Породи деревини

Деревина Клен

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити шпон, дошку і кромку за найкращою ціною з породи дерева – клен. Особливість пиломатеріалів в привабливої ціні й доступності на ринку України. Це універсальний обробний матеріал, який користується у всіх сферах виробництва і промисловості, пов’язаної з обробкою деревини.

Клен – це унікальний вид деревини, який володіє переліком затребуваних характеристик. Деревина має привабливий зовнішній вигляд і добре обробляється. Причому, пиломатеріал можна піддавати навіть хімічній обробці, що дуже зручно в деяких напрямках виробництва.

Купити дошку, шпон або кромку з клена в Україні можна багатьох видів. Клен український, американський, канадський, японський, приморський. Варіантів десятки. Найбільш популярні перші два види, так як мають дуже привабливу ціну і гідні технічні характеристики.

Відмінності торкаються зовнішнього вигляду – текстури і відтінку деревини. А ще ціна клена українського виробництва значно менше, ніж американського. Але, в цілому, вартість пиломатеріалів з цієї породи деревини знаходиться в бюджетному сегменті. А якщо купити клен в компанії «Єврошпон-Трейд», тоді гарантовано можна отримати мінімальний цінник в Україні. Працюючи безпосередньо з деревопереробними комбінатами, підприємство може собі дозволити встановлювати мінімальну вартість на всі пиломатеріали і обробні матеріали.

Деревина клен – характеристики і переваги

Клен навряд чи можна назвати унікальним і цінним пиломатеріалом. Так як деревина не похвалиться привабливим малюнком або ексклюзивним відтінком. Швидше, окрас нейтральний, як і текстура. Але є своя родзинка. Всі види конструкційних та оздоблювальних матеріалів зручно використовувати в будь-яких рішеннях. Світлий тон основи відмінно поєднується з іншими відтінками меблів або оздоблювальних матеріалів. Ніжно-кремовий колір українського клена і світло-рожевий тон американського клена не потребують залучення дизайнерів.

 width=

Колірна гамма клена виснажує простоту і чистоту. Текстура дуже гладка, серцевинні промені і річні кільця виражені слабо. У виробництві меблів немає потреби підбирати дошки для стикування, щоб досягти рівномірності в текстурі. Це дуже зручно, головне підібрати відтінок. Так як він може злегка варіюватися.

Механічні властивості клена можуть відрізнятися по твердості у різних підвидів деревини. Наприклад, канадський клен вважається лідером по твердості і часто порівнюється з дубом. Деревина сама по собі дуже в’язка і еластична. При цьому, клен добре ріжеться і колеться. Матеріал відмінно склеюється, полірується, гнеться. Клен можна покривати лакофарбовими матеріалами. Для фарбування часто використовується морилка, яка здатна значно змінювати забарвлення обробних матеріалів. Можна таким способом імітувати цінні породи деревини, наприклад, самшит або акацію.

Деревина клен не рекомендується для зовнішніх робіт. Порода нестійка до вологи, навіть після хімічної обробки по основі. Це, напевно, єдиний істотний недолік пиломатеріалів, виготовлених з клена.

Властивості деревини клен

Ботанічна назва Acer
Звичайна популярна назва Клен: український, американський, канадський
Виростання Україна, Європа, Америка, Японія
Щільність 530-650 кг/м3
Твердість по Брінеллю 4.1 одиниці
Стабільність Висока
Ступінь усушки Низька
Стійкість до фізичного зносу Гранично висока
Довговічність Дуже висока

Застосування деревини клен

Клен – це базовий конструкційний матеріал в меблевій справі. Завдяки необмеженої доступності і мінімальної ціні, деревина користується попитом в малому і великому бізнесі. З клена виготовляють домашні та офісні меблі. Стільці, столи, дивани, ліжка, шафи, тумби – це універсальний матеріал для будь-яких видів роботи. Завдяки високій твердості і довговічності, з клена роблять фурнітуру для меблів.

Гранична стійкість до стирання пиломатеріалів з клена привертає будівельників. Паркет, ламінат, терасна дошка – будь-які види підлогових покриттів, які є на ринку, обов’язково можна знайти з цього універсального матеріалу. Низька ціна деревини дозволяє робити з клена цілі масиви. Це кімнатні перегородки, арки, простінки, дверні прорізи, сходи, поручні і так далі.

Купити пиломатеріали з клена воліють виробники музичних інструментів. Деревина популярна у виготовленні струнних і ударних інструментів. Особливість клена в тому, що він не тільки добре виглядає зовні і доступний за ціною, а володіє акустичними властивостями і резонансними якостями. З клена роблять дитячі іграшки, спортивний інвентар та елементи декору. У виробництві кухонного приладдя з деревини клена виготовляють обробні дошки.

Купити породу деревини клен – найкраща ціна

Бажаєте купити шпон, дошку або кромку з струганого клена, довіряйте свій вибір компанії «Єврошпон-Трейд». Підприємство позиціонується на ринку України, як досвідчений продавець, який має зв’язки з постачальниками по всьому світу. Всі пиломатеріали, які надходять на склад компанії проходять прискіпливий відбір і гарантовано відповідають заявленим якостям. У підприємства є власні склади зберігання і сортувальні приміщення.

Ціна оздоблювальних і будівельних матеріалів з клена залежить від сортаменту. Український стандарт передбачає поділ продукції на 3 базові категорії: A, B, і C. Але у компанії «Єврошпон-Трейд» є суміжні сорти (AB, BC). Такий варіант – це зручність для окремої категорії покупців, яким цікавий компроміс між якістю і ціною.

Є питання до наявної на складі продукції – адресуйте їх менеджерам компанії. Фахівці відмінно розбираються в деревині і виробах з неї. Буквально на будь-яке питання можна отримати розгорнуту відповідь. У продавця є сертифікати якості і супутня документація на товари. Крім каталогів виробників, з оздоблювальними матеріалами можна ознайомитися наживо – є зразки пиломатеріалів і шпону, наявних на складі.