Універсальна шпаклівка для деревини

Замовити продукцію
Універсальна шпаклівка для деревини
Надішліть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення

Опис та характеристики — Універсальна шпаклівка для деревини

Ronseal Multi-Purpose Wood Filler це універсальна однокомпонентна шпаклівка для деревини розроблена, щоб
виправити незначні пошкодження на внутрішніх та зовнішніх столярних виробах. Доступна в багатьох кольорах.
Стійка до усадки і розтріскування.

Інструкція

Ronseal Multi-Purpose Wood Filler це універсальна однокомпонентна шпаклівка для деревини розроблена щоб виправити незначні пошкодження на внутрішніх та зовнішніх столярних виробах. Використовується для інтерьєру і екстерьєру.

Ronseal Multi-Purpose Wood Filler має ряд кольорів які максимально співпадають з найбільш популярними типами деревини. Шпаклівка готова для нанесення бейцу, ліків або фарби через 2 години.

Склад

Водорозчинний акриловий полімер, інертні наповнювачі, модифікатори в’язкості, неорганічні пігменти в якості кольорового агентів.

Властивості

Вигляд-однорідна паста Наявність VOC-мінімальна

Використання

Ідеально підходить для дверей, віконні рами, отвори від шурупів, тріщин, плінтусу, поли і інщі поверхні.

Не призначена для заповнення отворів між дошками для полів.

Процедура нанесення

Деревин повинна бути суха і чиста. Злегка відшліфувати. Накласти безпосередньо на пошкоджене місце використовуючи відповідний інструмент. При шпаклювання глибоких отворів необхідно використовувати пошарову технологію кожний з котрих приблизно 5 мм і міжшаровою сушкою.

Не використовувати при температурі нижче 50С. Завжди залишайте шпаклівку вище повержні для можливості зішліфувати в рівень з поверхньою. Перед висиханням розгладіть мокрим ножем, щоб забезпечити рівномірне покриття. Гладко відшлифуйте і витріть вологою ганчіркою.

Час сушки

При температурі 20С шпаклівка сохне приблизно 2 години. Низька температура, підвищена вологість і погана вентиляція збільшить час сушки.

Чистка обладнання

Обладнання треба вимити водою і миючим засобом одразу після використання.

Важливі нотатки

Не використовуйте шпаклівку при температурах нижче ніж 50С в місцях з повишеною вологістю. Не призначена для заповнення отворів між дошками для полів Може виглядати відмінно від деревини після нанесення бейцу або лаку. Зробіть маленький тест на окремому взірці щоб отримати оптимальний результат.

Зберігання

Зберігати в прохолодному і сухому місці з доброй вентиляцією подалі від тепла та джерела займання. Захищайте від замерзання. Зберігати при температурі вище 50С.

Здоров’є і безпека

Дотримуйтесь попереджень і правил вказаних на упаковці. Спеціальний паспорт безпеки доступен за попереднім замовленням.

Постачання

Доступно в більшості торгівельних майданчиків і будівельних магазинах.

Упаковка

250гр і 465гр – герметична туба 100гр і 325гр – герметична туба 310мл – картридж

Відповідальність

Хоча ці технічні характеристики базуються на експертних технічних знаннях та практичному досвіді, ми не можемо брати на себе відповідальність за будь-які роботи, оскільки кінцевий результат залежить від факторів, що не підлягають прямому контролю.

Інформація і сервіс

Наш департамент технічної підтримки із задоволенням запропонує конкретні вказівки або надамо будь-яку додаткову інформацію, яка може знадобитися.

Технічна документація

Техничні документи можуть бути надані за запитом від департаменту технічної підтримки. Компанія Sherwin-Williams Diversified Brands LTD працює над системою управління якістю, яка відповідає вимогам ISO 9000:2008 (Сертифікат № FM01669)

Компанія Sherwin-Williams Diversified Brands LTD працює над системою управління навколишнім середовищем, яка відповідає вимогам ISO14001:2004 (Сертифікат № EMS 35924)