Публікації

Клей розплав для деревини Henkel – опис, призначення і переваги

Клей розплав для деревини Henkel займає важливе місце у виробництві меблів, відрізняється високим рівнем якості, а також має дві головні переваги, це екологічність і безпека.

Продукція Henkel всесвітньо відома і має велику популярність і попит. Контроль виробництва на кожному його етапі, новітні технології і високотехнологічне обладнання робить клей розплав Henkel незамінним матеріалом для склеювання деревини.

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує клей розплав для наклеювання кромки та зрощування шпону від відомого виробника Henkel. Наша продукція має високий рівень якості, доступну ціну і значні переваги.

Клей-розплав діє таким чином — при нагріванні він стає текучим і в’язким, а після охолодження максимально міцно зв’язує матеріал і переходить у твердий стан.

Клей розплав Henkel поставляється в гранулах прозорого, коричневого або жовтого кольору в упаковках-мішках. Термін зберігання 2 роки в закритій упаковці в прохолодному місці. Клеї-розплави для деревини дуже зручні, як у використанні, так і в зберіганні і перевезенні.

Клей для деревини використовують як для ручної роботи, так і для верстатів для облицювання кромкою. Клей чудово підійде для склеювання кромки з масиву дерева ХПЛ, АБС, ПП, ПВХ, шпону, меламіну.

Переваги клею для деревини Henkel

Клей розплав для деревини виробника Henkel заслужив свою популярність і має ряд значних переваг:

 • Міцність, зручне транспортування та зберігання гранул клею-розплаву;
 • Екологічність та безпека, повна відповідність всім вимогам санітарних норм;
 • Економічність витратного матеріалу;
 • Пожежна безпека;
 • Водостійкість і надійність;
 • Висока швидкість нанесення і склеювання;
 • Універсальність клею-розплаву, підходить, як для ручного методу склеювання, так і для машинного, для різного виду деревини;
 • Доступна вартість та відмінна якість клею-розплаву;
 • Постійна робоча температура;
 • Високий рівень адгезії;
 • Стійкість до корозії і старіння.

Клей розплав для деревини Henkel використовується для обгортання панелей і для наклеювання кромки, його виготовляють на основі ЕВА (сополімер етилену та вінілацетату), саме тому клеї-розплави мають хорошу міцність і текучість при розігріві.

Витрата клею невелика і клейовий шов залишається невидимим. Якщо клей потрапляє на видимі місця, його видаляють за допомогою води, при засиханні непотрібний клей можна видалити тільки механічним способом.

Клей розплав для зрощування шпону Henkel має іншу технологію виробництва, і являє собою фенол-формальдегідну смолу, поставка такого клею йде в вигляді порошку.

Клей для зрощування шпону застосовується, як клейова суміш: порошок розводиться з водою, в такому стані клей придатний до використання до 8 годин. У стані порошку клей Henkel має тривалий термін зберігання. У такого клею хороша розчинність і високий рівень в’язкості.

Купити клей розплав Henkel

«Єврошпон-Трейд» — це компанія, якій можна довіряти. Ми працюємо на ринку деревини і клеїв довгий час, співпрацюємо з компаніями з різних країн, і надаємо тільки якісну продукцію.

У нас ви можете придбати якісний клей розплав Henkel TECHNOMELT PW 7235 для огортання панелей паперовими стрічками, клей розплав Henkel TECHNOMELT PW 839 для облицювання панелей, клей розплав для зрощування шпону Henkel AQUENCE FU 424, а також великий вибір клеїв для наклеювання кромки — клей розплав Henkel TECHNOMELT KS 611, клей розплав Henkel TECHNOMELT KS 250 COOL, клей розплав Henkel TECHNOMELT KS 224/2, клей розплав Henkel TECHNOMELT KS 207, клей розплав Henkel TECHNOMELT DORUS KS 351.

Запрошуємо вас до співпраці, у нас вигідні умови, доступні ціни, якість продукції завжди на висоті. Компанія «Єврошпон-Трейд» — нам можна довіряти!