Публікації

Столярна плита – переваги та застосування

Столярна плита є одним з кращих матеріалів деревини для меблевого виробництва. Міцність і в той же час легкість столярної плити зробили цей матеріал популярним на ринку меблевих матеріалів.

Столярна плита являє собою щит з деревини, складений з рейок або брусків, вони можуть бути склеєні для більшого рівня міцності, і обклеєний шпоном з двох сторін, в один-два шари. Дуже важлива перевага столярної плити — це формостійкість. Укладання рейок або брусків при виготовленні столярної плити відбувається методом палуби — в розбіг.

Столярна плита прекрасно підійде для створення елітних, якісних меблів різного виду. Меблі з столярної плити значно відрізняються від меблів з інших матеріалів, вона має довгий термін експлуатації, довговічна і міцна, а також має прекрасний елегантний зовнішній вигляд.

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує столярну плиту високої якості і за приємною ціною. Столярна плита виготовлена ​​згідно з усіма міжнародними стандартами і вимогами, тому має відмінні якісні та експлуатаційні характеристики. У нас ви також можете придбати струганий шпон, меблеву крайку, клей для обклеювання шпоном та кромкооблицювання і т.д.

Столярна плита не має зовнішнього відмінності від натурального дерева, але вага її легше, вона практична і має довгий термін служби. Якщо вам необхідний меблевий матеріал, то столярна плита — це ідеальне рішення, екологічне та безпечне.

Переваги столярної плити:

 • Легка вага і зручність в транспортуванні і в роботі;
 • Широка область застосування;
 • Екологічність, відсутність формальдегідів;
 • Довгий термін експлуатації, стійкість до корозій;
 • Високий рівень міцності, близький до масиву натурального дерева;
 • Формостійкість;
 • Сучасність і прекрасний зовнішній вигляд;
 • Використання столярної плити без додаткового шпонування;
 • Доступна вартість, як для меблевого матеріалу високої якості.

Столярна плита виробляється з однієї породи дерева, вона не піддається усиханню, розбуханню і інший деформації, тому і є популярним меблевим матеріалом, а також матеріалом для виготовлення панелей, дверей, сходів, перегородок і т.д. Крім цього столярну плиту також застосовують у вагонобудуванні і суднобудуванні, що доводить її відмінні характеристики міцності.

Виготовлятися столярна плита може двома способами, кінцевий продукт яких є однаково міцний і довговічний. Способи виробництва столярної плити блочним та рейковий.

Процес виробництва столярної плити досить складний. Сюди включається безліч етапів, це підбір деревини, розпилювання, обробка матеріалу, складання та склеювання рейок або брусків, шліфування, шпонування, і упаковка столярних плит. Столярні плити повинні зберігатися і транспортуватися стопкою та в горизонтальному положенні.

Вимоги до виробництва столярної плити:

 • Рейки або бруски повинні бути з однієї породи деревини;
 • Не допускаються на рейках тріщини, обзол, і інші дефекти;
 • Викривлення столярної плити може бути 1,5-2,5 мм, не більше;
 • Волнистость столярної плити допускається до 0,6 мм;
 • Напрямок волокон деревини має бути однаково в зовнішньому та внутрішньому шарі;
 • Напрямок волокон в зовнішньому та внутрішньому шарі йде перпендикулярно рейкам або брусків.

Столярна плита — відомий матеріал з деревини, який знайшов своє застосування в меблевій промисловості, з столярної плити виробляють меблі вищого класу, а також перегородки, двері та сходи, можуть використовувати в облицюванні стін, в вагонобудуванні і суднобудуванні.

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує якісну столярну плиту, виконану згідно з усіма вимогами виробництва. З нами ви отримаєте меблевий матеріал високої якості та з довгим терміном експлуатації. Запрошуємо до співпраці, з нами працювати вигідно і зручно, ми готові індивідуально обговорити всі подробиці роботи з кожним клієнтом.