Породи деревини

Деревина Імбайя

Древесина имбайя – характеристики и преимущества

Опис і характеристики – Деревина Імбайя

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити за найкращою ціною висококласний шпон, дошку і кромку з породи дерева – Імбайя. Деревина відноситься до ексклюзивних оздоблювальних матеріалів, які поєднують в собі унікальний зовнішній вигляд і гідні технічні характеристики.

 

Імбайя – це деревина з цікавим візерунком і привабливою текстурою, яка схожа з європейським горіхом. Родина дерева – тропічні ліси Амазонки. Видобуток деревини активно ведеться в Бразилії і в деяких країнах південної Америки. Звідси і друга назва у імбайі – Бразильський горіх.

Древесина имбайя – характеристики и преимущества

Це найбільше дерево, яке можна зустріти в лісах Амазонки. Стовбур виростає в довжину до 45 метрів, а в обхваті імбайя може досягати 2 метрів. У південній Америці порода деревини цінної вважається, так як легко доступна для споживача. Але через складне транспортування пиломатеріалів в Європу, вартість деревини значно збільшується. Компанія «Єврошпон-трейд» безпосередньо працює з деревопереробними комбінатами по всьому світу. Завдяки тісній співпраці, купити в Україні шпон, кромку або дошку з імбайі виходить дешевше.

 

Деревина імбайя – характеристики і переваги

 

Імбайя – це дуже цікавий матеріал для обробних робіт. Через різні кліматичні умови зростання, колірна гамма деревини дуже різноманітна. Навіть експерти не завжди готові точно сказати, що різні за відтінками пиломатеріали відносяться до породи Бразильський горіх.

 

Колірна гамма імбайі багатогранна. Заболонь має ніжно-жовті тони. А ось ядро ​​відрізняється темними відтінками. Починаючи з червоно-коричневого, закінчуючи кольором молочного шоколаду. Зустрічаються навіть зелені відтінки з жовтим відливом. Чим більш незвичайна гамма, тим дорожче деревина.

 

У структурі імбайі можна побачити чорнуваті волокнисті візерунки, які додають естетичності обробним матеріалам. Особливо ефективно це виглядає на дошці, з якої виготовляють ексклюзивні меблі. Але такі ефекти зустрічаються нечасто. Як правило, текстура більше попадається в стилі американського горіха. Тільки не в такій вираженій формі.

 

Деревина імбайя частіше використовується для виготовлення оздоблювальних матеріалів. Рідше, для виробництва меблів. Тропічна деревина має гідні показники до погодних умов і вологи. Однак стійкість до комах середня. Через що, імбайя використовується тільки для внутрішніх робіт.

 

Деревина користується попитом у виробництві струганого шпону. Володіючи рядом затребуваних якостей для оздоблювальних робіт, матеріал зручний в обробці і декоративній обробці. Завдяки природному блиску, імбайя розкриває всю свою естетичну цінність при зміні освітлення в приміщенні. Ця гра кольорів здатна привернути до себе увагу глядача.

 

Властивості деревини імбайя

 

Ботанічна назва Embuya, Imbuya, Imbuia, Canela, Amarelam
Звичайна популярна назва Бразильський горіх
Виростання Південна Америка, Бразилія
Щільність 570-690 кг/м3
Твердість Висока
Стабільність Середня
Ступінь усушки Висока
Опірність статичному вигину Середня
Стійкість до зношування Дуже висока

 

Застосування деревини імбайя

 

Імбайя – це спірна деревина в розрізі цільового використання. В Америці, завдяки високій доступності та низької ціни, матеріал вважається універсальним і застосовується в різних сферах людської діяльності. В Україні, інтерес до деревини проявляють компанії з виробництва меблів, оздоблювальних матеріалів і музичних інструментів. Приватні компанії, що займаються декоративною обробкою автомобілів і яхт, використовують деревину імбайі для своїх потреб. При ексклюзивних замовленнях, матеріал задіють для виробництва паркету, сходів і предметів декору.

 

Цікавими характеристиками володіє струганий шпон з імбайі. Він піддається формуванню, прекрасно склеюється і обробляється будь-яким видом ручного інструменту. Крім цього, всі види виробів з деревини імбайя відмінно поліруються і приймають фінішні оздоблювальні матеріали. Це зручно в тих випадках, коли кінцевому виробу потрібно додати насиченості або ексклюзивності. Саме завдяки таким якостям споживач прагне купити пиломатеріали з імбайі в Україні. Навіть незважаючи на те, що ціна деревини виходить далеко за бюджетний сегмент. Це унікальний матеріал, на який завжди знайдеться свій покупець.

 

Купити шпон, дошку з імбайі – найкраща ціна

 

На ринку України знайти пиломатеріали з бразильського горіха дуже складно. Так як його вартість занадто висока для пересічного споживача. Але вихід є – компанія «Єврошпон-Трейд» позиціонується на ввезення в країну імпортних товарів з ближнього і далекого зарубіжжя. І порода деревини імбайі входить до переліку товарів, що є в асортименті продавця. Оригінальність продукції підтверджена сертифікатами. Та й сама деревина, за зовнішнім виглядом, повністю відповідає заявленим характеристикам. Все це завдяки правильності транспортування і заощадженню деревини на складах компанії.

Древесина имбайя – характеристики и преимущества

Компанія «Єврошпон-трейд» може привезти оздоблювальні матеріали під замовлення. Досить зорієнтуватися у виборі, а для цього є каталоги товарів і зразки продукції, і покупець отримає своє унікальне замовлення. Цікавить мінімальна ціна на матеріали з імбайі – є сортамент. Це зручно для споживача, який готовий на шкоду зовнішнього вигляду (нерівності променів, різкі перепади кольору по основі), заплатити меншу вартість за продукцію.

 

У будь-якому випадку, перш, ніж замовити шпон, дошку, кромку з імбайі, краще проконсультуватися з продавцями. Менеджери компанії відмінно розбираються в тих товарах, які продають. Вони просто заощадять час покупцям – нададуть кілька готових рішень в розрізі кожного запиту. Не соромтеся консультуватися – одна відповідь легко наддасть ясність навіть в найскладніших питаннях, пов’язаних з виробництвом або будівництвом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *