Породи деревини

Деревина Кото

Древесина кото – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Деревина Кото

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує на вигідних умовах купити шпон, кромку та дошку із породи деревини – Кото. Привабливий зовнішній вигляд та цінова доступність роблять цей матеріал одним із найпопулярніших в Україні.

 

Кото – це екзотичне дерево, яке росте у тропіках Західної Африки. Біологічна назва деревини – птеригота африканська (кото – це комерційне визначення). Дерево має висоту 30-40 метрів. Стовбур рівної циліндричної форми досягає діаметра 1.2 метри. Порода налічує до 20 видів рослин, що відрізняються за розмірами та відтінками деревини.

 

Деревина кото – характеристики та переваги

 

Особливість всіх виробів з деревини кото у дуже легкій вазі. Ця якість приймається виробниками за гідність, оскільки дозволяє виготовляти продукцію для інтер’єрів та елементи декору. Незважаючи на легкість, деревина досить щільна, така, яку має ясен.

Древесина кото – характеристики и преимущества

Головна перевага деревини кото перед конкурентами у ніжно-кремовому відтінку текстури та унікальних малюнках при поперечному зрізі. Виробники та продавці не соромляться давати назву дошці, шпону або кромці. На ринку можна зустріти продукцію під такими назвами як кото: абрикос, лимон, із золотим відливом і так далі.

 

Серцевина деревини кото може мати відтінок від кремово-білого до помірно-жовтого забарвлення. По всій структурі, при радіальному зрізі спостерігаються сірі вкраплення, при поперечному – хитромудрі візерунки. Текстура дуже груба, має шорсткість. Природний блиск повністю відсутній. Серцеві промені широкі, розсіяні.

 

Ще один цікавий момент – деревина кото може мати холодний та теплий відтінок. Ця властивість приваблює дизайнерів, які облаштовують приміщення під завдання споживача. Правильно підібравши колір основи, легко створити домашній сімейний затишок або офісні робочі умови. І це за умови, що деревина має низькі відбивні здібності.

 

З деревиною кото можна працювати будь-яким ручним інструментом – ріжучі кромки не зношуються швидко. Матеріали добре склеюються і піддаються будь-яким видам кріплення. Але тут необхідно враховувати відсутність стійкості деревини кото до грибків і комах. Матеріал вимагає попереднього просочення спеціальними антибактеріальними складами.

 

Якщо треба купити шпон кото, слід врахувати всі зовнішні фактори і виконати обробку основи перед початком експлуатації. Благо, деревина чудово приймає будь-які просочення та лаки. При оздобленні, кото не змінює відтінок або колір на основі. Навіть, навпаки, стає набагато привабливішим.

 

Властивості деревини кото

 

Ботанічна назва Eucalyptus grandis
Популярні назви Eucalyptus sibiricus, дивное дерево
Виростання Австралія, Америка, Європа
Щільність 700-900 кг/м3
Твердість по Брінеллю 6
Стабільність Середня
Ступень усушки Висока
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Дуже висока

 

 

Застосування деревини кото

 

Декоративний зовнішній вигляд деревини кото привертає увагу виробників натурального шпону. Під цей напрямок йде до 50% пиломатеріалів у всьому світі. З деревини кото виготовляють жалюзі та ширми. Елементи декору можуть прослужити десятиліття, зберігши природну красу при правильному догляді.

 

Кото має попит у виготовленні меблевого щита та фанери. Конструкційні елементи дозволяють виготовляти досить габаритні меблі, які мають, при цьому, малу вагу. Зручно для навісних шаф та елементів декору. Матеріал має попит у виробництві спортивного інвентарю. Наприклад, саме деревина кото обрана для основи у виготовленні ракеток до настільного тенісу.

Древесина кото – характеристики и преимущества

Деревину кото використовують при обробці панелей та салонів яхт, автомобілів. Ціна матеріалів не зупиняє виробників, тому що імітувати цю породу дерева дуже складно іншими видами деревини. Кото використовується для виготовлення інтер’єрних панелей та внутрішньо кімнатних дверей. Для зовнішніх робіт матеріал не годиться, тому що навіть після просочення захисними складами, у вуличних умовах, виріб може придбати блакитний відтінок на основі. Викликано це впливом вологи, ультрафіолету та перепадами температур.

 

Купити кото – краща ціна в Україні.

 

Деревина кото на українському ринку вважається ексклюзивним матеріалом. Купити шпон чи дошку дуже проблематично. А багато продавців взагалі пропонують альтернативу у вигляді інших порід у світлих забарвленнях. Вихід із цієї ситуації є – потрібно звертатися до компанії «Єврошпон-Трейд». Підприємство працює безпосередньо з деревопереробними комбінатами та має доступ до будь-яких видів деревини.

 

Інтерес покупця у сортаменті деревини пояснюється бажанням заощадити на витратах. І компанія «Єврошпон-Трейд» може в цьому дуже допомогти. Купити шпон, крайку, дошку можна сортів А, В, С, АВ, ВС. Дуже зручно, коли є такий чудовий вибір. Продавець на цьому не зупинився і пропонує відвідати склад компанії, щоб ознайомитись із зразками всіх товарів. Фото на сайті – це чудово, але завжди хочеться побачити природну красу матеріалів та дізнатися, які вони на дотик.

 

Не маючи посередників у купівлі та доставці пиломатеріалів з-за кордону, компанія «Єврошпон-Трейд» встановлює на всі види товарів доступну для покупця вартість. А ще є такі поняття, як дрібний, середній і великий опт. Ціна шпону, дошки та кромки буде відповідати обсягам замовлення. Зручно та вигідно для покупців будь-якої сфери діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *