Породи деревини

Деревина Іпе

Древесина ипе – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Деревина Іпе

 

Компанія «Єврошпон-Трейд» пропонує купити шпон, кромку та дошку із породи деревини – Іпе. Це різновид будівельної деревини, яка має величезний попит у суднобудуванні по всьому світу. Маючи підвищену стійкість до будь-яких природних негараздів, пиломатеріали з іпе мають привабливий зовнішній вигляд.

 

Іпе – це екзотичне дерево, яке зростає на території Центральної та Південної Америки. У деревини безліч торгових назв. Найбільш використовувані – «Залізне дерево» та «Бразильський горіх». Залежно від місця зростання, дерева іпе можуть мати висоту 40-65 метрів, а діаметр до 1.2 метра.

 

Деревина іпе – характеристики та переваги

 

Особливість цієї породи дерева у високій міцності та стійкості до зовнішніх природних умов. Ці характеристики привертають увагу підприємств із виготовлення будівельно-оздоблювальних матеріалів. Навіть ціна деревини іпе, доставленої з іншого континенту, не зупиняє виробників по всьому світу. Адже кінцевий результат складно повторити з використанням доступніших порід дерева.

Древесина ипе – характеристики и преимущества

Колір Іпе варіюється від зеленувато-чорного до червоно-коричневого відтінку. На текстурі виразно проглядаються світлі вкраплення. Саме вони створюють унікальність, яка приваблює споживача. Річні кільця не мають виразності, текстура має природний блиск. Якщо дошку, шпон або крайку не обробляти лаком або не робити просочення, то з часом, текстура трохи темніє.

 

Іпе вважається однією з найміцніших дерев у світі. Має високу щільність і дуже важка. Чудово переносе агресивні умови довкілля. Піддається обробці хімічними складами: просочення, фінішним покриттям, лакам. Через високу твердість, іпе створює проблеми майстрам з ручної деревообробки. Дуже погано склеюється, а при роботі з елементами кріплення вимагає попереднього висвердлювання отворів.

 

Незважаючи на безліч перешкод, з обробки деревини Іпе, матеріал має великий попит у покупців. Особливо в тих випадках, коли потрібно виготовити надійну та довговічну конструкцію, виконати зовнішнє оздоблення. Це красива та якісна порода дерева, яка легко прослужить сторіччя і ніколи не змусить споживача засумніватися у своєму виборі.

 

Властивості деревини іпе

 

Ботанічна назва Eucalyptus grandis
Популярні назви Ironwood, Lapacho, Бразильський горіх
Виростання Центральна та Південна Америка
Щільність 900 кг/м3
Твердість по Брінеллю 5.7-6.0
Стабільність Висока
Ступень усушки Низька
Стійкість к фізичного зносу Дуже висока
Довговічність Дуже висока

 

Застосування деревини іпе

 

Незважаючи на те, що Іпе – це дорогий вид деревини, більшість матеріалів йде на суднобудування. З деревини роблять ексклюзивні яхти та човни, для багатих людей по всьому світу. Принагідно, з іпе виготовляють елементи декору для дорогих транспортних засобів – приватних літаків, яхт, елітних автомобілів.

 

Другий напрямок, куди йде деревина іпе – це виробництво натурального шпону для обробки меблів. Оздоблювальний матеріал добре поєднується з меблевими конструкціями з осики та дубу. Маючи високу міцність, базові матеріали в рази дешевші і дуже довговічні. А шпон з іпе вносить ексклюзивність та нагороджує конструкції захистом від зовнішніх факторів (мікроорганізмів, вологи, перепадів температур, ультрафіолету).

 

У Південній та Північній Америці з бразильського горіха виготовляють терасну дошку та паркет. Окремим напрямком є ​​виготовлення декоративних виробів для туристів. Деревина зручна для виготовлення музичних інструментів, прикладів для вогнепальної зброї та рукояток для ножів.

 

У європейських країнах інтерес до деревини виявляють підприємства з виробництва меблів, дверей, сходів та стінових панелей. Завдяки унікальності текстури іпе неможливо імітувати іншими породами дерев. І це ще більше приваблює покупців, які ганяються за ексклюзивністю.

 

Купити іпе – краща ціна в Україні

 

Не можна сказати, що на українському ринку деревина є популярною. Ціна зупиняє споживача, особливо при виборі дошки. А ось шпон іпе купити за вигідною ціною завжди можливо. Причому є можливість підібрати оздоблювальний матеріал по забарвленню текстури та сортаменту. Всі сорти деревини (А, В, С, АВ, ПС) доступні в компанії «Єврошпон-Трейд». Особливість асортименту в можливості замовити оздоблювальні матеріали з іпе на більш вигідних умовах:

 

  • Дошка низької якості (за сортаментом) повністю зберігає свої фізико-хімічні властивості. А зовнішній вигляд зовсім не важливий, якщо передбачається використовувати оздоблювальні матеріали.
  • Шпон найвищого ґатунку додає ексклюзивності будь-яким меблям, виготовленим з більш дешевих пиломатеріалів.

Древесина ипе – характеристики и преимущества

У компанії «Єврошпон-Трейд» можна познайомитися зі зразками товарів. Відвідавши офіс або склад, зручно побачити та помацати руками шпон, дошку, кромку. Адже жоден екран смартфона чи комп’ютера ніколи не передасть того природного відтінку та блиску деревини іпе.

 

Працюючи безпосередньо з деревопереробними комбінатами, компанія «Єврошпон-Трейд» гарантує покупцеві мінімальні ціни на будівельні та оздоблювальні матеріали. Купити шпон, кромку, дошку вигідно в роздріб та оптом. Є можливість привезти на замовлення пиломатеріали, присутні в актуальних каталогах виробників по всьому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *