Породи деревини

Деревина Череджера

Древесина Череджера – характеристики и преимущества

Опис та характеристики – Череджера

 

Купити шпон, дошку та кромку з деревини Череджейра пропонує компанія «Єврошпон-Трейд». Ця порода дерева цікава своєю структурою та естетичністю. Поряд із зручною ціною, матеріал буде цікавий виробникам меблів та оздоблювальних матеріалів, які націлені на ексклюзивність у своїй сфері діяльності.

 

Череджера (або Череджейра) віддалено схожа текстурою на ірокко. З чим її часто плутають при покупці шпону, певних відтінках. Але відмінність є. Хоча б в унікальності малюнка, він унікальний від вироби до вироби. До того ж, є три різновиди цієї деревини (Cerejeira). Маючи ідентичні технічні характеристики, деревина разюче відрізняється за текстурою:

 

  • Звичайна Череджейра. Текстура від світло-жовтого до темно-жовтого відтінку з темними вкрапленнями.
  • Череджейра пінтада. Текстура нагадує шкіру пуми – світла або жовта основа з чорними вкрапленнями у вигляді великих плям.
  • Череджейра піраміда. Колір оксамиту або єгипетських пірамід, яскраво-виражені світлі переплетені смуги.

 

Дерева Череджера виростають в Аргентині, Болівії, Бразилії та Перу. Трапляються в інших країнах Південної Америки. Дерева мають довжину 30-40 метрів із товщиною ствола до 1.2 метра.

 

Деревина Череджера – характеристики та переваги

 

Фактура має ексклюзивні нотки та натякає на достаток власника. Асортимент текстури дуже великий, як і відмінна ціна. Шпон Череджейра можна купити в різному діапазоні, як за кольором, так і текстурою. Велика кількість вибори не завжди зручна, тому що покупця величезний асортимент часто вводить в ступор. При оптовій закупівлі дошки, кромки або шпону краще брати із запасом, так як наступна партія гарантовано відрізнятиметься за фактурою.

Древесина Череджера – характеристики и преимущества

Деревина Череджейра, незважаючи на вигляд, демонструє високі показники стійкості до природних факторів. Вона не вигоряє на сонці, переносе перепади температур, не гниє та не приваблює мікроорганізми з комахами. Добре обробляється різними інструментами, приймає елементи кріплення та лакофарбові матеріали. Через велику кількість нерівномірних волокон по основі, деревина створює незручності при поліруванні поверхні.

 

Властивості деревини Череджейра

 

Ботанічна назва Amburana cearensis
Популярні назви Череджера, Череджейра, Сережейра
Виростання Південна та Центральна Америка
Щільність 590-600 кг/м3
Твердість за шкалою Монніна 2.7
Стабільність Висока
Ступень усушки Низька
Стійкість к фізичного зносу Висока
Довговічність Дуже висока

 

Застосування деревини Сережейра

 

Незважаючи на зростання на іншому континенті та естетичну цінність, деревина має доступну ціну в Україні. Чим і привертає увагу покупців, які мріють про ексклюзивність. З Череджера виготовляється шпон, дошка, крайка та пиломатеріали для виробництва:

 

  • Дизайнерських меблів.
  • Дверей, віконних рам, арок.
  • Предмети декору.
  • Музичні інструменти.
  • Оздоблювальних та будівельних матеріалів.

Древесина Череджера – характеристики и преимущества

Череджери – краща ціна в Україні

 

Цікавить багатий асортимент виробів та зручна ціна на них – звертайтесь до компанії «Єврошпон-Трейд». Особливість продавця у доступі до різних деревопереробних комбінатів, що знаходяться в Америці та Європі. Без залучення посередників за каталогами виробників можна вибрати пиломатеріали на будь-який смак.

 

Якісь види Череджера (шпон, дошка та кромка) є у наявності на складі. Де можна познайомитися із зразками та побачити текстуру в реальності, а не на картинці. Є можливість привезти на замовлення матеріали, за каталогами виробників.

 

Порадує покупця й сортамент – А, В, С, АВ та ВС. Це зручно для тих, хто прагне знайти компроміс між ціною та якістю. Погодившись із невеликими нюансами, легко підібрати та купити шпон, кромку, дошку за вигідною вартістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *