Масло-віск GX1210 Sherwin-Williams

Замовити продукцію
Масло-віск GX1210 Sherwin-Williams
Надішліть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення

Опис та характеристики — Масло-віск GX1210 Sherwin-Williams

  • Колір: Безбарвний
  • Сполучна речовина: Воски, рослинне масло
  • Розчинник: Не застосовується
  • Щільність: 0,98 г/мл
  • Вміст сухих речовин: 98%
  • Клас вогненебезпечності: Не вогненебезпечний
  • Чутливість до низьких температур: Ні
  • Зберігання: 3 роки. При 15-25 °C

Безбарвний масло-віск призначений для дерев’яних підлог. Рекомендується для більшості видів дерева. Останній шар масло-воску повинен бути відполірованим для отримання гладкої поверхні. Рекомендується два шари для поліпшення стійкості обробленої поверхні.

УВАГА! Існує ризик спонтанного самозаймання насичених щіток та/або втираючої тканини.

Лакофарбові матеріали для деревини від найбільшого в світі виробника «Sherwin-Williams».

Про компанію «Sherwin-Williams»

«Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) — одна з найбільших компаній з виробництва лакофарбових матеріалів. Вона розширює своє виробництво на всіх континентах з кінця ХІХ століття. Історія Шервин-Вільямс починається з імен — Генрі Шервин і Едвард Вільямс. Завдяки ним компанія стала кращою в світі.

Виробник має величезний список асортименту — високоякісні фарби, емалі, грунтовки, просочення, лаки і т.д. Компанія «Єврошпон-Трейд» дистриб’ютор «Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) в Україні.

В неповний список брендів, що належать Шервин-Вільямс, входять: Sherwin-Williams Krylon, Minwax, Cuprinol, Dutch Boy, Formby’s, Pratt&Lambert, Martin Senour, H&C, White Lightning, Dupli-Color, SeaGuard, Sher-Wood, Polane, Kem, Hi-Temp.

Сьогодні це транснаціональна корпорація бездоганного довіри, високої якості, першості у виробництві нових матеріалів з все новими і новими перевагами. Компанії належить 34 заводу і 3000 фірмових магазинів.

«Sherwin Williams» — коли якість понад усе. «Єврошпон-Трейд» — дистриб’ютор лакофарбових матеріалів «Sherwin Williams». Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.