Породи деревини

Деревина Американський горіх

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує високоякісний струганий шпон, крайку, дошку з породи дерева – американський горіх.

Американський горіх — це вид деревини з унікальною текстурою, цікавим візерунком і кольоровою гамою. У нас ви зможете придбати шпон струганий горіх американський товщиною 0,54 мм за доступною ціною, а також відмінної якості дошку горіха американського та меблеву крайку з тієї ж породи дерева – горіх американський.

Ми імпортуємо продукцію з північної Америки, яка і є батьківщиною дерева американський горіх. «Єврошпон-Трейд» надає покупцям вигідні умови співпраці — це високий рівень якості продукції і доступна вартість.

Деревина американський горіх — характеристики та переваги

Американський горіх – це відома, якісна деревина у меблевій промисловості, батьківщиною її є Північна Америка, її східні райони.

Колірна гамма американського горіха різноманітна: від золотого відтінку до шоколадного, можна сказати майже чорного насиченого кольору.

Унікальною властивістю деревини американського горіха є його зміна в кольоровій гамі, свіжа деревина зазвичай має темний відтінком, завдяки красивому нальоту, але пізніше колір стає більш яскравим. Можна зустріти назву американського горіха – «чорний горіх», але натуральний колір деревини не є чорним, заболонь горіха зазвичай кремово-білого відтінку, ядро дерева може мати колір від світло-коричневого до шоколадного відтінку. Іноді поверхня деревини має унікальні темно-червоні або чорні прожилки, саме тому друга назва деревини американський чорний горіх. Деревина американського горіха є універсальним і однією із найбільш естетичних матеріалів, крім того добре переносить перепади температури і коливання показників вологості.

Зазвичай американський горіх має прямоволокнистую структуру деревини, але іноді може бути приваблива хвилястість, яка відображає декоративний малюнок деревини.

Деревина американського горіха відмінно підходить для меблевої промисловості, так як володіє рядом переваг, таких як довговічність у використанні і хороша схильність до обробки.

Американський горіх має середню твердість, що дає можливість працювати з цим матеріалом, як на верстаті, так і ручними інструментами. Американський горіх можна відполірувати до дзеркального блиску, застосувати до нього унікальні елементи різьблення, а також використовувати для його обробки згинання паром і токарне різьблення. Якщо правильно знайти підхід до цієї породи деревини, американський горіх відмінно склеюється при дотриманні умов цього етапу меблевих робіт.

Властивості деревини американського горіха

Ботанічна назва Juglans nigra
Звичайне популярна назва Горіх, американський горіх
Інші назви Black Walnut, American Walnut, Canaletto, Virginia Walnut, Black Hickory Nut
Пожежостійкість Середній клас
Зона гасіння < 250
Твердість висушена 4,492
Максимальна міцність при стисненні (висушена) 52,264
Межа міцності при скручуванні висушена 100,667
Модуль пружності висушена 11,584
Стандартна щільність висушена 609 кг/м3
Усушка тангенціальна 7,8%
Усушка радіальна 4-5%
Усушка об’ємна 10,2%
Стійкість до впливу древогрыза Середній клас

Застосування деревини американського горіха

Американський горіх популярний серед деревин для меблевої промисловості, завдяки своїм якісним характеристикам і привабливому зовнішньому вигляду. Американський горіх використовують для виготовлення столярних виробів, дверей, настилу підлог, а також для обшивки панелями і меблевих виробів високої якості.

Американський горіх володіє стійкістю до корозії, універсальністю у використанні, тому його так часто застосовують у настилах підлог, в якості, як остаточного покриття, так і в будівельній підготовці. Деревина американського горіха гарантує не тільки красивий інтер’єр приміщення, але і тепло, міцність та натуральну красу.

Деревину горіха прийнято використовувати для конструкцій внутрішньої балюстради. Зазвичай елементи балюстради для більш яскравого зовнішнього вигляду розкриваються лаком, тоді деревина отримує додаткові якісні характеристики і насичений зовнішній вигляд. Міцність матеріалу американського горіха дозволяє використовувати його для створення сходів, так забезпечується їх якість, зовнішній вигляд і довговічність. Застосовувати американський горіх можна до сходів, як традиційної конструкції, так і з дизайнерськими нововведенями.

Якщо зупинити свій вибір на американському горісі при обшивці приміщення панелями можна отримати тепло, довгий термін експлуатації і досконалий зовнішній вигляд.

Американський горіх також відомий, як матеріал для рушничних лож та музичних інструментів, що ще раз підкреслює його універсальність і якісні, естетичні характеристики.

Купити американський горіх

Всі дерев’яні конструкції і матеріали з американського горіха для меблевого виробництва та будівництва — панелі, сходи, підлоги ґрунтуються на таких матеріалах, як дошка, шпон і крайка з американського горіха, які ви можете придбати в компанії «Єврошпон-Трейд».

Компанія «Єврошпон-Трейд» працює з багатьма представниками деревообробної промисловості з усіх куточків землі, ми імпортуємо лише найкращі породи деревини та продукцію з неї. Ми пропонуємо тільки якісний продукт, виготовлений згідно всім стандартам виробництва, а також доступну вартість продукції з американського горіха.

Запрошуємо до співпраці підприємців і прагнемо створити зручні та вигідні умови спільної роботи. З нашою компанією працюють відомі підприємства з різних куточків світу, нам довіряють, оскільки у нас тільки якісний продукт з найкращими характеристиками.

Всю продукцію з деревини американського горіха можна придбати в торговому представництві «Єврошпон-Трейд», у нас найкращий асортименти, приємні ціни та відмінний сервіс!