Породи деревини

Деревина Палісандр Сантос

Древесина Палисандр Сантос – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – деревина Палісандр Сантос

 

Порода деревини Палісандр Сантос (або Сантаське рожеве дерево) відноситься до сімейства бобових. Таким породам властиво мати дуже високу густину. Для пиломатеріалів ця властивість вважається гідністю. Незважаючи на складності в обробці, деревина має високий клас зносостійкості. Купити шпон, кромку, дошку з Палісандра Сантос зручно для виробництва меблів та будівельних матеріалів. Поряд з гідними технічними характеристиками деревина дуже приваблива зовні.

 

Палісандр Сантос родом із Південної Америки. Виростає в Болівії та Бразилії. Болівійський палісандр має комерційну назву Сантос, а бразильський Ріо. Через зубожіння лісів Бразилії, через неконтрольовану вирубку деревини, Палісандр Ріо занесений до «Червоної книги». Його експорт із країни заборонено.

Древесина Палисандр Сантос – характеристики и преимущества

Дерева палісандра невисокі – висота від 20 до 30 метрів. Стовбури прямі, об’ємні, можуть досягати діаметра 90-100 сантиметрів. Кора луската. На стовбурах молодих дерев можуть спостерігатися шпильки.

 

Деревина Палісандра Сантос має безліч забарвлень. Кольори варіюються від червоно-коричневих до коньячно-шоколадних відтінків. Текстура тонка, річні кільця яскраво виражені, є природний блиск. Заболонь жовтувато-білого кольору.

 

Деревина Палісандр Сантос – характеристики та переваги

 

Особливість пиломатеріалів з палісандру в тому, що поряд з естетичним зовнішнім виглядом ціна шпону, дошки або кромки дуже доступна для споживача. Купити напівфабрикати із деревини вигідно у будь-якій країні. Як правило, деревина палісандр більше цікава у меблевій справі та виробництві будівельно-оздоблювальних матеріалів. Це такий цікавий матеріал, який активно використовується у виробництві. Немає сенсу брати дешевшу деревину, сподіваючись імітувати Палісандр.

 

Висока щільність та свищуватість деревини ускладнює процес ручної механічної обробки. Але на верстатах обробляється чудово. Плюс, палісандр добре приймає елементи кріплення. А ось склеюється дуже погано. До переваг можна додати податливість деревини лакам, поліролям, воску, термічній обробці, згинанню.

 

Властивості деревини Палісандр Сантос

 

Ботанічна назва Machaerium scleroxylon
Популярні назви Палісандр Сантос, Ріо, залізне дерево
Проростання Південна Америка
Щільність 850-870 кг/м3
Твердість за Брінеллем 5.5
Стабільність Висока
Ступінь усушки Низька
Стійкість до фізичного зносу Дуже Висока
Довговічність Дуже Висока

 

Використання деревини Палісандр Сантос

 

Виробництво меблів – основний напрямок, куди йде деревина, імпортована з Південної Америки. З Палісандра роблять столи, крісла, ліжка, шафи, тумби. Розкішний темно-коричневий колір деревини привертає увагу людей, які мріють облаштувати робочий кабінет або веранди для прийому гостей.

Древесина Палисандр Сантос – характеристики и преимущества

Виготовлення будівельно-оздоблювальних процесів стосується виробництва таких виробів:

 

  • Двері та дверні отвори.
  • Паркет та ламінат.
  • Поруччя та сходи.
  • Інтер’єрні панелі, перегородки.
  • Підвіконня.

 

З палісандру виготовляється шпон та кромка для проведення оздоблювальних робіт. Доступна ціна та унікальність текстури роблять ці товари дуже затребуваними в роздріб. З палісандра виготовляють музичні інструменти, елементи декору, рукоятки для холодної зброї, оздоблювальні матеріали для салонів автомобілів та яхт.

 

На Батьківщині, країнах Південної Америки, пиломатеріали з деревини палісандр сантос використовують для виготовлення сувенірів. Зокрема, статуеток, амулетів, дошок для шахів, нард. У виноробстві з дошки роблять пакувальні ящики під алкогольні напої, які туристи вивозять із країни.

Древесина Палисандр Сантос – характеристики и преимущества

Купити Палісандр Сантос – краща ціна в Україні

 

На українському ринку пиломатеріалів із деревини палісандр достатньо. Підібрати та замовити можна шпон, кромку, дошку, брус та інші види пиломатеріалів. Доступна ціна, забарвлення та унікальність текстури привертають увагу покупців. Цікава мінімальна вартість продукції в Україні – звертайтесь до компанії Єврошпон-Трейд. Особливість підприємства у тому, що працює воно безпосередньо з деревопереробними комбінатами. Для покупця суцільні переваги:

 

  • Величезний асортимент продукції на складах України. Можна прийти на офіс або склад, помацати зразки, виміряти, зіставити забарвлення або текстуру.
  • Доставка пиломатеріалів на замовлення. Є каталоги деревопереробних комбінатів. Легко ткнути пальцем у товар каталогу, встановити бажаний обсяг та отримати бажану продукцію за оптовою ціною.
  • Є сортамент. Чесний. А, В, С, АВ, ВС. За стандартом. З метою економії легко підібрати пиломатеріали за якістю. Наприклад, для когось пара сучків на дошці не порушить естетичність. А ціна пиломатеріалів з дрібними дефектами значно нижча, ніж продукція найвищої якості.
  • Зручна доставка та оплата. Пиломатеріали, шпон, крайка, дошка мають належне зберігання на складах. При перевезенні використовуються захисні палети. Сплатити можна готівкою або з відстрочкою платежу (за договором). Варіантів для партнерства з компанією Єврошпон-Трейд достатньо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *