Породи деревини

Деревина Модрина

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити за вигідною ціною високоякісний шпон, кромку і дошку з породи дерева – модрина. Пиломатеріал вважається вигідним рішенням в будівництві і виробництві меблів.

Модрина – це вид деревини з яскраво-вираженим візерунком і унікальною текстурою, які доповнюються цікавою кольоровою гамою. Модрина – це узагальнена назва для пиломатеріалів, так як у деревини безліч видів. Всі вони розрізняються за географічним походженням. Є модрина американська, сибірська, західна. Можна знайти навіть гібридні сорти – тонка лускова (Японія-Європа) або альпійська (вирощена в гірських масивах Альп).

 width=

Імпорт продукції для українського ринку, компанія «Єврошпон-Трейд» виконує зі всіх куточків планети. Головними критеріями для продавця служать – бездоганна якість деревини і доступна ціна. Купити модрину у нас буде вигідно роздрібним і оптовим покупцям.

Деревина модрина – характеристики і переваги

Модрина – це одна з найпопулярніших видів деревини, яка користується попитом в меблевій промисловості. Так як задовольняє споживача технічними властивостями і ціною.

Колірна гамма модрини має яскраво-виражену різницю між ядровою деревиною та заболонню. Забарвлення може змінюватися від ніжно-жовтого до червоно-коричневого кольору.

Особливість модрини в унікальних візерунках, які утворюються через наяву сучків. Цей «дефект» впливає на унікальність малюнка, роблячи деревину більш привабливою. При поперечному зрізі утворюється характерний візерунок, при поздовжньому – привабливий смугастий малюнок. Смоляні канали додають вишуканості по основі у вигляді світлих крапок. А деревні промені нагадують тонкі, ледь помітні, нитки.

Ексклюзивність модрини надає різкий перепад відтінків між заболонню і ядром. Рання деревина, ближче до заболоні має світлі тони, а пізня – темний окрас. Перехід між ними виражений, без м’якого градієнту. Річні кільця модрини теж добре помітні на поперечному зрізі.

Деревина модрини ідеально підходить для меблевого виробництва і виготовлення будівельних матеріалів. Відмінні показники міцності, висока в’язкість, низьке викривлення і усадка. У порівняння з іншими видами деревних порід, модрина стійка до будь-яких погодних умов і не розбухає у воді. Часто модрину, по довговічності, порівнюють з дубом, який можна використовувати під водою.

Високий показник в’язкості і смолистості у модрини впливає на зручність механічної обробки деревини. Ручні методи вимагають старанності і наявності відповідного інструменту. З іншого боку, при обробці модрини на верстатах, можна виготовити будь-яку конструкцію, яка витримає складні умови експлуатації.

Властивості деревини модрина

Ботанічна назва Larix
Звичайна популярна назва Модрина
Інші назви Larix sibirica, Larix decidua, Larix laricina, Larix occidentalis, Larix kaempferi, Larix eurolepis
Середня щільність 550—590 кг/м3
Межа щільності 400—850 кг/м3
Поздовжня усадка 0.3%
Радіальна усадка 3.3%
Тангенціальна усадка 7.8%
Міцність на вигин 93 Н/мм2
Міцність на стиск 48 Н/мм2
Твердість 24.9 МПа

Застосування деревини модрини

Модрина – це універсальний пиломатеріал, який може використовуватися в різних сферах людської діяльності. Базовим напрямком вважається – меблева промисловість. Другий напрямок – будівництво. Завдяки стійкості деревини до вологого середовищя, вогню і мікроорганізмів, з модрини виготовляють всілякі несучі конструкції і елементи декору. Альтанки, тераси, дахи, вікна, двері, ворота, балкони, виступи. Низька ціна модрини і чудові технічні характеристики забезпечують пиломатеріалам високий попит на ринку України. Купити шпон, дошки або кромку з модрини – це вигідно, практично і зручно.

Ще один напрямок, де модрина користується попитом – медицина. Шляхом рідинної хроматографії, з деревини добувають біологічно активну речовину під назвою «Таксіфолін». Чистота екстракту при видобутку становить 100%. Фармакологічна дія речовини, яка видобувається, застосовується для лікування захворювань, пов’язаних з кровообігом. Володіючи антиоксидантними властивостями, препарат здатний знизити тиск, розширити і зміцнити кровоносні судини.

Пиломатеріали з модрини застосовуються у важкій промисловості і кораблебудуванні. Шпали для залізничних рейок, щогли для кораблів, палі – деревина вважається зручним за ціною, довговічності і надійності матеріалом. У деяких країнах, з модрини виготовляють невеликі мости для піших переходів через річку чи яр. Контактуючи з землею або водою, при монтажі, деревина не піддається впливу навколишнього середовища, вільно конкуруючи з металоконструкціями.

У регіонах зростання модрини, деревина застосовується в ролі палива. Теплота згоряння модрини досягає 4.4 кВт * год з одного кілограма сухої деревини. Такий же показник, наприклад, у сосни. Але застосування модрини в вигляді палива – це явище рідкісне, так як собівартість подібних заходів не виправдана.

Купити модрину – найкраща ціна

Пиломатеріали і елементи обробки для меблевого виробництва і будівництва з деревини модрина вигідно купити в магазині «Єврошпон-Трейд». Завдяки великому асортименту товарів, легко підібрати необхідний матеріал за технічними характеристиками, розмірами і зовнішнім виглядом.

Компанія «Єврошпон-Трейд» працює безпосередньо з деревообробними підприємствами, розташованими в різних куточках планети. Європа, Азія, Америка, Африка – будь-який вид модрини доступний українським покупцям. І будьте впевнені в якості пиломатеріалів. Жорсткий відбір деревини нашими закупниками гарантує бездоганність всієї продукції на складі компанії.

«Єврошпон-Трейд» запрошує до співпраці представників бізнесу. Оптових покупців чекають взаємовигідні умови. Купити модрину і інші види деревини зручно за всіма критеріями. Довіряйте професіоналам – економите свій час і фінанси.