Шпон струганий Кап Береза карельська

Шпон строганный Кап Береза карельская
Замовити продукцію
Шпон струганий Кап Береза карельська
Надішліть заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення

Опис та характеристики — Шпон струганий Кап Береза карельська

В оптовій компанії з продажу матеріалів із деревини «Єврошпон-Трейд» ви можете купити шпон за низькою ціною. Продукція безпосередньо від провідного українського виробника «Єврошпон-Смига». Якість підтверджують сертифікати відповідності міжнародним стандартам.

Шпон струганий з капа берези карельської — це екзотичний і цінний матеріал, відомий своїм унікальним зовнішнім виглядом, а також довговічністю і міцністю. У наших торгових представництвах або на сайті ви можете купити шпон в Україні з цієї та інших порід деревини.

Вигідні умови співпраці

Ми пропонуємо вигідні умови для оптових покупців. У нас ви знайдете продукцію високої якості за доступною ціною, високий рівень сервісу. 

 • Поставки безпосередньо від виробника «Єврошпон-Смига» і зарубіжних партнерів.
 • Швидка доставка Україною та за кордон із наших складів.
 • Представлений широкий асортимент шпону — більше 50 видів.
 • Зразки продукції доступні в наших торгових представництвах.
 • Завжди раді відповісти на всі ваші запитання і допомогти в оформленні замовлення. 

Характеристики шпону струганого Капа берези карельської

 • Порода деревини: Береза карельська
 • Товщина шпону: 0.6 мм
 • Країна походження сировини: Імпорт
 • Виробник: Імпорт
 • Упаковка: окремі упаковки на палетах до 5000 м2, є  індивідуальний штрих-код і пакувальна інформація.

Сортування за якістю

 • Сорт А — ширина 100 мм і вище, поверхня шпону рівна, без серцевинних і стовбурових променів, механічних дефектів. “Живі” стручки — 1 штука на метр погонний. Рівномірні колір, візерунок.
 • Сорт В — ширина 100 мм і більше. Відхилення: гофра (нерівності), стовбурові і серцевинні промені, “живі” стручки, колір нерівномірний.
 • Сорт С — ширина 90 мм і більше. Допускаються такі похибки: гофра, заболонь (білкова частина стовбура), стовбурові і серцевинні промені, сучки.

Також ми сортуємо за запитом суміжні сорти — «АВ, ВС». Це дає можливість повністю задовольнити запити в співвідношенні «ціна-якість».

Застосування шпону струганого Капа берези карельської

Шпон струганий з капа берези карельської — унікальний матеріал із багатою палітрою відтінків: від ніжно-кремового до пісочно-жовтого. Колір доповнює візерунок із темних ліній, що нагадує мармур з перламутровими переливами. Текстура деревини виражена, трохи шорстка, дуже щільна.

Матеріал із чудовими технічними характеристиками, є одним з найбільш міцних і довговічних. Добре піддається поліруванню, вкриттю лаками, а ось через свилуватісти механічна обробка буде трудомісткою. 

 • Оздоблення меблів.
 • Виготовлення декоративних предметів.
 • Музичні інструменти.
 • Внутрішнє оздоблення автомобілів, яхт. 

Характеристики деревини

Карельська береза — різновид берези повислої, має помірно тверду деревину, з унікальним малюнком, викликаним мутацією кабмія. Структура рівномірна у заболоні і серцевини, промені не виражені, порода дуже свилувата.

Має такі властивості: невисока всихаємість, високі твердість і щільність, стійкість до розколювання, шліфування. Нестабільна при перепадах вологості і температури. 

Технічні властивості деревини капа берези карельської

Ботанічна назва Betula pendula var. carelica
Щільність, кг / м3 750-770
Твердість (коефіцієнт Брінелля) 3.5
Колір Світлий, з жовтими, рожевими і червоними відтінками і темними вкрапленнями.
Текстура Щільна, виразна, свилеватая.
Схильність до усихання Малоусушна порода
Схильність до обробці Важко піддається механічній обробці.
Зносостійкість Вищий клас
Природна вологість 80%
Довговічність Вищий клас

Про виробника струганого шпону

Виробник «Єврошпон-Смига» — лідер в області шпону струганого та дубльованого. Висока якість шпону гарантована завдяки професіоналізму і застосуванню сучасних технологій. Це підтверджують сертифікати про відповідність міжнародним стандартам: ISO 9001: 2009, IWAY, FSC. З 2018 року компанія — уповноважений постачальник IKEA. 

«Єврошпон-Смига» є надійним партнером для великих і малих підприємств з України та інших країн: Данії, Іспанії, Польщі, Литви, Греції, Словаччини, Росії, Білорусії. 

У торгових представництвах «Єврошпон-Трейд» в Україні (Київ, Дніпро, Львів, Харків), Білорусі (Мінськ) ви можете купити шпон струганий капа берези карельської та інші матеріали. Зв’яжіться з нами за контактними номерами, вказаними на сайті, або залиште заявку, і наші менеджери зв’яжуться з вами. 

«Єврошпон-Трейд» – все для виробників меблів і дверей!