Породи деревини

Деревина Сукупіра

Древесина Сукупира – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Деревина Сукупіра

 

Купити шпон, дошку або кромку з деревини сукупіра пропонує компанія «Єврошпон-Трейд». Екзотичний матеріал має привабливий зовнішній вигляд та порадує споживача технічними характеристиками.

 

Сукупіра – це деревина сімейства бобових, яка росте лише на території південної Америки. Колумбія, Бразилія, Венесуела – 3 країни, які у міжнародних масштабах експортують деревину цього цікавого виду деревини.

 

Деревина Сукупіра – характеристики та переваги

 

На вигляд сукупіра нагадує породу деревини венге. А за технічними характеристиками дуже схожа на дуб, але перевершує цю деревину по ряду фізико-хімічних властивостей. В результаті, виходить вельми привабливий матеріал, який має гідні технічні характеристики.

 

Текстура деревини має шоколадно-коричневий відтінок. Забарвлення може змінюватись від світлого до темного відтінку. На всіх видах текстури є жовті або коричневі вкраплення, помітні неозброєним поглядом. Основа деревини на зрізі має яскраво виражений природний блиск. Причина тому – рясний вміст олій у породі.

Древесина Сукупира – характеристики и преимущества

Пиломатеріали із сукупіру мають дуже високий показник щільності. Через це напівфабрикати складно обробляються механічним способом вручну. Твердість у деревини теж дуже висока – і цей критерій призводить до появи схильності до розколювання виробів під час обробки. Через всі ці недоліки, пиломатеріали з сукупіри частіше виготовляються для оздоблювальних робіт. Деревина добре приймає олії, просочення, лакофарбові матеріали. Є один недолік – лакові покриття матимуть нерівномірну структуру.

 

При роботі з металовиробами, у вигляді елементів кріплення, рекомендується завжди виконувати попереднє висвердлювання отворів. А в меблевій справі, фахівці рекомендують взагалі відмовитися від гвинтів та цвяхів, перейшовши на клейові суміші.

 

Властивості деревини сукупіра

 

Ботанічна назва Bowdichia nitida
Популярні назви sapupira, sucupira preta, cutiuba, congrio
Виростання Бразилія, Колумбія, Венесуела
Щільність 900 кг/м3
Твердість по Брінеллю 4.5
Стабільність Середня
Ступень усушки Низька
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Дуже висока

 

Застосування деревини Сукупіра

 

Меблева промисловість – головний напрямок у виробництві, де деревина сукупіра користується найбільшим попитом. Міцність та декоративний зовнішній вигляд тут відіграють головну роль. Навіть складність у оброблюваності не зупиняє споживача. Купити деревину Сукупіра зручно для виготовлення каркасних меблів та дверей. З дерева роблять покриття для підлоги, інтер’єрні панелі і шпон.

 

Ексклюзивний, з видобутку та зовнішньої привабливості, матеріал використовується в обробці яхт та дорогих автомобілів. З дошки сукупіра роблять дверні панелі, торпедо та інші елементи салону. Завдяки високій міцності деревина цінується у виробників елементів декору. Сукупіра використовується у виготовленні ножів ручного виробництва. Зокрема, деревина застосовується для виготовлення ручок холодної зброї.

Древесина Сукупира – характеристики и преимущества

Бразильські майстри по дереву швидко освоїли своє ремесло та активно працюють із деревиною сукупіра. Де, як не в інтернет-магазині, можна купити ексклюзивні шахи, ножі, скульптури, іграшки чи музичні інструменти. Всі вироби мають привабливий вигляд і коштують зовсім недорого.

 

Купити деревину сукупіра – найкраща ціна

 

Знайти деревину сукупіра на ринку України легко. Складність у вартості – знайти зручне за ціною рішення виявиться непосильним завданням. Але вихід є. Бажаєте купити пиломатеріали із деревини Сукупіра – звертайтесь до компанії «Єврошпон-Трейд». Продавець безпосередньо працює із деревопереробними підприємствами. А це означає, що постачає якісну та оригінальну продукцію на ринок України.

 

І зауважте, ціна деревини одного виду, у одного продавця, відрізняється сильно за сортаментом. Є сорти А, В, С, АВ та ВС. Для кожного виду деревини свої вимоги до якості та зовнішнього вигляду. Покупець може підібрати шпон, дошку, кромку за характеристиками. Це зручно для покупців, які цінують свій час та вміють рахувати власні гроші.

 

Однією з головних переваг компанії «Єврошпон-Трейд» є наявність зразків усіх видів пиломатеріалів. Не обов’язково замовляти шпон чи дошку за фотографіями на сайті. Завітайте до складу компанії – познайомтеся з виробами наживо. Відчуйте текстуру, здивуйтеся природному блиску породи, виберіть відтінок, що цікавить. Скористайтеся консультаціями менеджерів, якщо не знаєте, якому виду деревини віддати перевагу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *