Породи деревини

Деревина Вільха

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити шпон, дошку і кромку за вигідною ціною з породи дерева – вільха. Цей недорогий оздоблювальний матеріал має великий перелік затребуваних технічних характеристик, які залучають виробництво і будівництво. На ринку України деревина з вільхи найчастіше застосовується для облицювання приміщень, схильних до високої вологості або перепадів температур.

Вільха – універсальний будівельний матеріал, який прекрасно обробляється і піддається будь-яким видам монтажу. Оздоблювальні декоративні елементи часто покривають лаком. Це робиться для створення більш рівномірного забарвлення, який додає вишуканості в декоративній обробці.

Купити шпон, дошку або кромку з вільхи в Україні дуже вигідно за ціною. Адже деревина вважається найпоширенішим в світі пиломатеріалом. На внутрішньому ринку користується попитом вітчизняна та імпортна деревина. Маючи схожі технічні характеристики, пиломатеріали можуть відрізнятися тільки за відтінком і текстурою.

Деревина вільха – характеристики і переваги

Особливість пиломатеріалів з вільхи в ніжному забарвленні. Колір може варіюватися від блідо-жовтого до світло-жовтого відтінку. Текстура дуже щільна, однорідна, прожилки відсутні, але спостерігається легка шорсткість основи. Візерунків на зрізі вільхи практично немає. Серцевинні промені зустрічаються нечасто.

Якщо придивитися, можна помітити хвилеподібні смужки і невеликі плями по основі. Саме тому, для обробки, часто виконують покриття виробів з вільхи лаковим складом. Він просто усуває всі видимі візерунки, роблячи текстуру однорідною.

 width=

Колірна гамма вільхи характеризується ніжністю, м’якістю, легкість. Забарвлення настільки привабливе, що складно відірвати погляд від виробів з вільхи. Світлий тон відмінно підходить для обробки приміщень з різним рівнем освітленості. Він поєднується з будь-якими кольорами, ніж завжди задовольняє покупця. Майстри люблять працювати з пиломатеріалами з вільхи. Це така універсальна порода деревини, яка підходить під будь-які завдання.

До приємних моментів можна віднести той факт, що в вільхи містяться ефірні масла, які не підтримують життєдіяльність мікроорганізмів і бактерій. У багатьох джерелах вільха згадується, як деревина з антибактеріальними властивостями. Добре, що дихаюча порода дерева переносе нагрівання до високих температур і має низьку теплопровідність. Ця властивість цінується будівельниками саун і лазень. Відповідно, вільха зручна для обробки кухні і ванних кімнат.

Через ти же ефірні масла, вільха схильна до окислення. На відкритому повітрі, при гарній вентиляції, деревина може темніти, набуваючи жовтуватий відтінок. Якщо процес окислення виконувати хімічним способом, то деревина з вільхи може стати навіть оранжевого забарвлення. Такий варіант задіють виробники оздоблювальних матеріалів, коли хочуть імітувати більш цінні породи деревини (венге, ебен).

Деревина вільха підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт. Для підвищення стійкості до вологи, оздоблювальні матеріали піддають просоченню хімічними складами. Вільха добре склеюється і ріжеться. При використанні металевих виробів в ролі елементів кріплення не розтріскується. Тобто, конструкційні елементи та оздоблювальні матеріали з вільхи можна сміливо кріпити шурупами або саморізами. Це дійсно зручно в будівництві.

Властивості деревини вільха

Ботанічна назва Alnus incana
Звичайна популярна назва Вільха, Олешник
Виростання Країни помірного клімату Північної півкулі
Щільність 420-640 кг/м3
Твердість по Брінеллю Низька, 3 одиниці
Стабільність Середня
Ступінь усушки Низька
Стійкість до фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Дуже висока

Застосування деревини вільха

 width=У меблевій справі деревина вільха практично не використовується через свою низьку твердості. Але користується попитом для внутрішнього облицювання меблевих конструкцій. А ось в будівництві, оздоблювальний матеріал вважається дуже вигідним рішенням. Адже ціна вільхи та її технічні характеристики дуже конкурентоздатні на ринку України. З пиломатеріалів вільхи виготовляють:

  • Підлогу (паркет, ламінат).
  • Арки і прорізи (дверні, віконні, лиштви та інші конструктивні елементи).
  • Облицювальні матеріали для несучих конструкцій. В основному, роблять фанеру і обшивають нею.
  • Перила для сходів.

Вільха деяких видів застосовується у виробництві музичних інструментів. Як правило, підбирається деревина, яка здатна змінювати свій зовнішній вигляд під впливом хімічної обробки (фарбування, окислення).

Купити породу деревини вільха – найкраща ціна

Купити в Україні оздоблювальні матеріали з деревини вільхи нескладно. Але якщо цікава мінімальна ціна, то краще довірити свій вибір компанії «Єврошпон-Трейд». Продавець працює безпосередньо з деревообробними комбінатами і встановлює на всі види продукції мінімальну вартість. Купити шпон з вільхи можна українського і імпортного виробництва. З асортименту продавця можна познайомитися на сайті або відвідати офіс компанії. Крім десятків каталогів різних виробників, покупцеві доступні зразки продукції, що реалізовується. Це дуже зручно, так як кольорова палітра пиломатеріалів з вільхи дуже багата. На зображенні не завжди можна побачити відмінності по окрасу.

Знайти компроміс між ціною і якістю допоможе сортамент товарів на складі. Крім стандартних сортів A, B і C, доступні суміжні варіанти AB і BC. Якщо є питання по продукції, краще адресувати їх менеджерам компанії «Єврошпон-Трейд». Купити шпон, дошку, кромки та інші види пиломатеріалів можна індивідуально під будь-які запити споживача. Оптових покупців чекають цікаві пропозиції за ціною, асортименту та умов доставки. Всі види товарів супроводжуються сертифікатами якості і правильно заповненою документацією на відвантаження.