Породи деревини

Деревина Орегон

Древесина Орегона – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Деревина Орегон

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити шпон, дошку та кромку з екологічно чистої деревини Орегон (дугласова ялиця). Матеріал має цікаву текстуру і має затребувані фізико-хімічні властивості.

 

Орегон – це вічнозелена порода деревини із сімейства хвойних. Інакше дерево називають орегонською або колумбійською сосною. І подібних назв достатньо, тому краще орієнтуватися на міжнародне позначення дерева – дугласова ялиця (або ялиця Дугласа). Назва затверджена на честь лікаря Девіда Дугласа, який завіз цю деревину до Європи.

 

Деревина Орегона – характеристики та переваги

 

Текстура Орегона, свого роду, унікальна. Вигляд зрізу сильно впливає на утворення малюнка та якість поверхні. Радіальне розпилювання дає прямі та паралельні волокна, які неможливо імітувати іншими породами деревини. Тангенційний зріз створює своєрідні візерунки, які більше схожі на дитячі малюнки.

Древесина Орегона – характеристики и преимущества

Колір деревини Орегона світло-коричневий. Трапляються екземпляри з рожевим відтінком. За текстурою є червоні та жовті вкраплення. Річні кільця виражені яскраво. У пиломатеріалів з Орегону дуже приємна шорстка текстура.

 

Показники міцності та твердості у матеріалу середні. Але це не заважає бути деревині дуже довговічним матеріалом. А щоб досягти бажаного результату, потрібно просочувати Орегон спеціальними складами та покривати лакофарбовими матеріалами. Матеріал призначений лише для внутрішніх робіт. Основа Орегона не стійка до вологи та мікроорганізмів. А ще, деревина не приймає елементи кріплення у вигляді гвинтів, шурупів та цвяхів. Потрібне попереднє висвердлювання отворів.

 

З іншого боку, Орегон добре обробляється ручним інструментом і на верстатах. Чудово склеюється, приймає тонування, ЛКМ, просочення, воски. Взагалі, за зручністю фінішного оздоблення, деревина Орегона виглядає дуже привабливим матеріалом. Майстрам вдається досягти унікальності в роботі з мінімальними витратами за часом та фінансами.

 

Властивості деревини Орегону

 

Ботанічна назва Pseudotsuga menziesii
Популярні назви Сосна орегонська (або колумбійська), дугласська ялина, ялиця червона
Виростання Канада, Америка, Європа
Щільність 500-600 кг/м3
Твердість по Брінеллю 3
Стабільність Середня
Ступень усушки Низька
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Висока

 

Застосування деревини Орегону

 

Пиломатеріали з орегонської сосни викликають багато запитань у покупців. Справа в тому, що різні джерела надають спірну для читачів інформацію. Наприклад, говорячи про низьку стійкість Орегона до вологи, рекомендують використовувати для інтер’єрного оздоблення саун або лазень. Тут важливо розуміти, що деревина перед цільовим використанням піддається хімічній обробці. У розрізі саун, дошка Орегона просочується воском та іншими захисними складами.

Древесина Орегона – характеристики и преимущества

Ялиця Дугласа ідеальна в меблевій справі. Простота в обробці, унікальна текстура, довговічність та доступна ціна роблять цей матеріал привабливим на ринку України. А споживачам з обмеженим бюджетом можна вибрати шпон із Орегону. Купити його зручно за зовнішнім виглядом та ціною. Деревину використовують для виготовлення каркасних меблів, дверей, інтер’єрних панелей.

 

Враховуючи здатність деревини вбирати хімічні склади, ялиця Дугласа має попит у виготовленні предметів декору. Саме з Орегона виготовляють статуетки, іграшки та вироби, які купують туристи Колумбії чи Канади. Є інформація, що із деревини Орегона виготовляються навіть музичні інструменти.

 

Купити Орегон – найкраща ціна

 

Ялиця Дугласа представлена ​​на ринку великим асортиментом. Деревину пропонують купити навіть спеціалізовані будівельні магазини. Але тут потрібно бути обережними. Так як під деревиною Орегон можна придбати один з різновидів європейської ялиці. Бажаєте купити шпон, дошку з оригінального Орегону – звертайтесь до компанії «Єврошпон-Трейд». Продавець має не тільки всі сертифікати на пиломатеріали. Компанія безпосередньо працює з деревообробними комбінатами і може точно вказати, де дерева були зрубані.

 

У розрізі якості та ціни, приділіть увагу сортаменту продукції. Це важливий критерій для покупців, які вміють керувати своїми фінансами. Для чорнових робіт вигідно купити деревину низького ґатунку, а зовнішнє оздоблення виконати матеріалами високої якості. Загалом витрати на купівлю заготівель з деревини Орегона значно скоротяться. Не впевнені у виборі – звертайтесь до менеджерів магазину. Компетентні продавці поясняють, у чому відмінності за сортаментом та допоможуть вибрати зручний за ціною та якістю матеріал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *