Породи деревини

Деревина Латі

Древесина лати – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Деревина Латі

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити шпон, кромку та дошку з породи деревини – Латі. Це декоративний вид деревини, який має величезний попит у виробників оздоблювальних матеріалів. Особливість латі схожа по текстурі з деревиною венге. Тільки забарвлення породи у світлих тонах, а не у темних.

 

Латі – це екзотичне дерево, яке росте на території Центральної та Східної Африки. Розмір дерева може досягати 30-40 метрів у висоту та 0.5-1.2 метра в діаметрі. Деревина має високу густину, через що досить важка. Але, при цьому, пиломатеріали дуже еластичні. Що є рідкістю для таких технічних характеристик деревини.

 

Деревина латі – характеристики та переваги

 

Особливість латі у хорошій стійкості до умов експлуатації. Деревина міцна та довговічна. А ціна латі цілком доступна для мешканців будь-якого континенту. Зовнішня схожість породи дерева з венге (за текстурою) зробила деревину популярною у меблевій промисловості. Купити шпон, дошку або крайку дуже зручно в поєднанні цих двох матеріалів.

Древесина лати – характеристики и преимущества

Відтінок латі золотисто-жовтий. Волокна яскраво виражені, текстура шорстка, матова, є слабкий природний блиск, який втрачається з часом, якщо кінцевий виріб не піддається зовнішньому оздобленню хімічними речовинами. А обробка потрібна, тому що деревина приваблює більшість комах (крім термітів). Для вуличного використання пиломатеріалів слід подбати про біологічну безпеку.

 

Деревина латі зручна для обробки вручну та на верстатах. Відмінно піддається ріжучому інструменту. Добре склеюється, полірується, приймає будь-які види просочення. З елементами кріплення порода не дружить – легко розколюється при використанні ударного інструменту та металовиробів. Тому рекомендується завжди виконувати висвердлювання отворів під елементи кріплення.

 

Властивості деревини латі

 

Ботанічна назва Amphimas pterocarpoides
Популярні назви Боканга, Адзі, Чікбаті, Салакі
Виростання Тропічна Центральна Африка
Щільність 770-790 кг/м3
Твердість по Брінеллю 4.0-4.2
Стабільність Висока
Ступень усушки Низька
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Дуже висока

 

Застосування деревини латі

 

Виготовлення меблів забирає на себе більшу частину деревини Латі, що поставляється до Європи та Америки. Цінова доступність грає на руку виробникам інтер’єрних панелей, дверей, предметів інтер’єру. Компанії з виробництва меблів під замовлення використовують схожість текстур латі та венге, що мають світлі та темні відтінки. Результат настільки добрий, що це поєднання приваблює прагматиків.

 

Стійкість до зносу та довговічність грають на користь деревини латі, яку використовують у виробництві підлогових покриттів. Як для дому, так і для оздоблення громадських місць. Шпон з латі вигідно купити за ціною та якістю. Це один із найпоширеніших матеріалів в Україні. Використовуючи просочення, можна змінити відтінок дошці, кромці або шпону, орієнтуючись на переваги.

Древесина лати – характеристики и преимущества

Цікаво, що деревина латі зовсім не цікавить виробників музичних інструментів. Особливість цієї породи дерева у поглинанні звуку, який сильно спотворюється. Навіть шпон не має попиту в цьому напрямку виробництва. А ось іграшки, спортивний інвентар та декоративні елементи для вогнепальної чи холодної зброї дуже активно роблять із пиломатеріалів латі.

 

Купити латі – найкраща ціна в Україні

 

Ринок багатий на пропозиції для покупців. Замовити шпон, дошку або крайку на вигідних умовах пропонують практично всі будівельні та меблеві магазини. Якщо цікава мінімальна ціна латі та великий асортимент товарів – звертайтесь до компанії «Єврошпон-Трейд». Підприємство безпосередньо працює з деревопереробними комбінатами, пропонуючи покупцеві найкращі умови.

 

Є можливість познайомитись із зразками продукції. Побачити природне забарвлення, помацати текстуру. Адже жоден комп’ютер чи мобільний гаджет не зможе передати ці властивості. Завітавши до складу або офісу компанії, легко підібрати оздоблювальні матеріали з різних порід деревини. Повністю поєднавши відтінки та текстуру.

 

У компанії «Єврошпон-Трейд» поважають українських покупців і завжди пропонують кілька готових рішень із різною ціною за сортаментом. Усі сорти деревини (А, В, С, АВ, ВС) повністю відповідають міжнародним стандартам. Це зручно для споживача, який бажає заощадити на фінансових витратах. Наприклад, купити дошку латі середньої якості та обробити її шпоном найвищого ґатунку. Так працюють усі виробники меблів. І подібний сервіс пропонує компанія «Єврошпон-трейд». Це вигідна пропозиція для роздрібних та оптових покупців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *