Породи деревини

Деревина Анегрі

Анегрі — сяюче дерево Африки, завдяки перловому блиску, даному цьому дереву природою, деревину анегрі неможливо сплутати з іншими породами дерева.

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує якісні матеріали з породи дерева анегрі   струганий шпон анегрі та дубльований шпон анегрі. Ми працюємо довгий час на ринку матеріалів для меблевого і дверного виробництва, професійно підходимо до своєї справи і пропонуємо вигідні умови співпраці.

Анегрі росте в країнах Африки, деревина цього дерева має злегка хвилястий малюнок, колір деревини рівномірний жовто-коричневого кольору, іноді небагато з рожевим відтінком. Деревина може нагадувати березу, але красу виробів з породи анегрі доповнює унікальний перловий блиск матеріалу. Ще дерево анегрі називають нігерійською березою, деревом сонця.

Деревина Анегрі не має високої стійкості до різного виду корозії, особливо біологічного походження, тому вимагає невідкладної обробки, з якої зазвичай не виникає жодних проблем, деревина анегрі піддається різного виду обробці – полірується, сушиться, склеюється, забарвлюється, обробляється лаком і т.д.

Деревина анегрі володіє стабільністю, добре зберігає форму, після висушування вологість складає 30%.

Властивості деревини анегрі

Ботанічна назва Aningeria spp
Інші назви дерева Agnegre, Ian-: dosan, mukali, kali, mukangu, muna, osan
Місце зростання Західна і Східна Африка
Щільність, кг/м3 510-570
Твердість (коефіцієнт Брінелля) 4,4
Стабільність, ум. од. 3
Основний колір Світло-жовтий
Текстура Від середньої до великої
Схильність до всихання Мало схильна
Схильність до обробки Відмінно піддається будь-якій обробці
Зносостійкість Вищий клас
Запах Легкий кедровий запах
Довговічність Вищий клас

Продукція деревообробки з деревини анегрі володіє всіма необхідними характеристиками для широкого використання в меблевій промисловості.

Деревина анегрі популярна, легко піддається обробці, має відмінний теплий зовнішній вигляд і приємну вартість.

Придбати струганий шпон анегрі, а також дубльований шпон з цієї ж породи деревини ви можете у нас. Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує зручні та вигідні умови співпраці, відмінну якість продукції і великий асортимент матеріалів для меблевого виробництва.

Застосування деревини анегрі

Завдяки тому, що порода дерева анегрі легко піддається будь-якому виду обробки, її використовують у багатьох галузях. Так в меблевій промисловості з неї виготовляються різного виду вироби. Єдине, що варто пам’ятати при обробці анегрі, матеріали, що містять кальцій у складі, краще не застосовувати, щоб на деревині не виникли білі плями.

Анегрі — прекрасний матеріал для меблевого виробництва, вироби з анегрі виглядають дорого, вписуються в будь-який інтер’єр, вносять при цьому теплоту і затишок, а також досить довговічні.

З деревини анегрі виробляють ліжка, комоди, стільці, столи і інші варіанти меблів, а також анегрі широко використовують для різної складності обробки інтер’єрів.

Часто деревину анегрі використовують для обробки і створення музичних інструментів — гітари, клавіші фортепіано, ксилофони, скрипки і т.д. Дуже ніжно і дорого виглядає ця деревина, завдяки легкому блиску та рівномірному узору.

Купити деревину анегрі

Наша компанія працює з перевіреними виробниками струганого шпону, кромки з цінних порід деревини і дубльованого шпону, ми пропонуємо тільки якісну продукцію і вигідні умови співпраці.

Купити струганий шпон анегрі ви можете у нас за доступною ціною, також є в нашому асортименті — дубльований шпон анегрі. Всі матеріали відповідають міжнародним стандартам та вимогам.

Ми працюємо з підприємствами з різних куточків світу, нам довіряють, ми створюємо зручні умови співпраці і завжди пропонуємо тільки якісну, елітну продукцію.

Все меблеве виробництво грунтується на початкових якісних матеріалах, таких, як шпон струганий, дошка екзотичних порід деревини і натуральна кромка меблева, які ви можете придбати у нас і не сумніватися в їх високих якісних характеристиках.

Ми пропонуємо струганий шпон, дубльований шпон крайку меблеву і дошку меблеву не тільки з породи деревини анегрі, у нас великий асортимент продукції з елітних, екзотичних порід деревини на любий смак.

Приємні ціни, вигідні умови співпраці, відмінний сервіс дозволяє компанії «Єврошпон-Трейд» бути на висоті!