Про підприємство Єврошпон-Трейд

Шпон – це різновид оздоблювальних матеріалів, які виготовляються з натуральної деревини. Виготовлення виконується шляхом лущення, розрізання або стругання дерев’яного бруса. Купити шпон (Івано-Франківськ) легко під будь-які завдання. Починаючи з проведення звичайного ремонту або будівництва, закінчуючи професійною обробкою меблів або салонів транспортних засобів. Це такий універсальний матеріал, який використовується повсюдно. Головне, щоб шпон підходив під запити покупців по:

 

  • Дизайну (текстура, окрас, структура).
  • Технічним характеристикам деревини (можливість обробки, умови проклейки).
  • Фізичним властивостями матеріалу (стійкість до перепадів температур, вологості, ударам, тертя).

 

Купити шпон (Івано-Франківськ): найкраща ціна

 

Ринок обробних матеріалів великий. Крім виробів з натуральної деревини, виробники пропонують купити продукцію на полімерній основі. І за ціною, такі рішення виглядають дуже привабливо. Але не можна недооцінювати натуральний шпон, ціна (Івано-Франківськ) якого не в бюджетному сегменті. У пиломатеріалів значно більше переваг. Хоча б, взяти довговічність. Немає жодного рішення, крім шпону, яке прослужить власнику століття.

 

І, якщо ціна матеріалу для покупця в пріоритеті, чому б не скористатися пропозицією компанії «Єврошпон-трейд». Купити шпон за мінімальною ціною в Україні завжди можна в величезному асортименті. Компанія безпосередньо працює зі світовими виробниками і готова до діалогу з покупцями.

 

Переваги шпону:

 

  • Естетичний вигляд. Краси і яскравості малюнка у синтетичних матеріалів не відняти. А ось отримати природний блиск натуральної деревини неможливо без шпону.
  • Екологічна безпека. Через натуральної обробки пиломатеріалами у користувача ніколи не буде алергії. До того ж, шпон блокує випаровування смол і шкідливих речовин, що містяться в конструкціях з МДФ.
  • Простота у виборі, склеюванні та експлуатації. Для роботи з оздоблювальним матеріалом потрібно тільки терпіння і бажання отримати необхідний результат.

 

Чому для обробки краще купити шпон

 

Оздоблювальний матеріал, при певних умовах, повністю повторює фізико-механічні властивості деревини, з якої він виготовлений. І, якщо людина бажає купити шпон (Івано-Франківськ) для обробки виробів з натуральної деревини, то він на правильному шляху. Треба просто підібрати відповідний за характеристиками шпон і наклеїти його. Ніхто і ніколи не здогадається, що конструкція обклеєна шпоною. Чого не можна сказати про плівку ПВХ і інші полімери, які відразу впадають в очі.

 

Натуральний шпон хороший у всьому. Шикарний асортимент дає можливість підібрати обробний матеріал за кольором і текстурою. Натуральна деревина легко монтується на будь-яку поверхню клеєм. В процесі експлуатації, шпон можна терти, дряпати, прогрівати, мочити – він збереже всі свої природні якості.

 

Для чого краще купити натуральний шпон в Україні

 

Меблева промисловість щороку відбирає на себе більшу частину продукції, що випускається деревопереробними комбінатами. Шпон використовується для обробки столів, шаф, ліжок, стільців і навіть меблевої фурнітури. Другий базовий напрямок для застосування шпону – це будівництво. Купити шпон (Івано-Франківськ) вважають за краще новачки і професіонали. Шпоном обшивають двері, перегородки, арки, перила і так далі.

 

Натуральний шпон купити в Україні вважають за краще виробники якісної акустики та музичних інструментів. Як і звичайна деревна плита, шпон з різних порід деревини здатний змінювати звук. Ще зі шпону роблять спортивне спорядження і елементи декору.