Породи деревини

Деревина Лімба

Древесина лимба – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Деревина Лімба

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити шпон, кромку та дошку із породи деревини – Лімба. Це екзотична порода деревини, що поєднує у собі приємний зовнішній вигляд, відмінні технічні характеристики та корисні хімічні властивості. Незважаючи на високу цінність, деревина має високу доступність на ринку та пропонується за дуже привабливою ціною.

 

Лімба – вид високорослих дерев сімейства комбретові. Дерево може зростати до висоти 50-60 метрів, утворюючи об’ємну куполоподібну крону. Батьківщина лімби – тропічна частина Західної та Східної Африки. Дерево дуже вимогливе до світла, тому найчастіше зустрічається в низькорослих вічнозелених лісах і прибережних зонах.

 

Деревина лімба – характеристики та переваги

 

Порода деревини помірно-м’яка, швидко сохне, має помірну усадку. За рахунок цього, лімба легко обробляється вручну та на верстатах, приймає без проблем будь-які металовироби. З недоліків можна відзначити низьку стійкість до бактерій та комах, потрібно просочування матеріалу перед експлуатацією.

 

Деревина Лімба цікава різновидом відтінків кольорів. Забарвлення залежить від місця зростання. Наприклад, у Заїрі та Анголі матеріал має світліші тони, а в Гані – темні відтінки. До речі, з деревиною лімбу на ринку пиломатеріалів є плутанина. Місцева назва деревини – афара. І під це ж визначення потрапляє деревина ідігбо із чорною фактурою. Відповідно, у покупців виникають питання до продукції, оскільки матеріали мають різні фізико-хімічні властивості.

Древесина лимба – характеристики и преимущества

Серцевина деревини лімба може змінюватись від світло-сірої до золотаво-коричневої. Можуть бути яскраво-виражені сірі та чорні вкраплення. Заболонь блідо-сіра або жовто-коричнева. Забарвлення заболоні не сильно відрізняється від серцевини, але видно неозброєним поглядом. Текстура деревини груба, рівномірна. Волокна прямі, іноді переплітаються. Поверхня має виражений природний блиск.

 

У механічній обробці деревина Лімба не створить незручностей майстру. Навіть наявність кремнію у складі пиломатеріалів не призведе до погіршення заточування зубів різального інструменту. При струганні, можлива поява задиру – це пов’язано з розташуванням нерівномірних волокон. Але і ця проблема розв’язується зміною кута ножа. Матеріал приймає цвяхи, шурупи, саморізи. Легко склеюється та піддається лакофарбовим матеріалам. Можна використовувати будь-які просочення для підвищення стійкості до мікробів. Основа деревини добре полірується.

 

Властивості деревини лімба

 

 

Ботанічна назва Terminalia superba
Популярні назви Терміналія пишна чи чудова, афара
Виростання Східна та Західна Африка
Щільність 500-560 кг/м3
Твердість по Брінеллю 2.4
Стабільність Середня
Ступень усушки Низька
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Висока

 

 

Застосування деревини лімби

 

Матеріал має попит у виробництві шпону та дошки. Маючи відмінну цінову доступність виробу з деревини лімба, легко додадуть вишуканості будь-якому інтер’єру. З деревини виготовляються меблі та елементи декору. Завдяки світлому тону та природному блиску, лімба користується попитом в облицювання меблів та дверей, які будуть експлуатуватись у слабоосвітлених приміщеннях.

Древесина лимба – характеристики и преимущества

Лімба популярна у фахівців, які займаються внутрішнім оздобленням яхт та салонів автомобілів. Легкість в обробці дає можливість виготовити з деревини дошки приладів, панелі, обробку стелі і накладки на всілякі ручки. Окремі сорти деревини Лімба використовуються у виготовленні музичних інструментів. Перевага надається пиломатеріалам, що мають яскраво-виражені колірні переходи на основі.

 

Купити лімбу – краща ціна в Україні.

 

Деревина має доступну ціну та зовні дуже приваблива. Але на ринку України купити цю екзотичну породу проблематично. Лімба має схожість із радіальним дубом, який значно дешевше виходить за вартістю. Тому магазини просто пропонують більш бюджетний варіант. Бажаєте купити справжню деревину лімбу – звертайтесь до компанії «Єврошпон-трейд». Підприємство працює з деревопереробними комбінатами по всьому світу. Для покупця – це вигода у ціні, якості та доступності матеріалів у різних забарвленнях.

 

Зверніть увагу, що на складі компанії «Єврошпон-Трейд» є зразки всіх, представлених в інтернет-магазині, матеріалів. І познайомитися із зразками можуть усі охочі. Краще один раз, на власні очі, побачити шпон, край, дошку, ніж вивчати її відтінки на екрані комп’ютера або смартфона. Жоден пристрій не зможе передати природний блиск чи текстуру деревини Лімба.

 

Є ще одна особливість компанії, яка зацікавить українського покупця. Продукція в магазині має сортамент (А, В, С, АВ та ВС). Для споживача – це чудовий варіант економії коштів. Наприклад, можна шпон купити найвищої якості, а конструкційну дошку взяти з невеликими дефектами, якщо передбачається подальше оздоблення меблів та інших виробів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *