид деревини часто використовують для імітації рідкісних порід дерева.

 

Деревина Дуб «Рустік» – характеристики і переваги

 

У всі часи дуб асоціюється у людей з такими поняттями, як – сила, міць, здоров’я і довголіття. Всі ці характеристики нерозривно пов’язані з технічними характеристиками деревини. Висока міцність, твердість, щільність, матеріал стійкий до вологи, мікроорганізмів і грибків.

Древесина Дуб «Рустик» - характеристики и преимущества

Структура дубу пориста, з привабливою і незвичайної текстурою. Залежно від виду зрізу, малюнок може змінюватися, створюючи нові хитромудрі візерунки. Колір деревини може варіюватися від жовтувато-коричневого до темно-коричневого. Заболонь має світло-жовті тони. Згодом, деревині з дубу властиво темніти. Така зміна надає виробам благородності та вишуканості. Процес окислення можна зупинити застосуванням спеціальних просочень.

 

Є така думка, що деревина дубу, що виросла в несприятливих умовах в рази краще, ніж дерева з благородного удобреного ґрунту. Вважається, що пиломатеріали з північних районів за якістю вище, ніж з регіонів з помірним або сприятливим кліматом. Але ця теорія не має точних доказів, тому краще орієнтуватися на правильність проведення усушки і обробки деревини.

 

Стійкість до вологи робить деревину дубу «Рустік» зручною для зовнішніх і внутрішніх робіт в будівництві. Це такий матеріал, з якого роблять не тільки вуличні меблі, а й цілі будівлі. Доступна ціна деревини цьому сприяє ще більше. Будівельні та оздоблювальні матеріали, двері, елементи декору.

 

Властивості деревини дуб «Рустік»

 

Ботанічна назва Quércus
Популярні назви Рустік, грубий дуб
Виростання Європа, Америка
Щільність 600-700 кг/м3
Твердість по Брінеллю 3.7
Стабільність Хороша
Ступень усушки Мінімальна
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Дуже висока
Природна вологість 60%

 

Застосування деревини дуб «рустік»

 

Будівництво забирає левову частку всієї деревини дубу «рустік». Причому виробництво зачіпає не тільки пиломатеріали для виготовлення та оздоблення будівель. Йдеться про застосування деревини в виготовленні надводних і підводних конструкцій. Зокрема, з дубу роблять пірси і причали, обладнають терасові майданчики і зони відпочинку. Крім міцності і високого показника довговічності, деревина має привабливий зовнішній вигляд. А завдяки лакофарбовим матеріалам, текстуру легко поліпшити в потрібному напрямку.

 

Виробництво паркетної дошки з дубу «Рустік» можна назвати переважаючим в будівництві. Це зручний за ціною і якістю матеріал, який складно замінити чимось іншим. Дубові двері та віконні прорізи, паркани і огорожі. Це цілий напрям, який користується попитом у виробників і покупців.

 

З дубу «рустік» роблять елементи декору і всілякі вироби. Саме в цій сфері діяльності цікава деревина, що має велику кількість сучків великих розмірів (від 5 до 10 мм). Чим більше перепадів по колірним відтінкам, тим вишуканіше і дорожче виріб. Майстри не зупиняються на досягнутому і застосовують термічну обробку декоративних предметів. А потім, піддають рясному просоченню маслом або лаком. В результаті виходить унікальний виріб, повну копію якого зробити неможливо. І ось ця ексклюзивність дуже цінується у покупців. Адже так здорово мати шкатулку, ніж, ложку або кій для більярду, який існує в єдиному екземплярі в усьому світі.

 

Купити породу деревини дуб «рустік» – найкраща ціна

 

Особливість деревини Дуб «Рустік» в повній відповідності заявленим фізичним характеристикам. На ринку України, щоб залучити покупця, багато несумлінні продавці часто видають інший вид дубу за «Рустік». Тому свій вибір краще довіряти перевіреним продавцям. Бажаєте купити дошку, шпон, кромку з дубу «рустік» – звертайтеся в компанію «Єврошпон-Трейд». Працюючи безпосередньо з деревопереробними комбінатами, продавець гарантовано наддасть той вид деревини, який цікавить.

 

А ще краще, відвідати офіс або склад продавця, щоб ознайомитися зі зразками виробів з деревини на місці. Маючи оригінальні вироби з різних видів дубу можна побачити чіткі відмінності, які не так помітні на фотографіях. У компанії «Єврошпон-Трейд» в наявності десятки каталогів різних виробників, які допоможуть підібрати товари за ознаками. Ціна виробів з деревини Дуб «Рустік» залежить від двох чинників.

Древесина Дуб «Рустик» - характеристики и преимущества

В першу чергу – це сортамент. Працюючи на міжнародному ринку, продавець дотримується європейських вимоги, що стосуються якості матеріалів. Для сортів А, В, С, АВ і ВС різна ціна. Необов’язково брати вищий сорт для будови несучих конструкцій. Дефекти за кольором, нерівність або сучки все одно сховаються під оздоблювальними матеріалами. А ось шпон або кромку купити краще вищого класу (А). В сукупності, вироби з деревини різних сортів дуже вигідно позначаються на бюджеті покупців.

 

Другий фактор – це обсяг продукції. Політика компанії «Єврошпон-Трейд» передбачає такі цінові пропозиції, як роздріб і опт. Обсяги поставки обумовлюються заздалегідь, як і ціна на вироби з деревини Дуб «Рустік».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *