Про підприємство Єврошпон-Трейд

Шпон – це висококласний оздоблювальний матеріал. Застосовується він у внутрішній обробці приміщень (для сходових перил, арок, дверних прорізів та інше). Матеріал користується попитом при обробці меблів, а також при виготовленні спортивних споряджень і музичних інструментів. Купити шпон за вигідною ціною в Кропивницькому воліють представники різних сфер діяльності.

Вагомою перевагою шпону є сировина, з якої його виготовляють – брус з натуральної деревини. І, як наслідок, готовий матеріал наділений тими ж властивостями, що і сировина. Виготовляють шпон способами стругання, лущення або розрізання.

Чому замовити шпон в Кропивницькому вигідно – особливості

Шпон буває двох сортів (в залежності від сорту і виду сировини, а також якісних характеристик), що помітно в ціні. Якщо для 1 сорту неприпустимі будь-які дефекти (подряпини або ризики), то для 2 сорту – допустимі в межах певних обмежень (по довжині і глибині заготовки). Показник вологості – не більше 8%. Наявність дрібних пошкоджень поверхні (для ясеню, сосни, дубу, модрини – до 200 мікрометрів, для інших порід дерев – до 100 мікрометрів).

Шпон, отриманий шляхом стругання на спеціальному обладнанні має деякі особливості. Для сировини, яка йде на виробництво даного виду матеріалу, характерним є наявність річних шарів і серцевинних променів, які висловлюють його текстуру і впливають на якість готового виробу.

Види шпону по виду річних кілець і серцевинних променів:

  1. Радіальний;
  2. Напіврадіальний;
  3. Тангенціальний;
  4. Тангенціальний-торцевий.

Вигідно купити шпон в Україні – ціна і якість

При виборі шпону, замовнику важливо знайти саме такий, який підійде за такими параметрами:

  • Хороша міцность;
  • Текстура, кольори, структура поверхні;
  • Добра оброблюваность;
  • Вологість і стійкість до перепадів температур;
  • Опір тертю.

На окрему увагу заслуговує екологічна чистота пиломатеріалів. Адже шпон виготовляється виключно з натурального дерева. А тому не випромінює різні отруйні рідини і смоли, що робить його дуже цікавим і широко застосовуваним в побуті і на виробництвах. Він дуже близький до людини і є хорошим оздоблювальним матеріалом в житлових будинках, офісах, салонах транспорту і так далі.

Де купити шпон (Кропивницький та інші міста України)

Якість і ціна – 2 нерозлучних критерію для роздрібного і оптового покупця. Всі бажають отримати золоту середину, сподіваючись на такі характеристики, як надійність, довговічність, стійкість до зовнішніх умов. Купити шпон в Кропивницькому вигідно в компанії Єврошпон-Трейд.

У офіційного представника багатьох деревообробних комбінатів ідеальні умови для покупця. Шикарний асортимент і привабливі ціни. Правильне зберігання і бездоганна якість. Навіть при відвантаженні і доставці споживача чекає вірне заповнення документації і швидке транспортування. Довіряйте свій вибір тільки професіоналам.